Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Τ. Αλεξανδράτου: "Εκδικήθηκα τους γονείς μου με το DVD" (vid)

This is a discussion on Τ. Αλεξανδράτου: "Εκδικήθηκα τους γονείς μου με το DVD" (vid) within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Σε στοιχεία εκδίκησης αποδίδει το «Απαγορευμένο» DVD η Τζούλια Αλεξανδράτου, επισημαίνοντας πως αγαπάει την οικογένειάς της, «απλά μου έδωσαν κάποιες ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 23-03-2010, 03:01:   #1
geodon
Moderator

Το avatar του χρήστη geodon

Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Τ. Αλεξανδράτου: "Εκδικήθηκα τους γονείς μου με το DVD" (vid)

Σε στοιχεία εκδίκησης αποδίδει το «Απαγορευμένο» DVD η Τζούλια Αλεξανδράτου, επισημαίνοντας πως αγαπάει την οικογένειάς της, «απλά μου έδωσαν κάποιες λάθος βάσεις».

Μία εβδομάδα μετά την παραδοχή για το επαγγελματικό DVD, σημείωσε, μιλώντας στην Ελεονώρα Μελέτη, πως αισθάνεται ντροπή για όλα όσα έχουν συμβεί, τονίζοντας πως δεν είχε σκεφτεί την κατακραυγή. «Το να βγαίνει ο καθένας και να κρίνει πολύ εύκολα. Θα μπορούσα και εγώ να βγαίνω και να σε βρίζω (λέει στην Ελεονώρα Μελέτη). Δεν μου λέει κάτι αυτό».

Ξεκαθαρίζει πως δεν το έκανε έκανα για τα χρήματα, αλλά γιατί «βγήκαν κάποια στοιχεία εκδίκησης από μέσα μου. Ήθελα με κάποιο τρόπο να φωνάξω «Είμαι εδώ». Δεν θα το ξαναέκανα όμως». Παρά το γεγονός πως βρίσκεται σε έντονη διαμάχη με την οικογένειά της, σημείωσε ότι «αγαπάω την οικογένεια μου, απλά μου έδωσαν κάποιες λάθος βάσεις».

Αναφερόμενη στην αδελφή της, Άρτεμις Αλεξανδράτου, που, όταν την προσέγγισαν οι τηλεοπτικές κάμερες για να τη ρωτήσουν για τη Τζούλια, είπε «είμαι η Άρτεμις και δεν έχω καμία σχέση με όλα αυτά, έλεος», η Τζούλια απάντησε «εμένα με λένε Τζούλια και όχι Άρτεμις».

Εκτιμά ως σκληρή την άποψη του κόσμου για το πρόσωπό της, αλλά αναλαμβάνει την ευθύνη. «Φταίω εγώ. Για τους άντρες η εικόνα μου είναι μιας κοπέλας που στα 23 της χρόνια της αρέσει να προκαλεί και να φλερτάρει. Οι γυναίκες, αν και τις αγαπώ πολύ και είμαι πολύ πιο θετική μαζί τους απ? ότι με τους άντρες, ίσως κάποιες λόγω του ότι μπορεί να ενοχλούνται από την εμφάνισή μου φαίνονται έτσι περίεργα».

«Αν ήμουν εγώ η ίδια η Σάσα Μπάστα θα αυτοκτονούσα», ανέφερε, απαντώντας στη Σάσα Μπάστα που είχε δηλώσει πως εάν κυκλοφορούσε δικό της ερωτικό βίντεο θα αυτοκτονούσε.

«Πως είναι δυνατόν ένα παιδί που του λένε όλη μέρα πόσο ωραίο είναι να κάνει κάτι διαφορετικό; Δεν μου είπαν ποτέ πόσο έξυπνη είμαι. Μόνο πόσο όμορφη», ανέφερε ως απάντηση στα σχόλια της Μαρίας Ιωαννίδου πως ως παιδί η Τζούλια «κοιτούσε όλη μέρα τον εαυτό της στον καθρέφτη, δεν έκανε κάτι άλλο».
Δεν προχώρησε σε διάψευση τις πληροφορίες για επικείμενο γάμο της, αναφέροντας πως «ο Γιώργος είναι ένας άνθρωπος που δεν αγαπάει την Αλεξανδράτου, αλλά την Τζούλια. Δεν θέλω όμως να δημοσιοποιήσω την προσωπική μου ζωή. Θέλω να παντρευτώ και να κάνω οικογένεια, όταν έρθει η ώρα».

Πηγή : cosmo.gr

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geodon : 23-03-2010 στις 03:04:
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές