Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Ε. Σαρρή: "Δε θα είμαι υποψήφια βουλευτής λόγω Λαζόπουλου!"

This is a discussion on Ε. Σαρρή: "Δε θα είμαι υποψήφια βουλευτής λόγω Λαζόπουλου!" within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Έχοντας μπει ουσιαστικά σε προεκλογική περίοδο και εν αναμονή του καταρτισμού των ψηφοδελτίων των κομμάτων δημοσιογράφος ήρθε σε επαφή τηλεφωνικά ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 05-09-2009, 12:09:   #1
ironitsa
Moderator
 
Το avatar του χρήστη ironitsa
 
Εγγραφή: Feb 2009
Περιοχή: LA
Μηνύματα: 2.768
Thanks: 555
Thanked 876 Times in 574 Posts
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Ε. Σαρρή: "Δε θα είμαι υποψήφια βουλευτής λόγω Λαζόπουλου!"

Έχοντας μπει ουσιαστικά σε προεκλογική περίοδο και εν αναμονή του καταρτισμού των ψηφοδελτίων των κομμάτων δημοσιογράφος ήρθε σε επαφή τηλεφωνικά με την κυρία Έφη Σαρρή.

Η απορία ήταν κατά πόσον η κυρία Σαρρή θα κατέβαινε εκ νέου ως υποψήφια βουλευτής με το Λαϊκό Ορθόδοξο Συναγερμό μιας και όλοι θυμόμαστε τον προεκλογικό της αγώνα το 2007 με το ιστορικό video και το σύνθημα: "Σταυρώστε με, σταυρώστε με, στα χέρια σας σηκώστε με", το οποίο είχε υποπέσει στην αντίληψη του ευφυούς Λάκη Λαζόπουλου, ο οποίος δεν το άφησε να πέσει κάτω.

Η απάντησή της ήταν η εξής:
"Όχι, δε θα είμαι υποψήφια με το Λαϊκό Ορθόδοξο Συναγερμό στις εκλογές και πρόκειται καθαρά για δική μου απόφαση", δήλωσε η τραγουδίστρια που δύο χρόνια πριν είχε χάσει τη βουλευτική έδρα για περίπου 1.000 ψήφους. "Ο λόγος που δε θα είμαι υποψήφια είναι τα γνωστά γεγονότα που είχαν συμβεί το 2007", συμπλήρωσε αναφερόμενη στη σάτιρα που τις είχε κάνει τότε ο Λάκης Λαζόπουλος και για την οποία να θυμίσουμε ότι προσφάτως κατέθεσε και νέα αγωγή στο δημοφιλή ηθοποιό ζητώντας του ως ηθική αποζημίωση 500.000 ευρώ για κάθε εκπομπή του "Αλ Τσαντίρι Νιούζ" στην οποία, όπως ισχυρίζεται η ίδια, γελοιοποιήθηκε.

Ουσιαστικά η κυρία Σαρρή αφέθηκε να εννοηθεί ότι ο κύριος Καρατζαφέρης την ήθελε στο κόμμα του, αλλά ελέω Λαζόπουλου εκείνη δεν πήρε τη μεγάλη απόφαση να διεκδικήσει μια βουλευτική έδρα στη Β' Αθηνών.
Επίσης ρωτήθηκε και για την ενδεχόμενη υποψηφιότητα Ψινάκη με το ΛΑ.Ο.Σ που συζητιέται έντονα τις τελευταίες ώρες:
"Δε σχολιάζω υποψηφιότητες άλλων", δήλωσε χαρακτηριστικά η Έφη Σαρρή και επιπλέον είπε ότι "καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει".

Πάντως το άκουσμα του ονόματος Ψινάκη δεν την έκανε να νιώθει και ιδιαιτέρως άνετα... Ας μην ξεχνάμε άλλωστε ότι ο Λάκης Λαζόπουλος και ο Ηλίας Ψινάκης συνδέονται με πολύ στενή φιλία εδώ και χρόνια...
Για να θυμηθούμε και ένα Βιντεάκι από τα παλιά, καθ' όλα επίκαιρο βέβαια...


__________________

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
"Είμαι 103 και δεν έχω κάνει ποτέ σεξ" geodon ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ 2 24-02-2011 02:14:
Υπό "διάλυση" η ΕΛΑΣ λόγω ΔΝΤ: "Έμεινε" από μοτοσικλέτες, περιπολικά και καύσιμα geodon ΕΛΛΑΔΑ 0 18-02-2011 03:02:
Εξαφάνιση των "Ευρωπαίων" μεγάλων πιθήκων λόγω κλιματικών αλλαγών ironitsa ΑΝΘΡΩΠΟΣ-ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ 0 09-06-2010 09:19:
Με "μόνιμο χαμόγελο" πασίγνωστη ηθοποιός λόγω ελαττωματικής αισθητικής επέμβασης ironitsa SHOWBIZ NEWS 0 25-02-2010 12:54:
Συνέντευξη Ντ. Μπακογιάννη - "Ορισμένοι προσπαθούν να δείξουν ότι είμαι ανεπιθύμητη" LATEAM RSS NEWS 0 14-02-2010 17:00:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:46:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam