Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! > ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

Τρώει όσο ένα άλογο και δεν παχαίνει καθόλου

This is a discussion on Τρώει όσο ένα άλογο και δεν παχαίνει καθόλου within the ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ forums, part of the ENJOY YOUR LIFE!!!!!!!!!! category; Μια 50χρονη από το Μάντσεστερ της Αγγλίας τρώει τα πάντα χωρίς όμως να παχαίνει! Ο λόγος για την Carole French ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 26-08-2011, 12:31:   #1
geodon
Moderator
 
Το avatar του χρήστη geodon
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 10.918
Thanks: 2.530
Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Προεπιλογή Τρώει όσο ένα άλογο και δεν παχαίνει καθόλου



Μια 50χρονη από το Μάντσεστερ της Αγγλίας τρώει τα πάντα χωρίς όμως να παχαίνει!




Ο λόγος για την Carole French η οποία μπορεί να τρώει από fast food, τηγανητά και πολλά άλλα παχυντικά ωστόσο παραμένει πολύ αδύνατη.


Η 50χρονη πάσχει από μια ασθένεια που την έχουν δύο άνθρωποι στον πλανήτη, μιας μορφής συνδετικίτιδα η οποία δεν της επιτρέπει να αποθηκεύει λίπος.


Και αν μέσα σας τη ζηλεύετε μάλλον θα πρέπει να διαβάσετε την καθημερινότητά της η οποία δεν είναι καθόλου εύκολη.


Η γυναίκα είναι τόσο αδύνατη που αναγκάζεται να φορά παιδικά ρούχα αφού το νούμερό της είναι μηδέν. Στο δρόμο πολλοί την κοροϊδεύουν ή την κοιτούν περίεργα. Άλλοι πάλι νομίζουν ότι πάσχει από νευρική ανορεξία τη στιγμή που εύχεται να μπορούσε να παχύνει.


"Πάρα πολλοί μου λένε ότι είμαι τυχερή που δεν παχαίνω αλλά εύχομαι να μπορούσα. Από την εφηβεία μου έλεγαν ότι ήμουν ανορεξική αλλά δεν ίσχυε. Τρώω σαν άλογο, ποτέ μα ποτέ δεν παραλείπω γεύματα και τρώω συχνά απέξω. Οι άνθρωποι είναι σκληροί. Ξέρω ότι δείχνω διαφορετική αλλά δεν μου αρέσει ο τρόπος που με κοιτάνε. Με βγάζουν μάλιστα φωτογραφίες σαν να είμαι θέαμα", είπε στην Daily Mail η Carole.


Τα σημάδια της ασθένειας ήταν εμφανή από όταν ήταν μωρό αφού ήταν υπερβολικά αδύνατη.


Η ίδια θυμάται την εφηβεία της, το χλευασμό που δεχόταν από τους συμμαθητές της αλλά και τα κουτσομπολιά που έλεγαν πίσω από την πλάτη της.


Χρειάστηκε ένας ολόκληρος χρόνος για να καταλάβουν οι γιατροί τι ακριβώς είχε.


Εξαιτίας της ασθένειας -η οποία είναι ανίατη- αισθάνεται συνεχώς εξαντλημένη και εμφάνισε οστεοπόρωση και αρθρίτιδα.


Στο πλευρό της, στέκονται οι δυο γιοι της, ο άνδρας της αλλά και οι φίλοι της.


ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΜΑΗ


πηγη
__________________

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following User Says Thank You to geodon For This Useful Post:
korn (27-08-2011)
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Τρώει ασταμάτητα σαπούνι! geodon ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ 0 09-02-2011 01:16:
Το ψόφιο άλογο P@ntelis Web ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 1 26-07-2009 23:54:
Εσώρουχο που «τρώει τα αέρια»! ilias ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 25-01-2007 19:41:
Το άγριο άλογο ilias ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 0 04-12-2006 02:32:


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:54:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam