Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

«Εκεί που μένει η Βίσση εγώ κάποτε πετούσα τα σκουπίδια μου»

This is a discussion on «Εκεί που μένει η Βίσση εγώ κάποτε πετούσα τα σκουπίδια μου» within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Βαριά κουβέντα για την (αληθινή) «απόλυτη» αλλά το μυαλό σας μην πάει μακριά... Το όνομα αυτού Σπύρος Ρέβης, που έδωσε ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 17-05-2010, 20:14:   #1
ironitsa
Moderator
 
Το avatar του χρήστη ironitsa
 
Εγγραφή: Feb 2009
Περιοχή: LA
Μηνύματα: 2.768
Thanks: 555
Thanked 876 Times in 574 Posts
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή «Εκεί που μένει η Βίσση εγώ κάποτε πετούσα τα σκουπίδια μου»



Βαριά κουβέντα για την (αληθινή) «απόλυτη» αλλά το μυαλό σας μην πάει μακριά...
Το όνομα αυτού Σπύρος Ρέβης, που έδωσε μία συνέντευξη στο ένθετο της εφημερίδας VETO “Piazza” και αναφέρθηκε σε όλα τα hot σημεία της καλλιτεχνικής πραγματικότητας.

Σχολιάζοντας τη σωρεία καυτών dvd που έχουν δει τα μάτια μας ο Σπύρος Ρέβης δήλωσε πως το DVD της Μαριάννας Ντούβλη είναι πολύ διαφορετικό από της Τζούλιας, καθώς:
«είναι δύο διαφορετικές προσωπικότητες, σαν τον Ολυμπιακό με τον Παναθηναϊκό. Η Μαριάννα έχει στο ενεργητικό της ένα γάμο και ένα παιδί».
Επιπλέον, ο μάνατζερ δε δίστασε να προφητεύσει, λέγοντας: «να μου το θυμηθείς, μετά τα δικά τους θα ακολουθήσουν κι άλλα DVD με celebrities που τώρα το παίζουν…δύσκολες».

Όσο για τη ροζ βιομηχανία οι απόψεις του ριζοσπαστικές αλλά πολλοί ίσως βρουν μία δόση αλήθειας στην υπερβολή τους...
«το πιστεύω πως μπορεί να υπάρξει (ροζ βιομηχανία). Η Πάρις Χίλτον και η Πάμελα Άντερσον τα έκαναν στην Αμερική πριν από χρόνια. Για εκείνες γιατί μας είχε φανεί φυσιολογικό δηλαδή; Γιατί όταν το τόλμησε η Τζούλια πέσανε να τη…φάνε; (..) αυτό που έκανε η Αλεξανδράτου ήταν καινοτομία για τα ελληνικά δεδομένα.

Για ποιο λόγο να εισάγουμε τεράστιες ποσότητες ερωτικών ταινιών από το εξωτερικό και να μη βγάλουμε και εμείς λεφτά κάνοντας εξαγωγές; (..) Για μένα ο Σειρηνάκης είναι ο καινούργιος Φίνος και η Sirina η νέα Φίνος Φιλμς».

Κατόπιν, μιλώντας για την αριστοκρατική του καταγωγή, ο Σπύρος Ρέβης τόνισε πως:
«το χωριό μου είναι…η Εκάλη. Όταν γεννήθηκα υπήρχαν λίγα σπίτια εκεί. Το πατρικό μου βρίσκεται απέναντι από το σπίτι της Βίσση. Εκεί που μένει τώρα η Άννα, εγώ κάποτε πετούσα τα σκουπίδια μου! Μετά ήρθαν οι νεόπλουτοι, οι οποίοι πλέον μας το…παίζουν ιστορία!».
__________________

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Λευκη Συμφωνια Θα ειμαι εκει Smell Ελληνική - Νεα CD's 0 20-04-2010 21:01:
Κληρονομική η ικανότητα να μένει κανείς ήρεμος στα δύσκολα LATEAM RSS NEWS 0 04-03-2009 10:45:
Θα γίνουμε κάποτε αόρατοι; LATEAM RSS NEWS 0 28-09-2008 14:04:
Ήταν κάποτε ένα πλοίο με πειρατές... Stefania ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 11-02-2007 22:08:
Κάποτε ήταν ένας κυνηγός............. cRc ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 21-07-2006 00:20:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:08:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam