Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ > ΕΠΙΓΕΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

Χριστίνα Λαμπίρη: «Είμαι ευτυχισμένη»

This is a discussion on Χριστίνα Λαμπίρη: «Είμαι ευτυχισμένη» within the ΕΠΙΓΕΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ forums, part of the ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ - ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ category; Συνέντευξη για τα επαγγελματικά σχέδια της νέας σεζόν αλλά και για τον νέο της έρωτα μίλησε η γλυκύτατη παρουσιάστρια Χριστίνα ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 21-08-2009, 10:44:   #1
ironitsa
Moderator

Το avatar του χρήστη ironitsa

Περιοχή: LA
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή Χριστίνα Λαμπίρη: «Είμαι ευτυχισμένη»

Συνέντευξη για τα επαγγελματικά σχέδια της νέας σεζόν αλλά και για τον νέο της έρωτα μίλησε η γλυκύτατη παρουσιάστρια Χριστίνα Λαμπίρη στο περιοδικό "ΟΚ" ενώ παράλληλα δήλωσε πόσο ευτυχισμένη είναι. Διαβάστε αποσπάσματα από την συνέντευξη της επιτυχημένης παρουσιάστριας.

Πολλά έντυπα έγραφαν ότι είστε στα μαχαίρια με την Άννα Δρούζα.

Δεν μπορώ να έχω ανταγωνισμό με μια εκπομπή που ξεκινάει μετά από μένα. Είναι αυτονόητο νομίζω.

Όταν έβλεπες στις εκπομπές της Άννας Δρούζα καλεσμένες την Κατερίνα Καραβάτου και τη Φαίη Σκορδά -τις βασικές αντιπάλους σου- αισθανόσουν το ίδιο άνετα; Και πώς ένιωσες όταν εσύ δεν ήσουν ποτέ καλεσμένη στην εκπομπή της;

Θα πρέπει να σου πω, για την ιστορία, ότι έλαβα πρόσκληση από την ίδια την Άννα να πάω στην εκπομπή της, δυστυχώς μία μέρα μετά την πρόσκληση της Τατιάνας. Δεν ήταν δυνατόν λοιπόν να πάω εκείνη τη στιγμή. Από την άλλη, ο καθένας είναι ελεύθερος να επιλέξει τους καλεσμένους του. Όπως εγώ, για παράδειγμα, τη φιλοξένησα με link πριν από την πρώτη της εκπομπή, για να την καλωσορίσω και να τη στηρίξω. Δεν έχω κάτι άλλο να πω πάνω σε αυτό.

Τη συνάντησή σου με την Τατιάνα πολλοί τη χαρακτήρισαν ως την τηλεοπτική συνάντηση της χρονιάς. Ποιου ιδέα ήταν;

Να σου ξεκαθαρίσω κάτι καταρχήν. Ποτέ δεν είχα μαλώσει με την Τατιάνα, απλώς δεν μιλούσαμε. Στενοχωριόμουν πάρα πολύ γι' αυτό, με ενοχλούσε, γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω το λόγο. Κάποια στιγμή, πριν από δύο χρόνια, της είχα στείλει ένα μήνυμα: «Τατιάνα, θέλω να σου κάνω ένα αφιέρωμα». Δεν μου απάντησε ποτέ. Λέω «εντάξει, είναι ακόμη θυμωμένη, άρα δεν μπορώ να ελπίζω σε κάτι». Πέρσι, που έγινε μια συζήτηση σχετικά με τα τηλεοπτικά βραβεία του "Έθνους", η Τατιάνα ήταν καλεσμένη στον Θέμο. Και ήταν η πρώτη φορά που αναφέρθηκε σ' εμένα. Και θετικά, θα έλεγα. Είπε τα πράγματα όπως τα κρίνει η ίδια, εντελώς δημοσιογραφικά. Θα μπορούσε να μη μιλήσει καθόλου.

Τώρα δηλαδή είστε φίλες;

Κοίταξε να δεις, δεν είναι ότι μιλάμε καθημερινά στο τηλέφωνο. Αλλά τουλάχιστον όταν θέλει κάτι η μία την άλλη, μπορεί να σηκώσει το τηλέφωνο και να την πάρει. Δεν είναι όπως παλιά. Που στέλνεις ένα μήνυμα και ξέρεις ότι δεν θα σου απαντήσε

Φέτος πέρασες μια δύσκολη περίοδο στα προσωπικά σου, έναν χωρισμό. Πέρασες μια μεγάλη στενοχώρια. Είσαι άνθρωπος που ό,τι περνάς, το βγάζεις στο γυαλί; Φαίνεται στην εκπομπή;

Tο είχα πει άλλωστε. Η στενοχώρια μου αυτή τελείωσε. Θα ήταν υποκριτικό να μη βγω να το πω. Φαινόταν ότι δεν ήμουν καλά. Όπως και να είμαι στη ζωή μου φαίνεται, δεν μπορώ να υποκριθώ ότι είμαι καλά όταν δεν είμαι. Και μάλιστα οι τηλεθεατές μού στέλνουν μηνύματα, ξέρουν πότε είμαι στενοχωρημένη.

Το τελευταίο διάστημα φαίνεται ότι λάμπεις, ότι είσαι ευτυχισμένη.

Ναι, είμαι ευτυχισμένη επιτέλους, ύστερα από μια δύσκολη περίοδο.

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές