Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ > ΕΛΛΑΔΑ

Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid)

This is a discussion on Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid) within the ΕΛΛΑΔΑ forums, part of the ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ category; Επίθεση δέχτηκε το μοντέλο Βαλεντίνα Τσεπάνου τα ξημερώματα της Κυριακής (6/2) από αγνώστους όταν γύριζε από διασκέδαση με φίλους. Όπως ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 09-02-2011, 00:07:   #1
geodon
Moderator

Το avatar του χρήστη geodon

Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid)

Επίθεση δέχτηκε το μοντέλο Βαλεντίνα Τσεπάνου τα ξημερώματα της Κυριακής (6/2) από αγνώστους όταν γύριζε από διασκέδαση με φίλους. Όπως είπε το μοντέλο, οι άγνωστοι μετά την επίθεση της είπαν πως αυτό έγινε ως απάντηση για το φίλο της, Ραφίκ Τζιμπούρ.

Η γυναίκα έπεσε στο έδαφος ύστερα από χτυπήματα στην πλάτη και την κοιλιά ενώ ένας εκ των δραστών της είπε: «Αυτό το χρωστάμε στο φίλο σου».

«Νοιώθω αηδία με όλα αυτά που έγιναν. Στο παρελθόν πάλι με έκλεψαν, μου έσπασαν το αυτοκίνητο, αλλά να με πλησιάζουν και να με απειλούν για το σύντροφό μου είναι άνανδρο. Τι τους φταίω;», είπε στην εφημερίδα Espresso το γνωστό μοντέλο.

Η νεαρή γυναίκα μετά την επίθεση μεταφέρθηκε εσπευσμένα σε ιδιωτικό νοσοκομείο ενώ από τα πρώτα λεπτά βρέθηκε δίπλα της ο ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού. Μάλιστα, ο αγαπημένος της προσέλαβε προσωπική φρουρά για να προστατεύει το μοντέλο.

«Από σήμερα θα υπάρχει συνέχεια κάποιος άνθρωπος δίπλα μου, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την προσωπική μου ασφάλεια. Οφείλω να το κάνω αυτό, για να μην μου επιτεθούν ξανά.

Έχω πάρει, λοιπόν, τα μέτρα μου γιατί η ζωή μου κινδυνεύει και η οικογένειά μου ανησυχεί.

Δεν κατέθεσα μήνυση κατά αγνώστου, ως όφειλα, για να μην κάνω κακό στον αγαπημένο μου, αφού δεν γνωρίζουμε εκατό τοις εκατό αν τα κίνητρα του αγνώστου αφορούσαν πραγματικά τη μεταγραφή του
», κατέληξε το μοντέλο.

πηγη

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geodon : 09-02-2011 στις 00:17:
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following User Says Thank You to geodon For This Useful Post:
korn (11-02-2011)
Sponsored Links
Παλιά 10-02-2011, 21:50:   #2
geodon
Moderator

My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Μετά τον ξυλοδαρμό ο χωρισμός για Τζιμπούρ -Τσεπάνου

Η δημοσιοποίηση της σχέσης τους έφερε και τον χωρισμό. Σύμφωνα με την εφημερίδα «Espresso», μετά τη δημόσια καταγγελία της Βαλεντίνας Τσεπάνου, ότι τα ξημερώματα της περασμένης Κυριακής (06/02) δέχθηκε επίθεση έξω από κλαμπ της Βούλας από άγνωστο μελαψό άνδρα, επήλθε και ο χωρισμός με τον άσο του Ολυμπιακού, Ραφίκ Τζιμπούρ.

Σύμφωνα με την εφημερίδα, η μεγάλη δημοσιότητα που πήρε το θέμα φαίνεται ότι ενόχλησαν τον νεοαποκτηθέντα ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού και μετα από έντονη λογομαχία, επήλθε ο χωρισμός μετά από 4 μήνες της σχέσης…

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, ο ποδοσφαιριστής ενοχλήθηκε ιδιαίτερα από την απόφαση της αγαπημένης του να δημοσιοποιήσει το περιστατικό, χωρίς πρώτα να ενημερώσει τον ίδιο.

Θεώρησε ότι τέτοιες ενέργειες μπορούν να επηρεάσουν αρνητικά την καριέρα του, ενώ δεν έκρυψε παράλληλα και την πικρία του για τη δημοσιοποίηση της σχέσης τους. Θεωρεί ότι το διάστημα που γνωρίζονται είναι αρκετά μικρό για να γνωρίζουν τρίτοι το παραμικρό!

Η Βαλεντίνα προσπάθησε να εξηγήσει στον Τζιμπούρ, ότι έπεσε θύμα κακοποίησης και οποιαδήποτε απόφαση και ενέργεια της μετέπειτα θα έπρεπε να τον έβρισκε σύμφωνο και ότι σε καμία περίπτωση, δεν θα μπορούσε να αποκρύψει ένα τέτοιο γεγονός.

Όμως ο ποδοσφαιριστής ήταν ανένδοτος στην απόφαση του, βάζοντας τέλος στη μικρή, αλλά έντονη σχέση τους. Δεν είναι τυχαίο, ότι η Βαλεντίνα Τσεπάνου σε δηλώσεις της το βράδυ της Τρίτης (08/02) σε τηλεοπτικό κανάλι, προσπαθούσε να ανασκευάσει –εν μέρει- τις αρχικές δηλώσεις της, διευκρινίζοντας ότι το περιστατικό δεν φαντάζεται ότι έχει να κάνει με χούλιγκαν.

Σε τηλεφωνική επικοινωνία της εφημερίδας “Espresso” με τη Βαλεντίνα Τσεπάνου, το μοντέλο, αρκέστηκε απλώς να επιβεβαιώσει το χωρισμό, λέγοντας και ότι δεν θέλει να ξαναμιλήσει ποτέ για ό,τι συνέβη και για την όποια σχέση είχε με τον Τζιμπούρ.

πηγη

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Παλιά 10-02-2011, 21:51:   #3
geodon
Moderator

My Mood:
Προεπιλογή

Δειτε το βιντεο
μεγαλο νουμερο!!!!!!!!!
Για πολλα γελια!!!!!!!

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
The Following User Says Thank You to geodon For This Useful Post:
Smell (13-02-2011)
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης