Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ > ΕΠΙΓΕΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

Έξω φρενών ο Γιώργος Θεοφάνους!

This is a discussion on Έξω φρενών ο Γιώργος Θεοφάνους! within the ΕΠΙΓΕΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ forums, part of the ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ category; Επίθεση κατά της παραγωγής του X-Factor εξαπέλυσε ο Γιώργος Θεοφάνους τόσο μέσω δηλώσεων του στο Live αλλά και μέσω e-mail ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 28-11-2009, 15:17:   #1
ironitsa
Moderator

Το avatar του χρήστη ironitsa

Περιοχή: LA
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Έξω φρενών ο Γιώργος Θεοφάνους!

Επίθεση κατά της παραγωγής του X-Factor εξαπέλυσε ο Γιώργος Θεοφάνους τόσο μέσω δηλώσεων του στο Live αλλά και μέσω e-mail που ήρθε στο φως της δημοσιότητας. Παραλήπτες ήταν αρκετά πρόσωπα του καναλιού του Αμαρουσίου. Διαβάστε το e-mail:
«Προφανώς, όλα αυτά τα παραπάνω σχόλια και χιλιάδες άλλα παρόμοια σε μερικές ώρες θα μας φαίνονται απλά …σχόλια που θα τα πετάξουμε στο καλάθι του υπολογιστή μας, γιατί το μόνο που πρέπει να ενδιαφέρει όλους μας είναι τα νούμερα της τηλεθέασης και όχι αν η Ελένη ή ο Hovig ήταν θετικός στον Η1Ν1 και περιφερόταν στους διαδρόμους, στα καμαρίνια (μάλιστα ήταν στο ίδιο καμαρίνι με μένα – μετά το έμαθα όταν μου το είπε ο ίδιος πως ήταν θετικός), να παρακαλάνε μόνο κάποιοι να μην κολλήσω τα παιδιά μου ή την έγκυο γυναίκα μου.
Μπράβο μας, όλους! Κάναμε μια καταπληκτική εκπομπή με … θριαμβευτικό φινάλε γεμάτο εκπλήξεις, ήθος, απονομή δικαιοσύνης σε όσους κατάφεραν και αρρώστησαν ή δεν αρρώστησαν, αποφασίζοντας για την τύχη τους αν θα μείνουν ή θα την κάνουν από μερικά live για να φτάσουν πιο εύκολα στον πολυπόθητο τελικό!! Απόψε είχαμε όλα αυτά που πρέπει να έχει ένα επιτυχημένο μουσικό παιχνίδι, το οποίο υπογράφει και φιλοξενεί μεν ο ΑΝΤ1, αλλά μπράβο και στον καθένα μας ξεχωριστά.
Γιώργος Θεοφάνους»
Το χθεσινοβραδινό live τελέστηκε χωρίς την παρουσία της Ελένης και του συγκροτήματος 360 μοίρες καθότι προσβλήθηκαν από τον ιό Η1Ν1. Την ίδια ώρα ο Hovig είχε προβληθεί από τη γρίπη Α, ωστόσο, έδωσε κανονικά το «παρών».
Λίγο πριν το τέλος του Show προτεινόμενοι προς αποχώρηση ήταν οι: Pale Faces του Γιώργου Λεβέντη και η Ελευθερία Ελευθερίου του Γιώργου Θεοφάνους. Ο Γ. Θεοφάνους ενημερώθηκε στο διάλλειμα για το αποτέλεσμα και έγινε έξαλλος. Έφυγε από το πλατό και άφησε τους τρεις κριτές να ψηφίσουν.
Αποτέλεσμα ήταν αν ψηφίσουν κατά της Ελευθερίας και η αυτή τέθηκε εκτός συνέχειας. Ο Γιώργος Θεοφάνους, χωρίς να μπορεί να συγκρατήσει τον εκνευρισμό του, βγήκε στη σκηνή και είπε τα ακόλουθα:
«Είμαι από το πρωί εδώ και είμαι λίγο αδιάθετος. Είμαι με πυρετό… παρόλα αυτά οφείλω να πω ότι θα έπρεπε να σεβόμαστε την γνώμη του κοινού λίγο περισσότερο. Προκαλώ την παραγωγή να δείξει τις ψήφουςαυτών των ανθρώπων. Θα πρέπει ο κόσμος να αποφασίσει ποιος θα πάει παρακάτω και όχι κύριος Λεβέντης που της είπε τα καλύτερα, η κυρία Γκαγκάκη που της είπε τα καλύτερα και ο κύριος Μουρατίδης που της είπε τα καλύτερα. Έχει μεγάλη διαφορά. Είναι άδικο γι΄ αυτά τα παιδιά που μπήκαν σ΄ αυτή την διαδικασία και μάλιστα πολλά από αυτά τα παιδιά τόλμησαν να πάνε στην παραγωγή και να πουν «εμείς δεν μπορούμε να διαγωνιστούμε με άλλους να λείπουν». Δεν τους άκουσε κανέναν από το πρωί, ούτε και εμένα. Και εσύ Σάκη αυτό είπες, ε; έτσι πρέπει. Θα έπρεπε να προστεθούν αυτές οι ψήφοι, να πάμε στην επόμενη εβδομάδα και να αποφασίσει ο κόσμος. Προφανώς, είμαι σε λάθος παιχνίδι γιατί νόμιζα πως ήταν λίγο πιο έντιμα τα πράγματα, να σου πω την αλήθεια…»
Τα συμπεράσματα δικά σας…

Πηγή : stifora.gr

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές