Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Παλιά 26-11-2006, 10:59:   #7
ilias
VIP

ilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the rough
Προεπιλογή

Απών από το καθοριστικό για την πρόκριση στη φάση των 16 του Champions League παιχνίδι της ΑΕΚ απέναντι στις Άντερλεχτ στις Βρυξέλλες θα είναι ο Έμερσον. Ο Βραζιλιάνος μέσος υπέστη κάκωση στον δεξί προσαγωγό και σύμφωνα με το ιατρικό τιμ θα μείνει εκτός αγωνιστικής δράσης για 3-4 εβδομάδες. Ο 35χρονος άσος θα υποβληθεί σε εξετάσεις την Κυριακή, όπως και οι Μαντούκα και Τσιρίλο, που έχουν ενοχλήσεις στο δικέφαλο. «Είναι πολύ κρίμα για μένα. Θα μείνω 3-4 εβδομάδες εκτός αγωνιστικής δράσης και θα κάνω θεραπεία. Θέλω να επιστρέψω για να βοηθήσω την ομάδα μου και θα προσπαθήσω να το κάνω όσο το δυνατόν γρηγορότερα για να είμαι παρών στις υποχρεώσεις της ΑΕΚ», δήλωσε μετά από τη λήξη του αγώνα ο «Έμο».