Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ > ΕΛΛΑΔΑ

ΠΡΟΤΑΣΗ ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΝΤΕΜΗ

This is a discussion on ΠΡΟΤΑΣΗ ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΝΤΕΜΗ within the ΕΛΛΑΔΑ forums, part of the ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ category; [left:2db44f1cb6]http://news.antenna.gr/resources/images/7997CB65-F688-42D8-8D42-CB6F3A3CA986.jpg[/left:2db44f1cb6] Να μείνουν εκτός Ευρώπης για τρία χρόνια οι ελληνικές ομάδες πρότεινε στη συνεδρίαση του ΔΣ της Super League ο ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 04-04-2007, 06:51:   #1
viperboy
LaTeamer

Το avatar του χρήστη viperboy

Περιοχή: Δίπλα απ' το LATeam!
viperboy is an unknown quantity at this point
Προεπιλογή ΠΡΟΤΑΣΗ ΒΟΜΒΑ ΑΠΟ ΝΤΕΜΗ

[left:2db44f1cb6]http://news.antenna.gr/resources/images/7997CB65-F688-42D8-8D42-CB6F3A3CA986.jpg[/left:2db44f1cb6]Να μείνουν εκτός Ευρώπης για τρία χρόνια οι ελληνικές ομάδες πρότεινε στη συνεδρίαση του ΔΣ της Super League ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΑΕΚ Ντέμης Νικολαΐδης.

Ο Ντέμης Νικολαΐδης, απευθυνόμενος στους υπόλοιπους προέδρους της Λίγκας, είπε χαρακτηριστικά ότι "αποτύχαμε ως Σούπερ Λίγκα και στους δύο αυτούς τομείς. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας, κανείς δεν ασχολείται με τη βία. Υπάρχουν άνεργοι οπαδοί που κυκλοφορούν με πολυτελή αυτοκίνητα και πρέπει να μπει μια βόμβα στο ποδόσφαιρο για να φτιάξουν αυτά".

Όσον αφορά στις αντιδράσεις που προκάλεσε η πρόταση του προέδρου της ΑΕΚ, ο Γιάννης Βαρδινογιάννης, χωρίς να διαφωνήσει, είπε πως "παραείναι γενναία η πρόταση του Ντέμη". Ο δε Πέτρος Κόκκαλης, πρόεδρος της Λίγκας και αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός διαφώνησε με την πρόταση, λέγοντας ότι "δεν πρέπει να εκμηδενίζουμε τα πάντα και δε νομίζω ότι χρειάζεται να μπει "βόμβα" στο ποδόσφαιρο".
Ο χρήστης viperboy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Παλιά 04-04-2007, 20:05:   #2
No_Sense
LaTeamer

Περιοχή: Los Almyros
No_Sense is an unknown quantity at this point
Προεπιλογή

Σωστός!!!!!!!!!
Ο χρήστης No_Sense δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 05-04-2007, 03:23:   #3
viperboy
LaTeamer

Προεπιλογή

[left:622ed0dffa]http://www.axastos.gr/content/george.jpg[/left:622ed0dffa]Πάντως, το προσωπικό μου σχόλιο στην παραπάνω είδηση, είναι ότι, μάλλον ο Ντέμης δεν κάνει μια κίνηση εντυπωσιασμού, ούτε προτείνει κάτι το οποίο ξέρει ότι και καλά δεν θα γίνει. Προτείνει κάτι που το πιστεύει και έχει δείξει με τις κινήσεις του, (Δίνοντας στην αστυνομία βίντεο κ.α.) ότι είναι από αυτούς που θέλουν να βοηθήσουν στην παύση της βίας στα γήπεδα και δεν κολλάει ακόμα και στο να μείνει η ομάδα του εκτός, παρόλο που η ΑΕΚ οικονομικά, στηρίζεται στην είσπραξη χρημάτων από ενδεχόμενη πρόκρισή της στο Champions League!!!! Γενικά πάντως, ούτε αυτό θα λύσει το πρόβλημα όσο υπαρχουν συλήψεις (Έστω και λίγες) και δεν υπάρχει τιμωρία. Η βία θα υπάρχει!!

Από την άλλη πάντως, αυτό που προτείνει ο Ντέμης, σιγά σιγά έρχετε!! Με την απόδοση των ελληνικών ομάδων εκτός συνόρων, δεν νομίζω ότι θα συμμετέχουμε στο μέλλον σε τέτοιου είδους διοργανώσεις ούτε καν με προκριματικά!!!

Γι' αυτό λοιπόν καλύτερα μεταξύ μας και ας αρχίσουμε και από τώρα!?!?!?!?

(Προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν είμαι ΑΕΚτσής)
Παλιά 05-04-2007, 10:57:   #4
aggelos_a
LaTeamer

Το avatar του χρήστη aggelos_a

Περιοχή: Los Almyros
My Mood:
aggelos_a is on a distinguished roadaggelos_a is on a distinguished roadaggelos_a is on a distinguished road
Προεπιλογή

Αυτό που λες είναι σωστό και έχω έναν ακόμη λόγο να το στηρίξω γιατί είμαι και κιτρινόμαυρος!!!
Ο χρήστης aggelos_a δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-04-2007, 16:52:   #5
geodon
Moderator

Το avatar του χρήστη geodon

Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή

Αυτο το post επειδη αφορα αθλητικη ειδηση θα επρεπε να ειχε μπει στα γενικα νεα στο ποδοσφαιρο .Την επομενη παρακαλω τους φιλους εκει .thanks

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-04-2007, 03:28:   #6
viperboy
LaTeamer

Προεπιλογή

Φίλε Γιώργο λάθος μου!!!!!!

Δεν πρόσεξα ότι υπήρχαν γενικά νέα και επειδή το post αφορά γενικά το ελληνικό πρωτάθλημα το έριξα σαν είδηση!

Την επόμενη φορά πάντως θα είμαι πιο προσεκτικός!!
:OK: :OK:
Παλιά 07-04-2007, 15:57:   #7
geodon
Moderator

Το avatar του χρήστη geodon

Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή

Δεν πειραζει φιλε μου, γι αυτο ειμαστε κι εμεις εδω, κανεις δεν ειναι αλανθαστος ,ουτε κι εμεις διεκδικουμε το αλανθαστο,μας ενδιαφερει περισσοτερο η σωστη λειτουργια του forum. Να εισαι καλα και σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές