Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

Ένας τύπος πεθαίνει και πάει ...

This is a discussion on Ένας τύπος πεθαίνει και πάει ... within the ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Ένας τύπος πεθαίνει και πάει έξω από τον Παράδεισο, όπου περιμένει τον Άγιο Πέτρο να ελέγξει το βιβλίο του για ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 16-03-2007, 16:43:   #1
aggelos_a
LaTeamer
 
Το avatar του χρήστη aggelos_a
 
Εγγραφή: Nov 2006
Περιοχή: Los Almyros
Μηνύματα: 1.192
Thanks: 13
Thanked 26 Times in 10 Posts
My Mood:
aggelos_a is on a distinguished roadaggelos_a is on a distinguished roadaggelos_a is on a distinguished road
Προεπιλογή Ένας τύπος πεθαίνει και πάει ...

Ένας τύπος πεθαίνει και πάει έξω από τον Παράδεισο, όπου περιμένει τον Άγιο Πέτρο να ελέγξει το βιβλίο του για να δει αν αξίζει να τον βάλει μέσα. Μετά από λίγο, του λέει.
- Κοιτά, εδώ δεν βλέπω να έχεις κάνει τίποτα κακό στη ζωή σου, αλλά από την άλλη δεν βλέπω και τίποτα καλό. Αν μου πεις έστω μια καλή πράξη που έχεις κάνει, θα σε βάλω μέσα.
Ο μακαρίτης σκέφτεται λίγο και του λέει.
- Να, μια νύχτα γύρναγα σπίτι μου αργά, και πέρναγα από μια κακόφημη γειτονιά. Ξαφνικά, είδα μια συμμορία να έχει στριμώξει μια όμορφη γυναίκα σε ένα σοκάκι, με άγριες διαθέσεις. Αμέσως σταμάτησα το αμάξι μου και βγήκα έξω, οπλισμένος με τον λεβιέ που κλειδώνω το τιμόνι. Αφήστε ήσυχη την γυναίκα, αλλιώς θα σας μάθω την έννοια του πόνου, τους φώναξα και έτρεξα προς το μέρος τους κραδαίνοντας τον λεβιέ. Η συμμορία -περίπου 10 άτομα- ανοίξανε και με περικυκλώσανε. Εγώ προχώρησα με τσαμπουκά ίσια στον αρχηγό τους -έναν γορίλα πάνω από 2 μέτρα, τριχωτό και γεμάτο μυς με ένα σκουλαρίκι στ' αυτί, και ένα στην μύτη, ενωμένα με μια αλυσίδα- άπλωσα το χέρι μου και τράβηξα την αλυσίδα και την έκοψα.
- Αλήθεια; Ρωτά ο άγιος. Και πότε έγινε αυτό;
- Α, πριν 10 λεπτά...
Ο χρήστης aggelos_a δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ένας στους τέσσερις κατοίκους των Οινοφύτων πεθαίνει από καρκίνο LATEAM RSS NEWS 0 27-08-2010 11:15:
Πεθαίνει ένας τυπάκος και παει καρφί κόλαση P@ntelis Web ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 1 20-03-2010 22:00:
Αυτός ο τύπος.. τις πάει τις κατσαρόλες! Κατερίνα VIDEO POINT !!!!!!!!! 0 15-11-2008 07:59:
Πάει ένας τύπος στο συνεργείο.. Κατερίνα ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 01-08-2008 13:58:
Ήταν ένας τύπος και ήθελε να πάει στην εφορία. P@ntelis Web ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 22-11-2007 23:36:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:59:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam