Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Της βιτσιόζας Ρόζας, των αρματολών και των κλεφτών

This is a discussion on Της βιτσιόζας Ρόζας, των αρματολών και των κλεφτών within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Της βιτσιόζας Ρόζας, των αρματολών και των κλεφτών Τελικά, οι μεγάλες κυρίες, τα μεγάλα κορίτσια φαίνεται ότι έχουν επαναστατικά βίτσια. ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 04-04-2008, 17:45:   #1
geodon
Moderator
 
Το avatar του χρήστη geodon
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 10.918
Thanks: 2.530
Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Της βιτσιόζας Ρόζας, των αρματολών και των κλεφτών

Της βιτσιόζας Ρόζας, των αρματολών και των κλεφτών



Τελικά, οι μεγάλες κυρίες, τα μεγάλα κορίτσια φαίνεται ότι έχουν επαναστατικά βίτσια. Έχω ακούσει κι έχω δει ανωμαλίες και ανορμαλίες, αλλά αυτή η κυρία των βορείων οργίων προαστίων, μια λυσσάρα σαρανταπεντάρα, απόγονος ιστορικής οικογένειας, έχει σπάσει κάθε ρεκόρ.

Παραμονές, λοιπόν, της 25ης Μαρτίου η κυρία που τη λένε χαϊδευτικά «Ρόζα» ίσως επειδή έχει φοβερή δράση σε ροζ ιστορίες τηλεφώνησε σε ρωμαλέο και γιγαντιαίο Αθηναίο, που με τα ογκώδη του προσόντα αλλά και το καλλιτεχνικό του ταλέντο έχει πρωταγωνιστήσει εδώ και αρκετά χρόνια στους κοσμικούς χώρους και έχει κατακτήσει ερωτικά πολλές επώνυμες Ελληνίδες, αλλά και ξένες σταρ. Και είναι πολλές σάρες λυσσάρες που ονειρεύονται να περάσουν έστω μια άγρια νύχτα μαζί του.

Η κυρία Ρόζα, λοιπόν, που πριν από 10 χρόνια είχε με το ρωμαλέο αυτόν άντρα μια οργιαστική εμπειρία, τον θυμήθηκε και ξετρελαμένη από την επαναστατική ατμόσφαιρα της εθνικής μας επετείου του τηλεφώνησε και τον κάλεσε στο σπίτι της. Εκείνος δέχθηκε, αλλά εκείνη του έβαλε κάποιους όρους: «Δεν θέλω», του είπε, «να έρθεις όπως είσαι. Θα έρθεις με το τζιπ σου, ντυμένος με φουστανέλα, κάπα, τσαρούχια ή γουρουνοτσάρουχα, αξύριστος, άπλυτος, έτσι σαν αρματολός και κλέφτης ή σαν λυσσασμένος για έρωτα βοσκός, με γκλίτσα και δίκαννο. Θα έρθεις, λοιπόν, απόψε στις 2 μετά τα μεσάνυχτα, εγώ θα είμαι έξω από το σπίτι, εσύ θα ορμήσεις επάνω μου, θα ξεσκίσεις τα ρούχα μου, θα με χτυπήσεις με την γκλίτσα, θα με δέσεις, θα με πετάξεις μέσα στο τζιπ και τσουβαλιασμένη θα με πας στο βουνό πίσω από το σπίτι μου και εκεί σε μια σπηλιά θα με βιάσεις».


Πηγή : loipon.g
__________________

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Παλιά 04-04-2008, 18:04:   #2
cRc
Think Different..
 
Το avatar του χρήστη cRc
 
Εγγραφή: Jun 2006
Περιοχή: ΑΛΜΥΡΟΣ
Μηνύματα: 4.208
Thanks: 1.784
Thanked 1.342 Times in 846 Posts
My Mood:
cRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the rough
Προεπιλογή

Και τελικά αυτός πήγε ????????????
Ο χρήστης cRc δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:56:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam