Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Μαρία Μπακοδήμου: "Έχω απατήσει σύντροφο μου"

This is a discussion on Μαρία Μπακοδήμου: "Έχω απατήσει σύντροφο μου" within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Η Μαρία Μπακοδήμου εξήγησε πως η συνεργασία της με τον Φώτη Σεργουλόπουλο κρατάει τόσα χρόνια επειδή δεν υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 16-08-2011, 12:04:   #1
geodon
Moderator
 
Το avatar του χρήστη geodon
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 10.918
Thanks: 2.530
Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Μαρία Μπακοδήμου: "Έχω απατήσει σύντροφο μου"



Η Μαρία Μπακοδήμου εξήγησε πως η συνεργασία της με τον Φώτη Σεργουλόπουλο κρατάει τόσα χρόνια επειδή δεν υπάρχει ανταγωνισμός μεταξύ τους, όμως αποκάλυψε πως έχουν τσακωθεί μερικές φορές.




Ειδικότερα, σε συνέντευξή της στο ένθετο "Radar!", της εφημερίδας "Έθνος της Κυριακής", η Μαρία Μπακοδήμου περιέγραψε πως "η ζωή με τον Φώτη είναι σαν να έχουμε κάμερα μέσα στο σπίτι μας. Είναι δουλειά και θα τσακωθούμε, αλλά στον βαθμό που θα του πω “τι γίνεται;” και θα μου απαντήσει “παράτα με”. Μέχρι εκεί. Υποχωρούμε πάντα και οι δυο."


Δεν δίστασε να παραδεχτεί πως έχει πολλές ανασφάλειες ως γυναίκα λέγοντας πως "Έχω όμως και αυτοεκτίμηση.

Μεγαλώνοντας δεν έχω την αγωνία να είμαι “τέλεια”. Το να είσαι τέλεια σου δημιουργεί τόσο στρες που σου στερεί τη χαρά του σήμερα. Και δεν θα γίνεις ποτέ τέλεια."



Αν και η ίδια εξομολογήθηκε πως έχει απιστήσει εις βάρος του συντρόφου της, δήλωσε πως τώρα πια τη συγχώρεση τη θεωρεί φυσιολογική κίνηση.


"Το να συγχωρείς, όμως, δεν σημαίνει ότι μένεις και στη σχέση. Απλώς καταλαβαίνεις ότι ο άλλος έκανε κάτι που σε πλήγωσε, αλλά δεν σημαίνει ότι το έκανε και επίτηδες" είπε.



πηγη
__________________

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid) geodon ΕΛΛΑΔΑ 2 10-02-2011 21:51:
Παντρεύτηκε η "Μαρία η Άσχημη" ironitsa SHOWBIZ NEWS 0 19-09-2009 16:21:
Α.Δ.Ε.Δ.Υ. για κλείσιμο του "Ελεύθερου Τύπου" του "Τύπου της Κυριακής" και του ραδιοφωνικού σταθμού "City 99,5" LATEAM RSS NEWS 0 24-06-2009 16:15:
Η "Παρθένος Μαρία" σε πασαρέλα της Χιλής geodon ΔΙΕΘΝΗ ΝΕΑ 0 20-01-2009 00:13:
Στη Μαρία Κάλλας αφιερωμένες οι εκδηλώσεις "Πρέσπες 2008" LATEAM RSS NEWS 0 24-06-2008 16:21:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:12:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam