Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > ΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΑ ΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ

This is a discussion on ΝΕΑ ΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ within the ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ forums, part of the ΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ category; Δώνης: Κάποια πράγματα είναι θέμα αρχών Κόντρα στον Εργοτέλη η Λάρισα παίζει τις τελευταίες της ελπίδες για την είσοδο στα ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 10-04-2008, 18:19:   #181
geodon
Moderator

Το avatar του χρήστη geodon

Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή

Δώνης: Κάποια πράγματα είναι θέμα αρχών

Κόντρα στον Εργοτέλη η Λάρισα παίζει τις τελευταίες της ελπίδες για την είσοδο στα πλέι-οφ και για το λόγο αυτό ο Γιώργος Δώνης έκανε έκληση στον κόσμο της ομάδας να γεμίσει το Αλκαζάρ. Ο Έλληνας τεχνικός εξέφρασε την αισιοδοξία ότι η ομάδα θα καταφέρει να πάρει την 5η θέση, ενώ μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον προσεχή αντίπαλο. Τέλος, δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στο επίμαχο ζήτημα της παραμονής στην ομάδα.

Ο τεχνικός ηγέτης της ΑΕΛ μίλησε για τα χρωστούμενα της τύχης, εξέφρασε την αισιοδοξία του για την είσοδο στην πεντάδα, έδωσε συγχαρητήρια στην ομάδα του Εργοτέλη, μίλησε για τον μεταγραφικό σχεδιασμό ενόψει της νέας σεζόν και κλήθηκε ακόμη μια φορά να σχολιάσει τα προπονητικά σενάρια γύρω από το όνομά του. Για το ματς με τον Εργοτέλη:

«Είναι ένα πολύ μεγάλο ντέρμπι, στο οποίο θα κριθούν οι κόποι μας τη φετινή χρονιά και η προσπάθεια που έχουμε κάνει από την πρώτη ημέρα της προετοιμασίας. Ξέρουμε ότι η είσοδος στην πεντάδα δεν εξαρτάται 100% από εμάς, αλλά είμαστε υποχρεωμένοι να κάνουμε το χρέος μας με δύο νίκες στα δυο ματς που απομένουν μέχρι το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος. Έχουμε χρωστούμενα από την τύχη και κάποια στιγμή θα τα πάρουμε πίσω. Πιστεύω ειλικρινά πως δεν μπορεί μια ομάδα όπως η δική μας που έχει παίξει τόσο καλό ποδόσφαιρο στο φετινό πρωτάθλημα να μην ευνοηθεί από τα αποτελέσματα στις δύο τελευταίες αγωνιστικές και να μην καταφέρει να προκριθεί στα πλέι οφ.

Η προετοιμασία μας για το ματς με τον Εργοτέλη έχει ξεκινήσει από την επόμενη κιόλας στιγμή που τελείωσε το ματς με τον Ολυμπιακό. Για μας είναι το ντέρμπι της χρονιάς. Δεν θέλουμε σε καμία περίπτωση να τελειώσει το ματς, τα άλλα αποτελέσματα να είναι ευνοϊκά και εμείς να μην έχουμε πάρει αυτό που πρέπει κόντρα στον Εργοτέλη. Περιμένω από πλευράς πάθους, διάθεσης και ορμητικότητας να είναι ο καλύτερός μας αγώνας. Υπάρχει και κάτι άλλο. Όλοι από την πρώτη ημέρα που ξεκίνησε η φετινή αγωνιστική σεζόν προσπαθούμε να βελτιώσουμε την ομάδα μας και να δώσουμε χαρές στον κόσμο. Ζήσαμε αξέχαστες στιγμές τη φετινή σεζόν, στιγμές που θα τις θυμόμαστε για μια ζωή, όπως η πρόκριση μέσα στη Μπλάκμπερν, οι αγώνες με Ζενίτ και Αλκμάαρ.

Η ομάδα μας ξεπέρασε πολλές φορές τα όριά της και περιμένουμε την Κυριακή να γεμίσει το Αλκαζάρ για να χειροκροτήσουμε την ΑΕΛ, όχι μόνο επειδή έχει κάνει μια πολύ μεγάλη προσπάθειά φέτος, αλλά και γιατί πιστεύουμε ότι θα τερματίσει στην πρώτη πεντάδα. Προτρέπω κι αυτούς που δεν έχουν έρθει φέτος στο γήπεδο να είναι εκεί την Κυριακή, γιατί η ομάδα θα τους ανταμείψει σίγουρα αγωνιστικά».

Για το Εργοτέλη: «Είναι ένας πολύ δύσκολος αντίπαλος και αξίζουν σε όλους – διοίκηση, προπονητή και παίκτες – συγχαρητήρια για το γεγονός ότι ενώ όλοι τους είχαν ξεγραμμένους, εκείνοι πίστεψαν στην ομάδα τους, δεν εγκατέλειψαν τη μάχη και τώρα βρίσκονται στο σημείο να παλεύουν με αξιώσεις για την παραμονή τους στην κατηγορία, με ένα πολύ καλό σερί θετικών αποτελεσμάτων και καλού ποδοσφαίρου. Τους δίνω συγχαρητήρια για την προσπάθειά τους».

Για τη διαθεσιμότητα των παικτών: «Ο Κώτσιος ανεβάζει ρυθμούς και θα δούμε τον βαθμό ετοιμότητάς του τις επόμενες ημέρες. Οσο για τον Γκαλίτσιο οι πιθανότητες την παρούσα στιγμή είναι μοιρασμένες». Στη συνέχεια ο Γιώργος Δώνης απάντησε στις ερωτήσεις των εκπροσώπων των ΜΜΕ: -Στην περίπτωση που η υπόθεση πρόκριση στα πλέι οφ ξεκαθαρίσει στο ματς της Κυριακής, υπάρχει περίπτωση το ζήτημα της παραμονής σας στην ΑΕΛ να ξεκαθαρίσει την προσεχή εβδομάδα; «Δεν μπορώ να κάνω εκτίμηση. Είμαι ευχαριστημένος που σήμερα τα περισσότερα πρωτοσέλιδα έχουν τον Κλέιτον και όχι εμένα».

Η ΑΕΛ πληροί ως ομάδα τις προϋποθέσεις τις οποίες είχε αναλύσει σε πρόσφατη συνέντευξή σας;

«Ως ένα βαθμό, ναι. Οι προϋποθέσεις αυτές έχουν να κάνουν με το περιβάλλον εργασίας, τις προπονητικές εγκαταστάσεις, τη χημεία και τη συνεργασία μεταξύ προπονητικού τιμ και της διοίκησης η οποία είναι άψογη, όπως επίσης και με το μπάτζετ. Στο τομέα αυτό η ΑΕΛ έχει κάνει σημαντικές υπερβάσεις όπως στις περιπτώσεις του Ζουράφσκι και του Κλέιτον. Είναι διαφορετικό, ωστόσο, να διαχειρίζεσαι ένα μπάτζετ όπως αυτό της ΑΕΛ και διαφορετικό να διαχειρίζεσαι ένα μπάτζετ 50 ή 100 εκατομμυρίων ευρώ.

Ενώ εσείς έχετε πάρει ξεκάθαρη θέση για το αν έχετε δεχτεί πρόταση από άλλη ομάδα ή όχι, από την άλλη πλευρά διαρρέουν διαφορετικά πράγματα. Πως το σχολιάζετε;

«Δεν έχει νόημα να μπούμε σε αυτή τη διαδικασία. Είναι ξεκάθαρα τα πράγματα για μένα και δεδομένες οι προϋποθέσεις. Άλλο είναι η εκδήλωση ενδιαφέροντος και άλλο η πρόταση».

Εγινε πρόταση από την ΑΕΛ για τη συνέχιση της συνεργασίας;

«Φυσικά και έγινε. Αλλά να σας πω ειλικρινά υπάρχει τέτοια σχέση εμπιστοσύνης ανάμεσα σε εμένα και τη διοίκηση που δεν ξέρω να σας πω πραγματικά τι συμβόλαιο έχω με την ΑΕΛ. Αυτό που έγινε το περασμένο καλοκαίρι ήταν μια αναπροσαρμογή της συμφωνίας, η οποία λήγει φέτος. Ο κύριος Πηλαδάκης γνωρίζει τα πάντα όσον αφορά εμένα και στις προθέσεις μου. Και ξέρω ότι είναι πολύ χαρούμενος και δικαιωμένος για την επιλογή του να με στηρίξει και να μου προσφέρει αυτές τις συνθήκες για να δουλέψουμε μαζί και να εξελίξουμε την ομάδα. Ολα αυτά τα προσέφερε γιατί πίστευε και πιστεύει ότι το προπονητικό τιμ είναι αξιόλογο και πρέπει να το στηρίξει για το καλό της ομάδας. Έχουμε κάνει κουβέντα με τον κύριο Πηλαδάκη, ξέρω ποιες είναι οι θέσεις του και γνωρίζω ότι γίνεται μεγάλη προσπάθεια για να διασφαλιστούν καλύτερες συνθήκες ενόψει της νέας χρονιάς, που θα δώσουν στην ομάδα την ενότητα να προχωρήσει και να εξελιχθεί».

Μέσα σε πόσο μεγάλο χρονικό μετά τη λήξη του πρωταθλήματος θα έχει ξεκαθαρίσει το ζήτημα της παραμονής σας στην ΑΕΛ;

«Κάποια πράγματα είναι θέματα αρχών. Η δικιά μου αρχή είναι να συζητάω οποιαδήποτε πρόταση προκύψει στο τέλος του πρωταθλήματος και να αποφασίσω άμεσα. Δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσω αυτό το ζήτημα να αιωρείται για περισσότερο από μία εβδομάδα μετά από το τέλος της φετινής σεζόν».

Αν η ΑΕΛ σας καλύψει απόλυτα διασφαλίζοντας τις προϋποθέσεις που ζητάτε, θα μπείτε στη διαδικασία να συζητήσετε άλλες προτάσεις; «

Οποιαδήποτε ομάδα με πλησίασε στο παρελθόν δεν έχω ποτέ αρνηθεί να ακούσω την πρότασή της. Και φυσικά υπήρξαν περιπτώσεις, που έχω απορρίψει».

-Σκέφτεστε ποια μπορεί να είναι η ατμόσφαιρα αν η ΑΕΛ προκριθεί στα πλέι οφ και κληθεί να αντιμετωπίσει την ΑΕΚ;

«Δεν με απασχολεί καθόλου. Την περασμένη Κυριακή υπήρξαν δημοσιογράφοι που σχολίασαν το πάθος με το οποία έζησα τον αγώνα με τον Ολυμπιακό, υποννοώντας ότι σε αυτό το ματς παίζαμε όχι μόνο για τους εαυτούς μας, αλλά και για κάποιους άλλους. Αυτά τα καραγκιοζιλίκια δεν υπάρχουν για μένα. Προφανώς δεν έχουν ζήσει τον Δώνη σε άλλους αγώνες. Είναι τόσο δύσκολο να αποδεχτεί κάποιος ότι αγαπάμε την δουλειά μας και την ομάδα μας και θέλουμε να πετύχουμε; Όποιος κι αν είναι ο πρώτος μας αντίπαλος στα πλέι οφ – εφόσον περάσουμε – ο στόχος μας θα είναι να κάνουμε το πρώτο διπλό. Η στάση μου είναι ξεκάθαρη και το πιο σημαντικό είναι πως η διοίκηση ξέρει ότι ποτέ δεν θα έκανα κάτι πίσω από την πλάτη της. Οτιδήποτε γίνει, θα γίνει με εντολή της διοίκησης και εφόσον εκείνη το επιτρέψει».

Πηγή : sportime.gr

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Παλιά 18-04-2008, 20:17:   #182
geodon
Moderator

My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή

Πηλαδάκης: "Δεν είμαστε υποκατάστημα"

Την έντονη δυσαρέσκειά του για τη φημολογία περί συμφωνίας της ΑΕΚ με τον Γιώργο Δώνη, εξέφρασε ο πρόεδρος της ΑΕΛ, Κώστας Πηλαδάκης, μιλώντας στον SuperΣΠΟΡ FM 94,6. Τί είπε για τον αντικαταστάτη του 39χρονου τεχνικού και τί για την υπόθεση της μεταγραφής του Σίλβα Κλέιτον.

"Με ενοχλεί αφάνταστα ότι η ομάδα μας έχει ένα πολύ δύσκολο ματς με μία πολύ μεγάλη ομάδα, τον ΠΑΟΚ, διεκδικεί με τις όποιες πιθανότητες την πρόκρισή της στα play-offs και λέγονται και γράφονται τέτοια πράγματα. Ο Γιώργος Δώνης είναι και θα παραμείνει φίλος μου. Έχω συμπάθεια με την ΑΕΚ και τον Ντέμη Νικολαΐδη. Όμως η ΑΕΛ, όπως τουλάχιστον πιστεύω εγώ, δεν υπολείπεται καμίας ΑΕΚ στον ωραίο χώρο που λέγεται ποδόσφαιρο. Αν τη Δευτέρα είναι στα play-offs η Λάρισα και αντιμετωπίζει την ΑΕΚ, με ποιο δικαίωμα γίνεται όλος αυτός ο ντόρος; Είναι ντροπή, κατά την άποψή μου. Η ΑΕΛ δεν είναι υποκατάστημα κανενός για να λένε ότι σήμερα έχουμε τον Δώνη. Εγώ δεν θα πλησίαζα προπονητή άλλης ομάδας μεσούσης της σεζόν. Με πικραίνει που γράφουν τα ρεπορτάζ της ΑΕΚ τέτοια πράγματα. Εμείς ως ΑΕΛ θα συνεχίζουμε να παίζουμε μπάλα στα γήπεδα, σε αντίθεση με τους μεγάλους που τώρα τελευταία παίζουν στις αίθουσες των δικαστηρίων".

Για το μέλλον του Γιώργου Δώνη:
"Εγώ θα παραμείνω στη δήλωση του Γιώργου Δώνη. Μεταξύ φίλων συζητάς μία φορά για ορισμένα πράγματα. Ο κάθε άνθρωπος έχει τη ζωή του, τις φιλοδοξίες του και παίρνει τις αποφάσεις του. Εγώ είμαι και θα παραμείνω ΑΕΛ. Θέλω να προοδεύει και ό,τι άλλο έχει να κάνει με την προσωπική μου θέση και πικρία, το κρατώ στην καρδιά μου. Πληροφορήθηκα για το ενδιαφέρον της ΑΕΚ, αλλά ουδέποτε συναίνεσα να πάει στην ΑΕΚ, γιατί μαζί χτίσαμε μία ομάδα. Δεν υπήρχε περίπτωση να συναινέσω σε κάτι τέτοιο. Ως φίλος του, όμως, θέλω να προοδεύει. Κάνει κακό σε όλους τους εμπλεκόμενους αυτή η δημοσιοποίηση μεσούσης της περιόδου. Με έχει πικράνει πάρα πολύ αυτή η στάση".

Για το αν υπάρχει έτοιμη διάδοχη λύση: "Βεβαίως και υπάρχει επόμενη μέρα και έχουν γίνει σκέψεις. Εγώ από πλευράς ηθικής, όμως, δεν θα πλησιάσω κάποιον προπονητή, αν δεν ξέρω πως θα φύγει σίγουρα ο Γιώργος Δώνης ή όχι".

Για το σίριαλ της μεταγραφής του Σίλβα Κλέιτον: "Επίσημες προτάσεις και επίσημο ενδιαφέρον υπάρχει. Δεν μου αρέσει να δημιουργώ θέμα, ώστε να υπάρχει νικητής ή χαμένος σε μία μεταγραφή. Το ίδιο έκανα και στην υπόθεση Γκαλίτσιου. Υπάρχουν προτάσεις από ΑΕΚ και Ολυμπιακό. Δεν υπάρχει καμία ομάδα πιο κοντά και πιο μακριά. Αφού ολοκληρώσουμε τις συζητήσεις και καταλήξουμε σε συγκεκριμένες προτάσεις-αφού δεν είναι μόνο τα χρήματα-,θα δούμε. Εφόσον καταλήξει η συζήτηση, θα αξιολογήσουμε τις προτάσεις, θα συζητήσουμε με τον παίκτη και τον εκπρόσωπό του και θα απαντήσουμε. Αυτή τη στιγμή δεν μπορούμε να δώσουμε οριστική απάντηση. Το θέμα αυτό δεν θα σύρεται πάντως για πολλές μέρες ακόμη. Μέχρι την Τρίτη θα έχει κλείσει η υπόθεση".

Για τις φήμες περί κρούσης του Ανδρέα Βγενόπουλου για τον Βραζιλιάνο μέσο: "Ο κύριος Βγενόπουλος είναι συνεργάτης και φίλος. Μου τηλεφώνησε ως φίλαθλος του Παναθηναϊκού και εκδήλωσε ενδιαφέρον, βολιδοσκοπώντας την περίπτωση. Του εξήγησα πως στην Ελλάδα δεν είναι δυνατό να αγοράσει κάποιος ατομικά παίκτες. Δεν έχω συζητήσει περαιτέρω μαζί του, η συζήτησή μας περιορίστηκε σε αυτό το επίπεδο".

Για το γεγονός ότι ένα ολόκληρο πρωτάθλημα εξαρτάται από την απόφαση του CAS για την περίφημη υπόθεση Βάλνερ: "Με στενοχωρεί. Το ποδόσφαιρο είναι η ουσία του θέματος. Ασφαλώς και πρέπει να τηρούνται οι τύποι και οι νόμοι, αλλά να περιμένουν τόσες ομάδες μία απόφαση δεν είναι το καλύτερο".

Πηγή : supersport.gr

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Παλιά 02-05-2008, 17:00:   #183
geodon
Moderator

My Mood:
Προεπιλογή

Ξεκίνησε η... εποχή Ουζουνίδη

Ο Μαρίνος Ουζουνίδης είναι με κάθε επισημότητα ο αντικαταστάτης του Γιώργου Δώνη στην πάγκο της Λάρισας, καθώς παρουσιάστηκε από τη διοίκηση του συλλόγου.

«Ενας καινούργιος κύκλος ξεκινάει. Ύστερα από ώριμη σκέψη και αναλύσεις, έχοντας να επιλέξουμε ανάμεσα σε πέντε εναλλακτικές λύσεις είμαι χαρούμενος - και εγώ και οι συνεργάτες μου - για την απόφαση να επιλέξουμε τον Μαρίνο Ουζουνίδη. Θα βρισκόμαστε δίπλα του και στις καλές και στις κακές στιγμές», τόνισε στον πρόλογό του ο Κώστας Πηλαδάκης. Στη συνέχεια, την «σκυτάλη» των δηλώσεων πήρε ο Μαρίνος Ουζουνίδης.

«Αναλαμβάνω μία ομάδα με μεγάλες δυνατότητες. Ευχαριστώ μέσα απ’ την καρδιά τον κ. Πηλαδάκη για την εμπιστοσύνη που έδειξε στο πρόσωπό μου», ήταν τα πρώτα λόγια του νέου τεχνικού των «βυσσινί». Στην συνέχεια αναφέρθηκε στη φιλοσοφία του, αλλά και στους συνεργάτες που επέλεξε: «Θέλω να φτιάξουμε μία ανταγωνιστική ομάδα, με υψηλό επίπεδο και όπως καταλαβαίνετε αυτό δεν είναι εύκολο.

Ωστόσο, θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο. Εχω ήδη επιλέξει τους συνεργάτες μου, αλλά για τυπικούς λόγους οι ανακοινώσεις θα γίνουν μετά από δύο εβδομάδες. Τους ξέρω καλά και τους έχω μεγάλη εμπιστοσύνη. Έχουμε δουλέψει μαζί, όταν ήμουν παίκτης».

Η προετοιμασία για τη νέα σεζόν θα ξεκινήσει στις 7 Ιουλίου και η ομάδα θα μείνει για μία εβδομάδα στη Λάρισα και στη συνέχεια θα αναχωρήσει για το Καρπενήσι.
Όπως επεσήμανε ο Ουζουνίδης ήδη προσπαθούν να κλείσουν φιλικά παιχνίδια, πρώτα στο εξωτερικό και ύστερα εντός των συνόρων. Ο 40χρονος προπονητής θα αναλάβει εξ’ ολοκλήρου και τον χειρισμό των μεταγραφών, αφού όπως τόνισε: «Την επόμενη εβδομάδα θα αναχωρήσω για την Ευρώπη και ύστερα για Νότιο Αμερική (σ.σ.: Βραζιλία και Αργεντινή), προκειμένου να δω από κοντά παίκτες ισάξιους ή καλύτερους με αυτούς που θ' αποχωρήσουν.

Γι’ αυτό ζήτησα και απ’ τον κ.Δώνη να κάνει τις προπονήσεις μέχρι τις 17 Μαΐου».
Στο περιθώριο της παρουσίασης έγινε γνωστό ότι ο Ζήσης Ζιάγκας θα αναλάβει καθήκοντα αρχηγού στο ποδοσφαιρικό τμήμα, παράλληλα με την επιμέλεια των τμημάτων υποδομής της ομάδας.

Όσον αφορά στην υπόθεση του Φέρστερ, ο Κ.Πηλαδάκης επεσήμανε ότι η ανακοίνωση της Πάφου για την απόκτησή του Γερμανού αμυντικού είναι ψευδείς και ήδη έχει κινήσει τις διαδικασίες για να αφαιρεθεί απ’ την ιστοσελίδα της Κυπριακής ομάδα.

Πηγή : sports.e-go.gr

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Παλιά 10-07-2008, 18:57:   #184
geodon
Moderator

My Mood:
Προεπιλογή

"Παιδομάζωμα" από την ΑΕΛ

Παράλληλα με την προετοιμασία της πρώτης ομάδας και της στελέχωσης του ρόστερ με έμπειρους και ποιοτικούς ποδοσφαιριστές, η διοίκηση της ΑΕΛ έχει στραμμένο το βλέμμα και στα τμήματα υποδομής.

Οι υπεύθυνοι του σκάουτινγκ έψαξαν και εντόπισαν ταλαντούχα παιδιά από την ευρύτερη περιοχή του νομού, τα οποία θα ενσωματωθούν, για την ώρα, στους προθαλάμους της πρώτης ομάδας.

Όπως ανακοινώθηκε σχετικά "αποκτήθηκαν από τον Άρη Λάρισας ο μεσοεπιθετικός Σάββας Σιατραβάνης (γεννημένος 24/11/92, θα ενταχθεί στο τμήμα Νέων U-21) και ο αμυντικός Κώστας Μερτζανίδης (γεννημένος 14/2/93, θα ενταχθεί στο τμήμα Νέων U-18), ενώ από την ΑΕΔ Νικαίας αποκτήθηκε ο επιθετικός Αποστόλης Μπάρδας (γεννημένος 24/5/90, θα ενταχθεί στο τμήμα Νέων U-21)".

Πηγή : contra.gr

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές