Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 22-12-2011, 20:52:   #1
geodon
Moderator
 
Το avatar του χρήστη geodon
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 10.918
Thanks: 2.530
Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Έλενα Παπαρίζου: Πιο αποκαλυπτική από ποτέ ως χωρισμένη! Δείτε φωτογραφίες...




Τελικά οι χωρισμένοι... γιορτάζουν! "Χαζεύοντας" την απίστευτη φωτογράφιση της Έλενας Παπαρίζου, διαπιστώνουμε ότι τώρα βγάζει τη γυναίκα από μέσα της όσο δεν μπόρεσε ποτέ άλλοτε στο παρελθόν, με τον Τόνι δίπλα της...


Η τραγουδίστρια δείχνει ανανεωμένη μετά το χωρισμό της ενώ αποφάσισε να μιλήσει πρώτη και τελευταία φορά γι' αυτόν: «Φτάσαμε στο σημείο που έπρεπε να τελειώσει, at the end of the road. Ούτε πρόκειται να σου απαντήσω στο ποιος τράβηξε τη σκανδάλη. Τι διαφορά έχει αν το έληξα εγώ ή ο Τόνι; Στην τελική, οι μόνοι που ξέρουν τι συνέβη είναι εγώ κι εκείνος. Κανένας άλλος. Και δε με ενδιαφέρει τι γράφεται και τι ακούγεται. Εγώ για τον Τόνι δεν πρόκειται ποτέ να πω κακό λόγο. Κανείς δε θα ακούσει κακή κουβέντα για εκείνον από εμένα. Ήταν ο άνθρωπός μου και θα τον στηρίξω. Είχαμε δώδεκα χρόνια δικά μας, τον αγαπούσα πάρα πολύ όλο αυτό το διάστημα και θα τον αγαπάω για όλα όσα ήταν όσο ήμασταν μαζί».


Μιλάτε στο τηλέφωνο ή μιλάνε μόνο οι δικηγόροι μεταξύ τους;

Αραιά και πού. Ίσα για να δει ο ένας αν είναι καλά ο άλλος.


Θεωρείς ότι θα έπρεπε να έχεις χωρίσει νωρίτερα;

Θα σου απαντήσω ψυχρά. Όχι, γιατί δεν ήμουν έτοιμη να γίνει πιο νωρίς. Είναι πολύ απλά τα πράγματα. Οι άνθρωποι αλλάζουν κάθε μέρα. Κάτι που ξέρω καλά, γιατί κι εγώ έχω αλλάξει από τότε που πέθανε ο πατέρας μου. Έχω αναθεωρήσει τη ζωή μου, έχω βάλει άλλες προτεραιότητες.


Θα ήθελες ακόμη, με όλα όσα έχουν γίνει, να είχες ένα παιδί από εκείνον;

Αν είχε συμβεί, θα ήταν παιδί μου. Και ήθελα να κάνω παιδιά με τον Τόνι . Ήμασταν σε μια φάση “αν μας κάτσει, μας έκατσε”. Τώρα δε θέλω.


Δε σε χάλασε που τον είδες να βγαίνει τόσο σύντομα με κάποια άλλη, και μάλιστα κάπου όπου ήταν παρόντες φωτογράφοι;

Είτε τώρα είτε λίγο αργότερα, κάποια στιγμή αυτό θα συνέβαινε. Και αν κάτι με είχε ενοχλήσει, θα του το είχα πει προσωπικά. Εντάξει, έπρεπε να προσέχει κι αυτός κι αυτή. Αν και, από ό,τι ξέρω, απλώς έτυχε να είναι παρόντες παπαράτσι. Δε βρέθηκε επίτηδες εκεί. Αλλά, να σου πω κάτι, και τι έγινε; Έκαναν κάτι κακό; Και να βγήκαν και να χαμουρεύτηκαν και να έκαναν σεξ, ποιον πείραξαν; Υπάρχει πιο ανθρώπινο πράγμα από το να θέλει να κάνει σεξ ο άνθρωπος;


πηγη
__________________

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to geodon For This Useful Post:
cRc (25-12-2011), korn (24-12-2011)
Sponsored Links