Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

το κουστουμι και το ταγιερ

This is a discussion on το κουστουμι και το ταγιερ within the ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Πάει ένας τύπος σε κατάστημα υφασμάτων, κοιτάει γύρω του και λέει στην πωλήτρια: -μου κατεβάζετε σας παρακαλώ εκείνο το ύφασμα ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 01-12-2006, 00:31:   #1
ilias
VIP
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 7.753
Thanks: 111
Thanked 855 Times in 534 Posts
ilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the roughilias is a jewel in the rough
Προεπιλογή το κουστουμι και το ταγιερ

Πάει ένας τύπος σε κατάστημα υφασμάτων, κοιτάει γύρω του και λέει στην πωλήτρια: -μου κατεβάζετε σας παρακαλώ εκείνο το ύφασμα με τις μπλε ρίγες! –πολύ ευχαρίστως! Απαντά η πωλήτρια. Το περιεργάζεται και ξανακοιτά γύρω του! -και εκείνο το γυαλιστερό με το ψαροκόκαλο σας παρακαλώ! Ευχαρίστως! πρόθυμη πάντα η πωλήτρια. Έπειτα από πολύ ώρα και αφού ο τύπος έχει κατεβάσει σχεδόν όλα τα τόπια υφασμάτων αποφασίζει το αφεντικό να αναλάβει. –κύριε δεν μπορεί να μην σας έχει αρέσει τίποτα από τα τόσο υπέροχα υφάσματά μας; !!! σκεφτικός ο τύπος κοιτάει ψηλά και λέει στο αφεντικό –να, να εκείνο εκείνο επάνω στην γωνία το πιτσιλωτό, αυτό θέλω. Του το κατεβάζουν, του το δείχνουν, αυτός συμφωνεί και τους λέει: -λοιπόν θα ήθελα 1 μέτρο από αυτό. Γεμάτος έκπληξη και αγανάκτηση το αφεντικό του λέει; -μα καλά σοβαρά μιλάτε; Μας παιδεύεται τόση ώρα για να πάρετε 1 μέτρο ύφασμα; Τι θα το κάνετε;
-και τι σε νοιάζει εσένα απαντά ο τύπος, κουστούμι για τον πο***ο μου θα ράψω.
Μην μπορώντας να κάνει αλλιώς το αφεντικό, ένεκα του ότι ο πελάτης έχει πάντα δίκιο, του κόβει το 1 μέτρο. Κόβει όμως μαζί με αυτό και ένα ακόμη κομμάτι ύφασμα 0,50εκ. σε χρώμα ροζ και του λέει του τύπου:
– Αυτό, δώρο του καταστήματος κύριε!!!
– Απορημένος ο τύπος –μα καλά τι να το κάνω αυτό;!!
– Αφεντικό –να ράψετε κύριε και ένα ταγεράκι για το μο**ί της μάνα σας!!!
__________________
Ο χρήστης ilias δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Κληρικοί και με κουστούμι... geodon ΕΛΛΑΔΑ 0 08-02-2011 23:48:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:46:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam