Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
07:00: Eurosport 1: Australian Open – Γκραν σλαμ: Τελικός μικτού διπλού
10:30: Eurosport 1: Australian Open – Γκραν σλαμ: Τελικός ανδρών
13:00: OTE Sport 2: La Liga: Σεβίλλη-Λεβάντε
13:00: OTE Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Ντίναμο Σάσαρι
13:30: Novasports 3: Eredivisie: Ρόντα-Αγιαξ
13:30: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Κιέβο-Γιουβέντους
13:30: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μούρθια-Λαμποράλ Κούτσα
15:00: Novasports 2: Super League – 20ή αγωνιστική: ΑΕΚ-Βέροια
15:00: Novasports 4: Super League – 20ή αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός
15:30: Novasports 7: Eredivisie: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ
15:30: ΕΡΤ 2: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ 2016 - Γκαλά
16:00: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Νάπολι-Εμπολι
16:00: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Ουντινέζε-Λάτσιο
16:00: ΟΤΕ Sport 6: Serie A: Τζένοα-Φιορεντίνα
16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Μπολόνια-Σαμπντόρια
16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Τορίνο-Ελλάς Βερόνα
16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Βόλφσμπουργκ-Κολωνία
17:00: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – 16η αγωνιστική: Αρκαδικός-Ολυμπιακός
17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Βαλένθια-Σπόρτινγκ Χιχόν
17:15: Novasports 4: Super League – 20ή αγωνιστική: Ξάνθη-Ηρακλής
17:15: Novasports 2: Super League – 20ή αγωνιστική: Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
18:00: ΟΤΕ Sport 7: Football League ΟΠΑΠ – 17η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-Πανσερραϊκός
18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ
19:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ ανδρών: Βερόνα-Λατίνα
19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λας Πάλμας-Θέλτα
19:30: Novasports 1: Super League – 20ή αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
20:45: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ομπραντόριο-Μπαρτσελόνα
21:00: Novasports 2: Basket League ΣΚΡΑΤΣ – 16η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Αρης
21:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Μορεϊρένσε-Μπενφίκα
21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ
21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Μίλαν-Ιντερ
22:00: Novasports 4: Ligue 1: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν
22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Λος Αντζελες Κλίπερς-Σικάγο Μπουλς
01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Ατλάντα Χοκς
03:30: ΟΤΕ Sport 6: NCAA – Κανονική περίοδος: Ορεγκον-Αριζόνα Στέιτ
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
10:15: Eurosport 1: Game, Set and Mats extra
13:30: Eurosport 1: Game, Set and Mats extra
13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα
16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα
21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα
21:30: Novasports 24: Best Of Super League
21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off
22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή
22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights
πηγή sentragoal.gr
|