Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ > ΕΛΛΑΔΑ

Αφήνει την υποκριτική για την καρέκλα του Δημάρχου!

This is a discussion on Αφήνει την υποκριτική για την καρέκλα του Δημάρχου! within the ΕΛΛΑΔΑ forums, part of the ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ category; Την υποψηφιότητα του στη διεκδίκηση του δημαρχιακού αξιώματος αναμένεται να υποβάλει ο Απόστολος Γκλέτσος στην ιδιαίτερη πατρίδα του, τη Στυλίδα. ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 02-03-2010, 14:54:   #1
ironitsa
Moderator

Το avatar του χρήστη ironitsa

Περιοχή: LA
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Αφήνει την υποκριτική για την καρέκλα του Δημάρχου!

Την υποψηφιότητα του στη διεκδίκηση του δημαρχιακού αξιώματος αναμένεται να υποβάλει ο Απόστολος Γκλέτσος στην ιδιαίτερη πατρίδα του, τη Στυλίδα.
Η είδηση έγινε γνωστή πριν από λίγες μέρες από τον τηλεοπτικό σταθμό Star Κεντρικής Ελλάδος ενώ και αυτό επιβεβαίωσε ο ίδιος σε συνέντευξη του στην εφημερίδα espresso.
«Προς το παρόν έχουμε συναντηθεί κάποιοι άνθρωποι με τον ίδιο προβληματισμό και μια κοινή οπτική στα πράγματα για να φτιάξουμε τον συνδυασμό μας. Ακόμα δεν του έχουμε δώσει όνομα, αλλά το βέβαιο είναι ότι πρόκειται για μια κίνηση πολιτών, πέρα από κόμματα και ιδεολογίες, που σκοπό έχει να επιλύσει τα προβλήματα των κατοίκων της Στυλίδας» λέει ο ηθοποιός.
«Μέχρι στιγμής δεν έχουμε φτιάξει το ψηφοδέλτιο, ούτε έχουμε ανακοινώσει το πρόγραμμά μας -ούτως ή άλλως έχουμε οκτώ μήνες μπροστά μας ώς τις εκλογές-, αλλά αυτό που μας ενδιαφέρει πιο πολύ είναι η αγάπη που έχουμε όλοι για τον τόπο μας. Μιλάω για όλη την περιοχή της ανατολικής Φθιώτιδας που εντάσσεται στο σχέδιο “Καλλικράτης” και θα είναι ο διευρυμένος δήμος Στυλίδας», συμπληρώνει.
Στη συνέχεια όπως διευκρινίζει ο Απόστολος Γκλέτσος:
«Σκοπός μας είναι το καλό αυτού του τόπου, να βγει από το τέλμα. Γιατί εδώ πέρα υπάρχει ένα αναπτυξιακό και αξιακό τέλμα από την υπάρχουσα δημοτική αρχή που δεν τα έχει πάει και τόσο καλά μέχρι σήμερα. Υπάρχουν πολλά θέματα μέχρι σήμερα τα οποία δημιουργούν εύλογα ερωτήματα για το αν έπρεπε ή δεν έπρεπε να γίνουν».
Υπενθυμίζεται ότι ο Απόστολος Γκλέτσος πριν από τέσσερα χρόνια υπήρξε δημοτικός σύμβουλος στην ίδια περιοχή, με έναν υπερκομματικό συνδυασμό. Επίσης για τη φετινή του θεατρική παρουσία έχει επιλέξει την ΔΗΠΕΘΕ Λαμίας, πρωταγωνιστώντας στο κλασικό έργο «Τριαντάφυλλο στο στήθος» του Τένεσι Ουίλιαμς.
Και εξηγεί: «Η αποκέντρωση μου αρέσει, γιατί μόνο αυτή μπορεί να μας σώσει».
Αν μάλιστα εκλεγεί δήμαρχος, θα εγκατασταθεί μόνιμα στην ιδιαίτερη πατρίδα του:
«Εδώ ζούνε οι γονείς μου και πάρα πολλά αγαπημένα μου πρόσωπα που τα γνωρίζω από την παιδική μου ηλικία και πάντα με τραβούσαν κοντά τους. Είμαι πολύ δεμένος με τον τόπο μου!».

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές