Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > ΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ

24-25/02/07

This is a discussion on 24-25/02/07 within the ΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ forums, part of the ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ category; Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ Σάββατο 16.45 ΠΑΟΚ-Λάρισα (S/S) 19.00 Ατρόμητος-Ιωνικός (S/S) Κυριακή 15.00 Πανιώνιος-Κέρκυρα 15.00 SKODA Ξάνθη-Αιγάλεω 16.45 ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 24-02-2007, 10:28:   #1
ilias
VIP
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 7.753
Thanks: 111
Thanked 853 Times in 534 Posts
ilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the rough
Προεπιλογή 24-25/02/07

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ
Σάββατο
16.45 ΠΑΟΚ-Λάρισα (S/S)
19.00 Ατρόμητος-Ιωνικός (S/S)

Κυριακή
15.00 Πανιώνιος-Κέρκυρα
15.00 SKODA Ξάνθη-Αιγάλεω
16.45 Εργοτέλης-Ολυμπιακός (S/S)
19.00 Αρης-ΟΦΗ (ΝΕΤ)
19.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής (S/S)
21:00 Απόλλων Κ.-ΑΕΚ (Alpha)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-Β ΕΘΝΙΚΗ
Σάββατο
15:00 (Καλαμάτα) Καλαμάτα-Χαϊδάρι ΑΟ
Κυριακή
15:00 (Κομοτηνή) Πανθρακικός-Λεβαδειακός
15:00 (Βέροια) Βέροια-Καλλιθέα
15:00 (Γιάννινα) Γιάννινα-Εθνικός Αστέρας
15:00 (Σέρρες) Πανσερραϊκός-Ηλυσιακός
15:00 (Φυλής) Θρασύβουλος Φυλής-Εθνικός Πειραιώς
15:00 (Καστοριά) Καστοριά-Αγροτικός Αστέρας
15:00 (Νίκαια) Προοδευτική-Αστέρας Τρίπολης
Δευτέρα
17:00 (Βόλος) Νίκη Βόλου-Μεσσηνιακός

ΜΠΑΣΚΕΤ-Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο
17.00 ΑΕΚ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (κεκλεισμένων των θυρών)
17.00 ΑΡΗΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ET-1)
17.00 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
18.00 ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. (ΣΠΟΡ+)
19.00 ΑΕΛ -1964 Γ.Σ.-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (Supersport)
Κυριακή
17.00 ΠΑΟΚ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ (Supersport)
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΜΑΡΟΥΣΙ (ΕΤ-1)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-Γ ΕΘΝΙΚΗ
1ος όμιλος
Κυριακή
14:30 Ρόδος-Ο.Φ. Ιεράπετρας
15:00 Αχαρναϊκός-Απόλλων Αθηνών
15:00 Παναχαϊκή 2005-ΠΑΟ Βάρδας
15:00 Πανηλειακός-Αγιος Δημήτριος
15:00 Ατσαλένιος-Παναιτωλικός
15:00 Αιολικός Μυτιλήνης-Ηλιούπολη
15:00 Θύελλα Πατρών-Κορωπί
15:00 Ζάκυνθος-Διαγόρας Ρόδου
15:00 Βύζας Μεγάρων-Θήβα

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-Γ ΕΘΝΙΚΗ
2ος όμιλος
Κυριακή
15:00 Ναυπακτιακός-Ανδρούτσος Γραβιάς
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός ΑΣΚ Βόλου
15:00 Καβάλα-Πιερικός
15:00 Λαμία-ΑΕ Γιάννενα
15:00 Θερμαϊκός-ΠΑΟΝΕ
15:00 Πολύκαστρο-Τρίκαλα
15:00 Αναγένηση Αρτας-Ενωση Θράκης
Δευτέρα
15:00 Δόξα Γρατινής -Δόξα Δράμας
__________________
Ο χρήστης ilias δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:52:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam