Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Επιστροφή στα εξώφυλλα για την Ειρήνη Μερκούρη - Καλές πωλήσεις!

This is a discussion on Επιστροφή στα εξώφυλλα για την Ειρήνη Μερκούρη - Καλές πωλήσεις! within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Για την έντονη φημολογία των τελευταίων ημερών που την ήθελαν να έχει προβεί σε αποτυχημένη πλαστική χειρουργική επέμβαση, μίλησε η ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 13-04-2010, 19:38:   #1
ironitsa
Moderator

Το avatar του χρήστη ironitsa

Περιοχή: LA
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Επιστροφή στα εξώφυλλα για την Ειρήνη Μερκούρη - Καλές πωλήσεις!

Για την έντονη φημολογία των τελευταίων ημερών που την ήθελαν να έχει προβεί σε αποτυχημένη πλαστική χειρουργική επέμβαση, μίλησε η τραγουδίστρια Ειρήνη Μερκούρη στο περιοδικό People.

H 27χρονη τραγουδίστρια υποστήριξε πως εξεπλάγη από τα σημάδια παραμόρφωσης που εμφανίζονταν στην πολυσυζητημένη φωτογραφία, ενώ δεν έκρυψε ότι το οικείο περιβάλλον της εξοργίστηκε και την παρακίνησε να βγει και να πει πως είναι καλά, πράγμα όμως το οποίο δεν είχε κάνει μέχρι τώρα (γιατί άραγε.

Αναφορικά με το εάν υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση, η Ειρήνη Μερκούρη, δεν διέψευσε, ενώ παράλληλα δεν επιβεβαίωσε: «Ό,τι και να πω εγώ, ο κόσμος θα πιστέψει αυτό που θέλει. Είτε απαντήσω αρνητικά είτε θετικά», δήλωσε χαρακτηριστικά.

Κληθείσα να απαντήσει εάν ήταν υπέρ της η «προβολή» των τελευταίων ημερών σημείωσε: «Πιστεύω ότι αν ο κόσμος δεν θέλει κάποιον, δεν τον θέλει». Ωστόσο ξεκαθάρισε πως θα κινηθεί νομικά κατά όσων μετέδωσαν την συγκεκριμένη είδηση. Λέτε;
Ακολουθούν αποσπάσματα της συνέντευξης της Ειρήνης Μερκούρη στο περιοδικό People:

Στις 30 Μαρτίου κυκλοφόρησε μία φωτογραφία σου στην οποία το πρόσωπό σου δείχνει σημάδια παραμόρφωσης. Πώς σου φάνηκε όταν την είδες;

«Τρόμαξα. Με πήρε τηλέφωνο ο αδερφός μου και μου είπε «σε έχουν κάνει τέρας» και σκέφτηκα ότι δεν μπορεί να έχει συμβεί κάτι τέτοιο. Το πιο σημαντικό είναι ότι οι δικοί μου ανησύχησαν. Σκέφτηκαν ότι, για να είναι έτσι το πρόσωπό μου, συμβαίνει κάτι πολύ κακό στην υγεία μου. Αυτό με στεναχώρησε. Με έριξε πολύ. Γιατί εξοργίστηκε η οικογένειά μου».

Τι σε συμβούλευσαν οι δικοί σου;

«Να βγω και να πω ότι είμαι καλά. Ότι είμαι η Ειρήνη όπως με γνώρισαν. Ο μπαμπάς μου θύμωσε πάρα πολύ. Νευρίασε. Δεν μπορεί να ανεχτεί, όπως και οποιοσδήποτε πατέρας, να βλέπει να παρουσιάζουν το παιδί του σαν τέρας. Ο μπαμπάς μου θεωρεί ότι είναι πολύ άδικο αυτό που συνέβη. Και είναι όντως πολύ άδικο».

Η ερώτηση που έκαναν όλοι είναι «έκανες ή δεν έκανες πλαστική επέμβαση»;

«Ό,τι και να πως εγώ, ο κόσμος θα πιστέψει αυτό που θέλει. Είτε απαντήσω αρνητικά είτε θετικά. Τουλάχιστον όμως ας δουν ότι είμαι καλά και αν κάποιος ανησύχησε για μένα –και τους ευχαριστώ πολύ αυτοόυς που ανησύχησαν-, να μάθει ότι είμαι μια χαρά».

Για ποιο λόγο πιστεύεις ότι έγινε τόσος ντόρος γι’αυτό το θέμα;

«Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση. Ίσως να έλειψα σε κάποιους και να με έψαχναν. Δεν ξέρω αν υπήρχε κάποιος δόλος πίσω από αυτή την κίνηση ή όχι. Πάντως, έχω ήδη κινηθεί νομικά εναντίον των ανθρώπων που έβγαλαν αυτή την είδηση».

Έχουν περάσει ήδη περίπου δέκα ημέρες από την ημέρα που τραβήχτηκε η φωτογραφία. Θα μπορούσες να έχεις κάνει κάποια επέμβαση σε αυτό το διάστημα;

«Μέσα σε τόσο λίγες μέρες; Ποιος τολμάει να κάνει πλαστική, να έχει ακόμα ουλές και να βγει έξω; Θα έβγαινα ποτέ από το σπίτι μου αν είχε αποτύχει η πλαστική που έκανα, όπως γράφτηκε; Τέλος, πάντων δεν θέλω να ασχοληθώ με ανθρώπους που δεν έχουν επίπεδο αλλά θέλω να πω και κάτι άλλο. Για όποιον λόγο και αν βγήκε αυτή η εικόνα για μένα να ξέρουν όσοι με μισούν ότι δεν θα πέσω μ’αυτή την τρικλοποδιά. Έχω πολλούς εχθρούς και ξέρω…»

Πιστεύεις ότι μπορεί αυτό το θέμα να λειτουργήσει υπέρ σου;

«Πιστεύω ότι αν ο κόσμος δεν θέλει κάποιον, δεν τον θέλει. Τα σκάνδαλα ξεφουσκώνουν κάποια στιγμή και εγώ προσπαθώ να έχω μία σταθερή πορεία στη δουλειά μου όλα αυτά τα χρόνια, χωρίς να γίνονται μαϊντανός ή να βγαίνω παντού».

Που βρισκόσουν τον τελευταίο χρόνο που ήσουν εκτός δημοσιότητας;

«Στο σπίτι μου στην Αθήνα. Απλά συνέβησαν διάφορα πράγματα αυτό το διάστημα και τελικά χρειαζόμουν χρόνο για να ηρεμήσω, να ξεκουραστώ και να λύσω διάφορα θέματα».

Πηγή:stifora.gr

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές