Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > SHOWBIZ NEWS

Άννα Βίσση: «Μου την πέφτουν κάθε μέρα γυναίκες και αυτό με κολακεύει»

This is a discussion on Άννα Βίσση: «Μου την πέφτουν κάθε μέρα γυναίκες και αυτό με κολακεύει» within the SHOWBIZ NEWS forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; «Ούτε θεά είμαι, ούτε απόλυτη» τονίζει σε συνέντευξή της η Άννα Βίσση στο Έθνος της Κυριακής, αποκαλύπτοντας πως έχει κάνει ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 21-03-2010, 18:24:   #1
ironitsa
Moderator
 
Το avatar του χρήστη ironitsa
 
Εγγραφή: Feb 2009
Περιοχή: LA
Μηνύματα: 2.768
Thanks: 555
Thanked 876 Times in 574 Posts
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Άννα Βίσση: «Μου την πέφτουν κάθε μέρα γυναίκες και αυτό με κολακεύει»





«Ούτε θεά είμαι, ούτε απόλυτη» τονίζει σε συνέντευξή της η Άννα Βίσση στο Έθνος της Κυριακής, αποκαλύπτοντας πως έχει κάνει μπότοξ και μικροεπεμβάσεις. Παράλληλα, μιλά για την τωρινή της σχέση με τον Νίκο Καρβέλα, λέει πως θα μπορούσε να υπάρξει με μία γυναίκα αν την έλκυε το ίδιο φύλο και περιγράφει τι σχεδιάζει στο μέλλον.
«Έχω κάνει μπότοξ, έχω υποστεί κάποιες μικροεπεμβάσεις, χωρίς όμως ποτέ να χάσω αυτό που ήμουν», λέει η Άννα και «κατακεραυνώνει» την Madonna και όλες τις κυρίες που το παρακάνουν.
Η ίδια τονίζει πως είναι εξαιρετικά προσγειωμένη και οι διάφοροι χαρακτηρισμοί που έχουν ακουστεί κατά καιρούς, όπως τα θεά, απόλυτη Ελληνίδα σταρ και Madonna της Ελλάδας, της τα έχουν «κολλήσει» οι θαυμαστές της. «Μια γυναίκα που κάνω την δουλειά μου είμαι», προσθέτει και χαρακτηρίζει «άσφαιρους» όσους την επικρίνουν, προσθέτοντας ότι είναι 38 χρόνια στον χώρο και συνεχίζει ακάθεκτη.
Μιλώντας για τον Νίκο Καρβέλα, η τραγουδίστρια παραδέχεται πως υπήρξε μια περίοδος «παγωμάρας» μεταξύ τους, τώρα, όμως, τα έχουν ξαναβρεί: «τα είπαμε, τα βρήκαμε και είμαστε και πάλι αληθινά κοντά», δηλώνει και διαψεύδει ότι πειράχτηκε που αγάπησε και έκανε παιδί με την Αννίτα Πάνια.
Σχολιάζοντας τις ομοφυλοφιλικές σχέσεις κι αν της την έχουν πέσει γυναίκες απαντά: "Κανένας δεν μπορεί να κρίνει κανέναν, πόσο μάλιστα επειδή δεν υπακούει στα πρέπει και στο "σύνηθες". Αν ένιωθα έλξη για το ίδιο φύλο, δεν θα είχα κανένα κόμπλεξ να το κάνω και να το δηλώσω. Κανένα απολύτως όμως". Η Άννα Βίσση αποκαλύπτει πως την έχουν προσεγγίσει ομοφυλόφιλες γυναίκες. "Μου την πέφτουν κάθε μέρα γυναίκες και δεν σου κρύβω ότι μ' αρέσει και με κολακεύει αυτό».
Η δημοφιλής τραγουδίστρια ετοιμάζεται να «ανέβει» στη Θεσσαλονίκη μετά την αυλαία του Fabulous Show στην Αθήνα, θα ακολουθήσουν συναυλίες σε Αυστραλία και Κύπρο και, τον ερχόμενο χειμώνα, θα συνεργαστεί με τον Σάκη Ρουβά στο «Αθηνών Αρένα»!
Παράλληλα, δεν αποκλείει να συναντηθεί ξανά μουσικά με τον Νίκο Καρβέλα, σε μια νέα ροκ όπερα ή ένα remake από τους «Δαίμονες».




Πηγή:stifora.gr
__________________

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Η Άννα Βίσση στο Βόλο ironitsa ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ 0 28-08-2009 13:33:
Έκθεση των Γιατρών Χωρίς Σύνορα: «Ζήσε για 15 λεπτά αυτό που ζούμε εμείς κάθε μέρα» LATEAM RSS NEWS 0 20-03-2009 09:54:
Χώρισε η Άννα Βίσση geodon SHOWBIZ NEWS 0 06-02-2009 15:55:
Περιπέτεια τέλος για την Άννα Βίσση ilias SHOWBIZ NEWS 0 17-01-2008 21:39:
Η Αννα Βίσση στη Ρωσία Exodia ΜΟΥΣΙΚΗ 0 22-03-2007 11:08:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:18:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam