Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Δ' ΕΘΝΙΚΗ

This is a discussion on Δ' ΕΘΝΙΚΗ within the ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ forums, part of the ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ category; Η κλήρωση του πρωταθλήματος 1ος όμιλος 1η αγωνιστική 16η Ορφέας Ελευθερούπολης-Προσοτσάνη Εβρος Σουφλίου-Ορφέας Ξάνθης Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-ΑΕ Πιερέων Καλαμπάκι-Ελπίδα Σαππών ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 13-09-2009, 16:28:   #1
geodon
Moderator
 
Το avatar του χρήστη geodon
 
Εγγραφή: Nov 2006
Μηνύματα: 10.919
Thanks: 2.530
Thanked 1.978 Times in 1.430 Posts
My Mood:
geodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to allgeodon is a name known to all
Pod Δ' ΕΘΝΙΚΗ

Η κλήρωση του πρωταθλήματος



1ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Προσοτσάνη
Εβρος Σουφλίου-Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-ΑΕ Πιερέων
Καλαμπάκι-Ελπίδα Σαππών
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Ενωση Θράκης
Εχίνος Σπορ-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Εθνικός Γαζώρου-Βρασίδας Ν. Περάμου
Δόξα Πετρούσας-Κεραυνός Κρηνίδων

2η αγωνιστική 17η
Εβρος Σουφλίου-Ορφέας Ελευθερούπολης
Προσοτσάνη-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Ορφέας Ξάνθης-Καλαμπάκι
ΑΕ Πιερέων-Μέγας Αλ. Ιάσμου
Ελπίδα Σαππών-Εχίνος Σπορ
Ενωση Θράκης-Εθνικός Γαζώρου
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Κεραυνός Κρηνίδων
Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Πετρούσας

3η αγωνιστική 18η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Καλαμπάκι-Εβρος Σουφλίου
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Προσοτσάνη
Εχίνος Σπορ-Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Γαζώρου-ΑΕ Πιερέων
Κεραυνός Κρηνίδων-Ελπίδα Σαππών
Δόξα Πετρούσας-Ενωση Θράκης
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Βρασίδας Ν. Περάμου

4η αγωνιστική 19η
Καλαμπάκι–Ορφέας Ελευθερούπολης
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου–Μέγας Αλ. Ιάσμου
Εβρος Σουφλίου–Εχίνος Σπορ
Προσοτσάνη–Εθνικός Γαζώρου
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Κρηνίδων
ΑΕ Πιερέων-Δόξα Πετρούσας
Ελπίδα Σαππών-Βρασίδας Ν. Περάμου
Ενωση Θράκης-Μέγας Αλ. Ηράκλειας

5η αγωνιστική 20η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Μέγας Αλ. Ιάσμου
Εχίνος Σπορ-Καλαμπάκι
Εθνικός Γαζώρου-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Κεραυνός Κρηνίδων-Εβρος Σουφλίου
Δόξα Πετρούσας-Προσοτσάνη
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-ΑΕ Πιερέων
Ελπίδα Σαππών-Ενωση Θράκης

6η αγωνιστική 21η
Εχίνος Σπορ-Ορφέας Ελευθερούπολης
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Εθνικός Γαζώρου
Καλαμπάκι-Κεραυνός Κρηνίδων
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-Δόξα Πετρούσας
Εβρος Σουφλίου-Βρασίδας Ν. Περάμου
Προσοτσάνη-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Ορφέας Ξάνθης-Ενωση Θράκης
ΑΕ Πιερέων-Ελπίδα Σαππών

7η αγωνιστική 22η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Εθνικός Γαζώρου
Κεραυνός Κρηνίδων-Εχίνος Σπορ
Δόξα Πετρούσας-Μέγας Αλ. Ιάσμου
Βρασίδας Ν. Περάμου-Καλαμπάκι
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Ενωση Θράκης-Εβρος Σουφλίου
Ελπίδα Σαππών-Προσοτσάνη
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Πιερέων

8η αγωνιστική 23η
Κεραυνός Κρηνίδων–Ορφέας Ελευθερούπολης
Εθνικός Γαζώρου-Δόξα Πετρούσας
Εχίνος Σπορ-Βρασίδας Ν. Περάμου
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Καλαμπάκι-Ενωση Θράκης
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-Ελπίδα Σαππών
Εβρος Σουφλίου-ΑΕ Πιερέων
Προσοτσάνη-Ορφέας Ξάνθης

9η αγωνιστική 24η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Δόξα Πετρούσας
Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Εθνικός Γαζώρου
Ενωση Θράκης-Εχίνος Σπορ
Ελπίδα Σαππών-Μέγας Αλ. Ιάσμου
ΑΕ Πιερέων-Καλαμπάκι
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Προσοτσάνη-Εβρος Σουφλίου

10η αγωνιστική 25η
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας Ελευθερούπολης
Δόξα Πετρούσας-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Κεραυνός Κρηνίδων-Ενωση Θράκης
Εθνικός Γαζώρου-Ελπίδα Σαππών
Εχίνος Σπορ-ΑΕ Πιερέων
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Ορφέας Ξάνθης
Καλαμπάκι-Προσοτσάνη
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-Εβρος Σουφλίου

11η αγωνιστική 26η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Ενωση Θράκης-Βρασίδας Ν. Περάμου
Ελπίδα Σαππών-Δόξα Πετρούσας
ΑΕ Πιερέων-Κεραυνός Κρηνίδων
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Γαζώρου
Προσοτσάνη–Εχίνος Σπορ
Εβρος Σουφλίου–Μέγας Αλ. Ιάσμου
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου–Καλαμπάκι

12η αγωνιστική 27η
Ενωση Θράκης-Ορφέας Ελευθερούπολης
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Ελπίδα Σαππών
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Πιερέων
Δόξα Πετρούσας-Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Κρηνίδων-Προσοτσάνη
Εθνικός Γαζώρου-Εβρος Σουφλίου
Εχίνος Σπορ-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Καλαμπάκι

13η αγωνιστική 28η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ελπίδα Σαππών
ΑΕ Πιερέων-Ενωση Θράκης
Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Προσοτσάνη-Βρασίδας Ν. Περάμου
Εβρος Σουφλίου-Δόξα Πετρούσας
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου–Κεραυνός Κρηνίδων
Καλαμπάκι–Εθνικός Γαζώρου
Μέγας Αλ. Ιάσμου–Εχίνος Σπορ

14η αγωνιστική 29η
ΑΕ Πιερέων-Ορφέας Ελευθερούπολης
Ελπίδα Σαππών-Ορφέας Ξάνθης
Ενωση Θράκης-Προσοτσάνη
Μέγας Αλ. Ηράκλειας-Εβρος Σουφλίου
Βρασίδας Ν. Περάμου-Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου
Δόξα Πετρούσας-Καλαμπάκι
Κεραυνός Κρηνίδων-Μέγας Αλ. Ιάσμου
Εθνικός Γαζώρου-Εχίνος Σπορ

15η αγωνιστική 30η
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Προσοτσάνη-ΑΕ Πιερέων
Εβρος Σουφλίου-Ελπίδα Σαππών
Μέγας Αλ. Γεφυρουδίου-Ενωση Θράκης
Καλαμπάκι-Μέγας Αλ. Ηράκλειας
Μέγας Αλ. Ιάσμου-Βρασίδας Ν. Περάμου
Εχίνος Σπορ-Δόξα Πετρούσας
Εθνικός Γαζώρου–Κεραυνός Κρηνίδων

2ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Αλμωπός-Αετός Σκύδρας
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-ΠΟ Μουδανίων
Νίκη Πολυγύρου-Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Εδεσσαϊκός
Εθνικός Σοχού-Κιλκισιακός
Διόσκουροι-ΠΑΟΔ
Ολυμπιακός Γαλατάδων-ΠΑΟ Κουφαλίων
Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

2η αγωνιστική 17η
Νέα Καλλικράτεια-Αλμωπός
Αετός Σκύδρας-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
ΠΟ Μουδανίων-Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός-Εθνικός Σοχού
Εδεσσαϊκός-Διόσκουροι
Κιλκισιακός-ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΑΟΔ-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Ρεπό: Νίκη Πολυγύρου

3η αγωνιστική 18η
Αλμωπός-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Νίκη Πολυγύρου-Νέα Καλλικράτεια
Απόλλων Καλαμαριάς-Αετός Σκύδρας
Διόσκουροι-ΠΟ Μουδανίων
ΠΑΟ Κουφαλίων-Καμπανιακός
Ολυμπιακός Γαλατάδων-Εδεσσαϊκός
Κιλκισιακός-ΠΑΟΔ
Ρεπό: Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική 19η
Νίκη Πολυγύρου-Αλμωπός
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Απόλλων Καλαμαριάς
Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Σοχού
Αετός Σκύδρας-Διόσκουροι
ΠΟ Μουδανίων-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Καμπανιακός-ΠΑΟΔ
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

5η αγωνιστική 20η
Αλμωπός-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Σοχού-Νίκη Πολυγύρου
Διόσκουροι-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
ΠΑΟ Κουφαλίων-Νέα Καλλικράτεια
Ολυμπιακός Γαλατάδων-Αετός Σκύδρας
Κιλκισιακός-ΠΟ Μουδανίων
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός
Ρεπό: ΠΑΟΔ

6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Σοχού-Αλμωπός
Απόλλων Καλαμαριάς-Διόσκουροι
Νίκη Πολυγύρου-ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Νέα Καλλικράτεια-ΠΑΟΔ
Αετός Σκύδρας-Κιλκισιακός
ΠΟ Μουδανίων-Καμπανιακός
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική 22η
Αλμωπός-Διόσκουροι
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Σοχού
Ολυμπιακός Γαλατάδων-Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΑΟΔ-Νίκη Πολυγύρου
Κιλκισιακός-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Εδεσσαϊκός-Νέα Καλλικράτεια
Καμπανιακός-Αετός Σκύδρας
Ρεπό: ΠΟ Μουδανίων

8η αγωνιστική 23η
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός
Διόσκουροι-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Εθνικός Σοχού-ΠΑΟΔ
Απόλλων Καλαμαριάς-Κιλκισιακός
Νίκη Πολυγύρου-Εδεσσαϊκός
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Καμπανιακός
Νέα Καλλικράτεια-ΠΟ Μουδανίων
Ρεπό: Αετός Σκύδρας

9η αγωνιστική 24η
Αλμωπός-Ολυμπιακός Γαλατάδων
ΠΑΟΔ-ΠΑΟ Κουφαλίων
Κιλκισιακός-Διόσκουροι
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Σοχού
Καμπανιακός-Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΟ Μουδανίων-Νίκη Πολυγύρου
Αετός Σκύδρας-Νέα Καλλικράτεια
Ρεπό: Εθνικός Ν. Αγιονερίου

10η αγωνιστική 25η
ΠΑΟΔ-Αλμωπός
Ολυμπιακός Γαλατάδων-Κιλκισιακός
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκός
Διόσκουροι-Καμπανιακός
Εθνικός Σοχού-ΠΟ Μουδανίων
Νίκη Πολυγύρου-Αετός Σκύδρας
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Νέα Καλλικράτεια
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

11η αγωνιστική 26η
Αλμωπός-Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός-ΠΑΟΔ
Καμπανιακός-Ολυμπιακός Γαλατάδων
ΠΟ Μουδανίων-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Σκύδρας-Εθνικός Σοχού
Νέα Καλλικράτεια-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Νίκη Πολυγύρου
Ρεπό: Διόσκουροι

12η αγωνιστική 27η
Εδεσσαϊκός-Αλμωπός
Κιλκισιακός-Καμπανιακός
ΠΑΟΔ-ΠΟ Μουδανίων
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Σκύδρας
Διόσκουροι-Νέα Καλλικράτεια
Εθνικός Σοχού-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Νίκη Πολυγύρου
Ρεπό: Ολυμπιακός Γαλατάδων

13η αγωνιστική 28η
Αλμωπός-Καμπανιακός
ΠΟ Μουδανίων-Εδεσσαϊκός
Αετός Σκύδρας-ΠΑΟΔ
Νέα Καλλικράτεια-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Πολυγύρου-Διόσκουροι
Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σοχού
Ρεπό: Κιλκισιακός

14η αγωνιστική 29η
ΠΟ Μουδανίων-Αλμωπός
Εδεσσαϊκός-Αετός Σκύδρας
Κιλκισιακός-Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΟΔ-Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Ολυμπιακός Γαλατάδων-Νίκη Πολυγύρου
ΠΑΟ Κουφαλίων-Απόλλων Καλαμαριάς
Διόσκουροι-Εθνικός Σοχού
Ρεπό: Καμπανιακός

15η αγωνιστική 30η
Αετός Σκύδρας-ΠΟ Μουδανίων
Νέα Καλλικράτεια-Καμπανιακός
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Εδεσσαϊκός
Νίκη Πολυγύρου-Κιλκισιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΔ
Εθνικός Σοχού-Ολυμπιακός Γαλατάδων
Διόσκουροι-ΠΑΟ Κουφαλίων
Ρεπό: Αλμωπός

3ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Εθνικός Βατερού-Νάουσα
Μακεδονικός Φούφας-Σβορώνος
Απόλλων Αμμοχωρίου-Γρεβενά Αεράτα
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Νίκη Αγκαθιάς
Αλεξάνδρεια-Κάστωρ
ΕΑΠ-Φλώρινα
Βατανιακός-Εθνικός Κατερίνης
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Σιάτιστα

2η αγωνιστική 17η
Μακεδονικός Φούφας-Εθνικός Βατερού
Νάουσα-Απόλλων Αμμοχωρίου
Σβορώνος-ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Γρεβενά Αεράτα -Αλεξάνδρεια
Νίκη Αγκαθιάς-ΕΑΠ
Κάστωρ-Βατανιακός
Φλώρινα-Σιάτιστα
Εθνικός Κατερίνης-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου

3η αγωνιστική 18η
Εθνικός Βατερού-Απόλλων Αμμοχωρίου
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Μακεδονικός Φούφας
Αλεξάνδρεια-Νάουσα
ΕΑΠ-Σβορώνος
Βατανιακός-Γρεβενά Αεράτα
Σιάτιστα-Νίκη Αγκαθιάς
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Κάστωρ
Φλώρινα-Εθνικός Κατερίνης

4η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης–Εθνικός Βατερού
Απόλλων Αμμοχωρίου–Αλεξάνδρεια
Μακεδονικός Φούφας–ΕΑΠ
Νάουσα–Βατανιακός
Σβορώνος-Σιάτιστα
Γρεβενά Αεράτα -ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Νίκη Αγκαθιάς-Εθνικός Κατερίνης
Κάστωρ-Φλώρινα

5η αγωνιστική 20η
Εθνικός Βατερού-Αλεξάνδρεια
ΕΑΠ-ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Βατανιακός-Απόλλων Αμμοχωρίου
Σιάτιστα-Μακεδονικός Φούφας
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Νάουσα
Εθνικός Κατερίνης-Σβορώνος
Φλώρινα-Γρεβενά Αεράτα
Νίκη Αγκαθιάς-Κάστωρ

6η αγωνιστική 21η
ΕΑΠ-Εθνικός Βατερού
Αλεξάνδρεια-Βατανιακός
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Σιάτιστα
Απόλλων Αμμοχωρίου-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Μακεδονικός Φούφας-Εθνικός Κατερίνης
Νάουσα-Φλώρινα
Σβορώνος-Κάστωρ
Γρεβενά Αεράτα -Νίκη Αγκαθιάς

7η αγωνιστική 22η
Εθνικός Βατερού-Βατανιακός
Σιάτιστα-ΕΑΠ
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Αλεξάνδρεια
Εθνικός Κατερίνης-ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Φλώρινα-Απόλλων Αμμοχωρίου
Κάστωρ-Μακεδονικός Φούφας
Νίκη Αγκαθιάς-Νάουσα
Σβορώνος-Γρεβενά Αεράτα

8η αγωνιστική 23η
Σιάτιστα–Εθνικός Βατερού
Βατανιακός-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
ΕΑΠ-Εθνικός Κατερίνης
Αλεξάνδρεια-Φλώρινα
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Κάστωρ
Απόλλων Αμμοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός Φούφας-Γρεβενά Αεράτα
Νάουσα-Σβορώνος

9η αγωνιστική 24η
Εθνικός Βατερού-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Εθνικός Κατερίνης-Σιάτιστα
Φλώρινα-Βατανιακός
Κάστωρ-ΕΑΠ
Νίκη Αγκαθιάς-Αλεξάνδρεια
Γρεβενά Αεράτα -ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Σβορώνος-Απόλλων Αμμοχωρίου
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφας

10η αγωνιστική 25η
Εθνικός Κατερίνης-Εθνικός Βατερού
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Φλώρινα
Σιάτιστα-Κάστωρ
Βατανιακός-Νίκη Αγκαθιάς
ΕΑΠ-Γρεβενά Αεράτα
Αλεξάνδρεια-Σβορώνος
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Νάουσα
Απόλλων Αμμοχωρίου-Μακεδονικός Φούφας

11η αγωνιστική 26η
Εθνικός Βατερού-Φλώρινα
Κάστωρ-Εθνικός Κατερίνης
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Γρεβενά Αεράτα -Σιάτιστα
Σβορώνος-Βατανιακός
Νάουσα–ΕΑΠ
Μακεδονικός Φούφας–Αλεξάνδρεια
Απόλλων Αμμοχωρίου–ΑΕ Ποντίων Κατερίνης

12η αγωνιστική 27η
Κάστωρ-Εθνικός Βατερού
Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς
Εθνικός Κατερίνης-Γρεβενά Αεράτα
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-Σβορώνος
Σιάτιστα-Νάουσα
Βατανιακός-Μακεδονικός Φούφας
ΕΑΠ-Απόλλων Αμμοχωρίου
Αλεξάνδρεια-ΑΕ Ποντίων Κατερίνης

13η αγωνιστική 28η
Εθνικός Βατερού-Νίκη Αγκαθιάς
Γρεβενά Αεράτα -Κάστωρ
Σβορώνος-Φλώρινα
Νάουσα-Εθνικός Κατερίνης
Μακεδονικός Φούφας-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Απόλλων Αμμοχωρίου–Σιάτιστα
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης–Βατανιακός
Αλεξάνδρεια–ΕΑΠ

14η αγωνιστική 29η
Γρεβενά Αεράτα -Εθνικός Βατερού
Νίκη Αγκαθιάς-Σβορώνος
Κάστωρ-Νάουσα
Φλώρινα-Μακεδονικός Φούφας
Εθνικός Κατερίνης-Απόλλων Αμμοχωρίου
ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου-ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Σιάτιστα-Αλεξάνδρεια
Βατανιακός-ΕΑΠ

15η αγωνιστική 30η
Εθνικός Βατερού-Σβορώνος
Νάουσα-Γρεβενά Αεράτα
Μακεδονικός Φούφας-Νίκη Αγκαθιάς
Απόλλων Αμμοχωρίου-Κάστωρ
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης-Φλώρινα
Αλεξάνδρεια-Εθνικός Κατερίνης
ΕΑΠ-ΑΕ Ποντίων Βατόλακκου
Βατανιακός–Σιάτιστα

4ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
ΑΟ Καρδίτσας-Εθνικός Καστρακίου
ΑΕ Διμηνίου-Ελασσόνα
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Πυργετός
Βελούχι-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Μουζάκι-Αστέρας Ιτέας
Μετέωρα-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Ρεπό: Τύρναβος

2η αγωνιστική 17η
Τύρναβος-ΑΟ Καρδίτσας
Εθνικός Καστρακίου-ΑΕ Διμηνίου
Ελασσόνα-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Λαμία-Βελούχι
Πυργετός-Μουζάκι
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Αστέρας Ιτέας-Μετέωρα
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Καρδίτσας-ΑΕ Διμηνίου
Απόλλων Λάρισας-Τύρναβος
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Εθνικός Καστρακίου
Μουζάκι-Ελασσόνα
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Λαμία
Μετέωρα-Πυργετός
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: Βελούχι

4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Λάρισας-ΑΟ Καρδίτσας
ΑΕ Διμηνίου-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Τύρναβος-Βελούχι
Εθνικός Καστρακίου-Μουζάκι
Ελασσόνα-Μετέωρα
Λαμία-Αστέρας Ιτέας
Πυργετός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Ρεπό: Αγρότης Λιανοκλαδίου

5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Καρδίτσας-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Βελούχι-Απόλλων Λάρισας
Μουζάκι-ΑΕ Διμηνίου
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Τύρναβος
Μετέωρα-Εθνικός Καστρακίου
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Ελασσόνα
Λαμία-Πυργετός
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

6η αγωνιστική 21η
Βελούχι-ΑΟ Καρδίτσας
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Μουζάκι
Απόλλων Λάρισας-Αγρότης Λιανοκλαδίου
ΑΕ Διμηνίου-Μετέωρα
Τύρναβος-Αστέρας Ιτέας
Εθνικός Καστρακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Ελασσόνα-Λαμία
Ρεπό: Πυργετός

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Καρδίτσας-Μουζάκι
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Βελούχι
Μετέωρα-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Λάρισας
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-ΑΕ Διμηνίου
Πυργετός-Τύρναβος
Λαμία-Εθνικός Καστρακίου
Ρεπό: Ελασσόνα

8η αγωνιστική 23η
Αγρότης Λιανοκλαδίου-ΑΟ Καρδίτσας
Μουζάκι-Μετέωρα
Βελούχι-Αστέρας Ιτέας
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Απόλλων Λάρισας-Πυργετός
ΑΕ Διμηνίου-Λαμία
Τύρναβος-Ελασσόνα
Ρεπό: Εθνικός Καστρακίου

9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Καρδίτσας-Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Μουζάκι
Πυργετός-Βελούχι
Λαμία-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Ελασσόνα-Απόλλων Λάρισας
Εθνικός Καστρακίου-Τύρναβος
Ρεπό: ΑΕ Διμηνίου

10η αγωνιστική 25η
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Καρδίτσας
Μετέωρα-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Πυργετός
Μουζάκι-Λαμία
Βελούχι-Ελασσόνα
Απόλλων Λάρισας-Εθνικός Καστρακίου
ΑΕ Διμηνίου-Τύρναβος
Ρεπό: Ατρόμητος Σπερχειάδας

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Καρδίτσας-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Πυργετός-Αστέρας Ιτέας
Λαμία-Μετέωρα
Ελασσόνα-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Εθνικός Καστρακίου-Βελούχι
Τύρναβος-Ατρόμητος Σπερχειάδας
ΑΕ Διμηνίου-Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Μουζάκι

12η αγωνιστική 27η
Πυργετός-ΑΟ Καρδίτσας
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Λαμία
Αστέρας Ιτέας-Ελασσόνα
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Εθνικός Καστρακίου
Μουζάκι-Τύρναβος
Βελούχι-ΑΕ Διμηνίου
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Μετέωρα

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Καρδίτσας-Λαμία
Ελασσόνα-Πυργετός
Εθνικός Καστρακίου-Αστέρας Ιτέας
Τύρναβος-Μετέωρα
ΑΕ Διμηνίου-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Απόλλων Λάρισας-Μουζάκι
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Βελούχι
Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

14η αγωνιστική 29η
Ελασσόνα-ΑΟ Καρδίτσας
Πυργετός-Εθνικός Καστρακίου
Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Τύρναβος
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Διμηνίου
Μετέωρα-Απόλλων Λάρισας
Αγρότης Λιανοκλαδίου-Ατρόμητος Σπερχειάδας
Μουζάκι-Βελούχι
Ρεπό: Λαμία

15η αγωνιστική 30η
Εθνικός Καστρακίου-Ελασσόνα
Τύρναβος-Λαμία
ΑΕ Διμηνίου-Πυργετός
Απόλλων Λάρισας-Πύρασος Ν. Αγχιάλου
Ατρόμητος Σπερχειάδας-Αστέρας Ιτέας
Βελούχι-Μετέωρα
Μουζάκι-Αγρότης Λιανοκλαδίου
Ρεπό: ΑΟ Καρδίτσας
Οι ομάδες του 5ου ομίλου

5ος όμιλος

1η αγωνιστική 18η
Μεσολόγγι-Άραχθος Παχυκαλάμου
Σούλι Παραμυθιάς-Ανατολή
Σκουφάς Κομποτίου-Απόλλων Ευπαλίου
Οδυσσέας Νυδρίου-Απόλλων Πάργας
Βολίδα-Αστέρας Ρόκκα
Αναγέννηση Άρτας-Ελαιόφυτο
Πρέβεζα-Τηλυκράτης
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Λευκίμμης
Προοδευτική Περάματος-Θεσπρωτός

2η αγωνιστική 19η
Σούλι Παραμυθιάς-Μεσολόγγι
Άραχθος Παχυκαλάμου-Σκουφάς Κομποτίου
Ανατολή-Οδυσσέας Νυδρίου
Απόλλων Ευπαλίου-Βολίδα
Απόλλων Πάργας-Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ρόκκα-Πρέβεζα
Ελαιόφυτο-Ναυπακτιακός Αστέρας
Τηλυκράτης-Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός

3η αγωνιστική 20η
Μεσολόγγι-Σκουφάς Κομποτίου
Οδυσσέας Νυδρίου-Σούλι Παραμυθιάς
Βολίδα-Άραχθος Παχυκαλάμου
Αναγέννηση Άρτας-Ανατολή
Πρέβεζα-Απόλλων Ευπαλίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Απόλλων Πάργας
Προοδευτική Περάματος-Αστέρας Ρόκκα
Θεσπρωτός-Ελαιόφυτο
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης

4η αγωνιστική 21η
Οδυσσέας Νυδρίου-Μεσολόγγι
Σκουφάς Κομποτίου-Βολίδα
Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας
Άραχθος Παχυκαλάμου-Πρέβεζα
Ανατολή-Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Ευπαλίου-Προοδευτική Περάματος
Απόλλων Πάργας-Θεσπρωτός
Αστέρας Ρόκκα-ΑΕ Λευκίμμης
Ελαιόφυτο-Τηλυκράτης

5η αγωνιστική 22η
Μεσολόγγι-Βολίδα
Αναγέννηση Άρτας-Οδυσσέας Νυδρίου
Πρέβεζα-Σκουφάς Κομποτίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς
Προοδευτική Περάματος-Άραχθος Παχυκαλάμου
Θεσπρωτός-Ανατολή
ΑΕ Λευκίμμης-Απόλλων Ευπαλίου
Τηλυκράτης-Απόλλων Πάργας
Ελαιόφυτο-Αστέρας Ρόκκα

6η αγωνιστική 23η
Αναγέννηση Άρτας-Μεσολόγγι
Βολίδα-Πρέβεζα
Οδυσσέας Νυδρίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Σκουφάς Κομποτίου-Προοδευτική Περάματος
Σούλι Παραμυθιάς-Θεσπρωτός
Άραχθος Παχυκαλάμου-ΑΕ Λευκίμμης
Ανατολή-Τηλυκράτης
Απόλλων Ευπαλίου-Ελαιόφυτο
Απόλλων Πάργας-Αστέρας Ρόκκα

7η αγωνιστική 24η
Μεσολόγγι-Πρέβεζα
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αναγέννηση Άρτας
Προοδευτική Περάματος-Βολίδα
Θεσπρωτός-Οδυσσέας Νυδρίου
ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου
Τηλυκράτης-Σούλι Παραμυθιάς
Ελαιόφυτο-Άραχθος Παχυκαλάμου
Αστέρας Ρόκκα-Ανατολή
Απόλλων Πάργας-Απόλλων Ευπαλίου

8η αγωνιστική 25η
Ναυπακτιακός Αστέρας-Μεσολόγγι
Πρέβεζα-Προοδευτική Περάματος
Αναγέννηση Άρτας-Θεσπρωτός
Βολίδα-ΑΕ Λευκίμμης
Οδυσσέας Νυδρίου-Τηλυκράτης
Σκουφάς Κομποτίου-Ελαιόφυτο
Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ρόκκα
Άραχθος Παχυκαλάμου-Απόλλων Πάργας
Ανατολή-Απόλλων Ευπαλίου

9η αγωνιστική 26η
Μεσολόγγι-Προοδευτική Περάματος
Θεσπρωτός-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης-Πρέβεζα
Τηλυκράτης-Αναγέννηση Άρτας
Ελαιόφυτο-Βολίδα
Αστέρας Ρόκκα-Οδυσσέας Νυδρίου
Απόλλων Πάργας-Σκουφάς Κομποτίου
Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς
Ανατολή-Άραχθος Παχυκαλάμου

10η αγωνιστική 27η
Θεσπρωτός-Μεσολόγγι
Προοδευτική Περάματος-ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης
Πρέβεζα-Ελαιόφυτο
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ρόκκα
Βολίδα-Απόλλων Πάργας
Οδυσσέας Νυδρίου-Απόλλων Ευπαλίου
Σκουφάς Κομποτίου-Ανατολή
Άραχθος Παχυκαλάμου-Σούλι Παραμυθιάς

11η αγωνιστική 28η
Μεσολόγγι-ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης-Θεσπρωτός
Ελαιόφυτο-Προοδευτική Περάματος
Αστέρας Ρόκκα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας-Πρέβεζα
Απόλλων Ευπαλίου-Αναγέννηση Άρτας
Ανατολή-Βολίδα
Άραχθος Παχυκαλάμου-Οδυσσέας Νυδρίου
Σούλι Παραμυθιάς-Σκουφάς Κομποτίου

12η αγωνιστική 29η
Τηλυκράτης-Μεσολόγγι
ΑΕ Λευκίμμης-Ελαιόφυτο
Θεσπρωτός-Αστέρας Ρόκκα
Προοδευτική Περάματος-Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Απόλλων Ευπαλίου
Πρέβεζα-Ανατολή
Αναγέννηση Άρτας-Άραχθος Παχυκαλάμου
Βολίδα-Σούλι Παραμυθιάς
Σκουφάς Κομποτίου-Οδυσσέας Νυδρίου

13η αγωνιστική 30η
Μεσολόγγι-Ελαιόφυτο
Αστέρας Ρόκκα-Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας-ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου-Θεσπρωτός
Ανατολή-Προοδευτική Περάματος
Άραχθος Παχυκαλάμου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς-Πρέβεζα
Σκουφάς Κομποτίου-Αναγέννηση Άρτας
Οδυσσέας Νυδρίου-Βολίδα

14η αγωνιστική 31η
Αστέρας Ρόκκα-Μεσολόγγι
Ελαιόφυτο-Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης-Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης-Ανατολή
Θεσπρωτός-Άραχθος Παχυκαλάμου
Προοδευτική Περάματος-Σούλι Παραμυθιάς
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σκουφάς Κομποτίου
Πρέβεζα-Οδυσσέας Νυδρίου
Βολίδα-Αναγέννηση Άρτας

15η αγωνιστική 32η
Μεσολόγγι-Απόλλων Πάργας
Απόλλων Ευπαλίου-Αστέρας Ρόκκα
Ανατολή-Ελαιόφυτο
Άραχθος Παχυκαλάμου-Τηλυκράτης
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Λευκίμμης
Σκουφάς Κομποτίου-Θεσπρωτός
Οδυσσέας Νυδρίου-Προοδευτική Περάματος
Βολίδα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Πρέβεζα

16η αγωνιστική 33η
Απόλλων Ευπαλίου-Μεσολόγγι
Απόλλων Πάργας-Ανατολή
Αστέρας Ρόκκα-Άραχθος Παχυκαλάμου
Ελαιόφυτο-Σούλι Παραμυθιάς
Τηλυκράτης-Σκουφάς Κομποτίου
ΑΕ Λευκίμμης-Οδυσσέας Νυδρίου
Θεσπρωτός-Βολίδα
Προοδευτική Περάματος-Αναγέννηση Άρτας
Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας

17η αγωνιστική 34η
Μεσολόγγι-Ανατολή
Άραχθος Παχυκαλάμου-Απόλλων Ευπαλίου
Σούλι Παραμυθιάς-Απόλλων Πάργας
Σκουφάς Κομποτίου-Αστέρας Ρόκκα
Οδυσσέας Νυδρίου-Ελαιόφυτο
Βολίδα-Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης
Πρέβεζα-Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός Αστέρας-Προοδευτική Περάματος

6ος όμιλος

1η αγ. 16η αγ.
ΑΟ Κροκεών-Ξενοφών Κρεστενών
Πάμισος Μεσσήνης-Εθνικός Σαγέικων
Εράνη Φιλιατρών-Τσιλιβή
Αχαϊκή-Ζαβλάνι
Διαγόρας Βραχνέικων-Μεσσηνιακός
Ολυμπιακός Καλαμ.-Τέλλος Άγρας
Ατρόμητος Λάππα-Αχιλλέας Καμαρών
Πανηλειακός-Λειβαθώ

2η αγ. 17η αγ.
Πάμισος Μεσσήνης-ΑΟ Κροκεών
Ξενοφών Κρεστενών-Εράνη Φιλιατρών
Εθνικός Σαγέικων-Αχαϊκή
Τσιλιβή-Διαγόρας Βραχνέικων
Ζαβλάνι-Ολυμπιακός Καλαμ.
Μεσσηνιακός-Ατρόμητος Λάππα
Τέλλος Άγρας-Λειβαθώ
Αχιλλέας Καμαρών-Πανηλειακός

3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Κροκεών-Εράνη Φιλιατρών
Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης
Διαγόρας Βραχνέικων-Ξενοφών Κρεστενών
Ολυμπιακός Καλαμ.-Εθνικός Σαγέικων
Ατρόμητος Λάππα-Τσιλιβή
Λειβαθώ-Ζαβλάνι
Πανηλειακός-Μεσσηνιακός
Τέλλος Άγρας-Αχιλλέας Καμαρών

4η αγωνιστική 19η
Αχαϊκή–ΑΟ Κροκεών
Εράνη Φιλιατρών–Διαγόρας Βραχνέικων
Πάμισος Μεσσήνης–Ολυμπιακός Καλαμ.
Ξενοφών Κρεστενών–Ατρόμητος Λάππα
Εθνικός Σαγέικων-Λειβαθώ
Τσιλιβή-Πανηλειακός
Ζαβλάνι-Αχιλλέας Καμαρών
Μεσσηνιακός-Τέλλος Άγρας

5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Κροκεών-Διαγόρας Βραχνέικων
Ολυμπιακός Καλαμ.-Αχαϊκή
Ατρόμητος Λάππα-Εράνη Φιλιατρών
Λειβαθώ-Πάμισος Μεσσήνης
Πανηλειακός-Ξενοφών Κρεστενών
Αχιλλέας Καμαρών-Εθνικός Σαγέικων
Τέλλος Άγρας-Τσιλιβή
Ζαβλάνι-Μεσσηνιακός

6η αγωνιστική 21η
Ολυμπιακός Καλαμ.-ΑΟ Κροκεών
Διαγόρας Βραχνέικων-Ατρόμητος Λάππα
Αχαϊκή-Λειβαθώ
Εράνη Φιλιατρών-Πανηλειακός
Πάμισος Μεσσήνης-Αχιλλέας Καμαρών
Ξενοφών Κρεστενών-Τέλλος Άγρας
Εθνικός Σαγέικων-Μεσσηνιακός
Τσιλιβή-Ζαβλάνι

7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Κροκεών-Ατρόμητος Λάππα
Λειβαθώ-Ολυμπιακός Καλαμ.
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων
Αχιλλέας Καμαρών-Αχαϊκή
Τέλλος Άγρας-Εράνη Φιλιατρών
Μεσσηνιακός-Πάμισος Μεσσήνης
Ζαβλάνι-Ξενοφών Κρεστενών
Εθνικός Σαγέικων-Τσιλιβή

8η αγωνιστική 23η
Λειβαθώ–ΑΟ Κροκεών
Ατρόμητος Λάππα-Πανηλειακός
Ολυμπιακός Καλαμ.-Αχιλλέας Καμαρών
Διαγόρας Βραχνέικων-Τέλλος Άγρας
Αχαϊκή-Μεσσηνιακός
Εράνη Φιλιατρών-Ζαβλάνι
Πάμισος Μεσσήνης-Τσιλιβή
Ξενοφών Κρεστενών-Εθνικός Σαγέικων

9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Κροκεών-Πανηλειακός
Αχιλλέας Καμαρών-Λειβαθώ
Τέλλος Άγρας-Ατρόμητος Λάππα
Μεσσηνιακός-Ολυμπιακός Καλαμ.
Ζαβλάνι-Διαγόρας Βραχνέικων
Τσιλιβή-Αχαϊκή
Εθνικός Σαγέικων-Εράνη Φιλιατρών
Ξενοφών Κρεστενών-Πάμισος Μεσσήνης

10η αγωνιστική 25η
Αχιλλέας Καμαρών-ΑΟ Κροκεών
Πανηλειακός-Τέλλος Άγρας
Λειβαθώ-Μεσσηνιακός
Ατρόμητος Λάππα-Ζαβλάνι
Ολυμπιακός Καλαμ.-Τσιλιβή
Διαγόρας Βραχνέικων-Εθνικός Σαγέικων
Αχαϊκή-Ξενοφών Κρεστενών
Εράνη Φιλιατρών-Πάμισος Μεσσήνης

11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Κροκεών-Τέλλος Άγρας
Μεσσηνιακός-Αχιλλέας Καμαρών
Ζαβλάνι-Πανηλειακός
Τσιλιβή-Λειβαθώ
Εθνικός Σαγέικων-Ατρόμητος Λάππα
Ξενοφών Κρεστενών–Ολυμπιακός Καλαμ.
Πάμισος Μεσσήνης–Διαγόρας Βραχνέικων
Εράνη Φιλιατρών–Αχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Μεσσηνιακός-ΑΟ Κροκεών
Τέλλος Άγρας-Ζαβλάνι
Αχιλλέας Καμαρών-Τσιλιβή
Πανηλειακός-Εθνικός Σαγέικων
Λειβαθώ-Ξενοφών Κρεστενών
Ατρόμητος Λάππα-Πάμισος Μεσσήνης
Ολυμπιακός Καλαμ.-Εράνη Φιλιατρών
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαϊκή

13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Κροκεών-Ζαβλάνι
Τσιλιβή-Μεσσηνιακός
Εθνικός Σαγέικων-Τέλλος Άγρας
Ξενοφών Κρεστενών-Αχιλλέας Καμαρών
Πάμισος Μεσσήνης-Πανηλειακός
Εράνη Φιλιατρών–Λειβαθώ
Αχαϊκή–Ατρόμητος Λάππα
Διαγόρας Βραχνέικων–Ολυμπιακός Καλαμ.

14η αγωνιστική 29η
Τσιλιβή-ΑΟ Κροκεών
Ζαβλάνι-Εθνικός Σαγέικων
Μεσσηνιακός-Ξενοφών Κρεστενών
Τέλλος Άγρας-Πάμισος Μεσσήνης
Αχιλλέας Καμαρών-Εράνη Φιλιατρών
Πανηλειακός-Αχαϊκή
Λειβαθώ-Διαγόρας Βραχνέικων
Ατρόμητος Λάππα-Ολυμπιακός Καλαμ.

15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Κροκεών-Εθνικός Σαγέικων
Ξενοφών Κρεστενών-Τσιλιβή
Πάμισος Μεσσήνης-Ζαβλάνι
Εράνη Φιλιατρών-Μεσσηνιακός
Αχαϊκή-Τέλλος Άγρας
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχιλλέας Καμαρών
Ολυμπιακός Καλαμ.-Πανηλειακός
Ατρόμητος Λάππα–Λειβαθώ

7ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Δήλεσι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Θήβα
Ένωση Μιδέας-ΑΕ Χαλκίδας
Κρανίδι-ΑΟ Λουκισίων
Ηρακλής Ψαχνών-Πανελευσινιακός
Βρασιές-Πανναυπλιακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Πόρος
Πέλοπας Κιάτου-Αστέρας Μαγούλας

2η αγωνιστική 17η
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Δήλεσι
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ένωση Μιδέας
Θήβα-Κρανίδι
ΑΕ Χαλκίδας-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Λουκισίων-Βρασιές
Πανελευσινιακός-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανναυπλιακός-Αστέρας Μαγούλας
Πόρος-Πέλοπας Κιάτου

3η αγωνιστική 18η
Δήλεσι-Ένωση Μιδέας
Κρανίδι-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ηρακλής Ψαχνών-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Βρασιές-Θήβα
Ολυμπιακός Λουτρακίου-ΑΕ Χαλκίδας
Αστέρας Μαγούλας-ΑΟ Λουκισίων
Πέλοπας Κιάτου-Πανελευσινιακός
Πανναυπλιακός-Πόρος

4η αγωνιστική 19η
Κρανίδι–Δήλεσι
Ένωση Μιδέας–Ηρακλής Ψαχνών
Ατρόμητος Χιλιομοδίου–Βρασιές
Ηρακλής Ξυλοκάστρου–Ολυμπιακός Λουτρακίου
Θήβα-Αστέρας Μαγούλας
ΑΕ Χαλκίδας-Πέλοπας Κιάτου
ΑΟ Λουκισίων-Πόρος
Πανελευσινιακός-Πανναυπλιακός

5η αγωνιστική 20η
Δήλεσι-Ηρακλής Ψαχνών
Βρασιές-Κρανίδι
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Ένωση Μιδέας
Αστέρας Μαγούλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πέλοπας Κιάτου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Πόρος-Θήβα
Πανναυπλιακός-ΑΕ Χαλκίδας
ΑΟ Λουκισίων-Πανελευσινιακός

6η αγωνιστική 21η
Βρασιές-Δήλεσι
Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Κρανίδι-Αστέρας Μαγούλας
Ένωση Μιδέας-Πέλοπας Κιάτου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πόρος
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανναυπλιακός
Θήβα-Πανελευσινιακός
ΑΕ Χαλκίδας-ΑΟ Λουκισίων

7η αγωνιστική 22η
Δήλεσι-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Αστέρας Μαγούλας-Βρασιές
Πέλοπας Κιάτου-Ηρακλής Ψαχνών
Πόρος-Κρανίδι
Πανναυπλιακός-Ένωση Μιδέας
Πανελευσινιακός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΟ Λουκισίων-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θήβα-ΑΕ Χαλκίδας

8η αγωνιστική 23η
Αστέρας Μαγούλας–Δήλεσι
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Πέλοπας Κιάτου
Βρασιές-Πόρος
Ηρακλής Ψαχνών-Πανναυπλιακός
Κρανίδι-Πανελευσινιακός
Ένωση Μιδέας-ΑΟ Λουκισίων
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΕ Χαλκίδας
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Θήβα

9η αγωνιστική 24η
Δήλεσι-Πέλοπας Κιάτου
Πόρος-Αστέρας Μαγούλας
Πανναυπλιακός-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανελευσινιακός-Βρασιές
ΑΟ Λουκισίων-Ηρακλής Ψαχνών
ΑΕ Χαλκίδας-Κρανίδι
Θήβα-Ένωση Μιδέας
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

10η αγωνιστική 25η
Πόρος-Δήλεσι
Πέλοπας Κιάτου-Πανναυπλιακός
Αστέρας Μαγούλας-Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου-ΑΟ Λουκισίων
Βρασιές-ΑΕ Χαλκίδας
Ηρακλής Ψαχνών-Θήβα
Κρανίδι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ένωση Μιδέας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

11η αγωνιστική 26η
Δήλεσι-Πανναυπλιακός
Πανελευσινιακός-Πόρος
ΑΟ Λουκισίων-Πέλοπας Κιάτου
ΑΕ Χαλκίδας-Αστέρας Μαγούλας
Θήβα-Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου–Βρασιές
Ατρόμητος Χιλιομοδίου–Ηρακλής Ψαχνών
Ένωση Μιδέας–Κρανίδι

12η αγωνιστική 27η
Πανελευσινιακός-Δήλεσι
Πανναυπλιακός-ΑΟ Λουκισίων
Πόρος-ΑΕ Χαλκίδας
Πέλοπας Κιάτου-Θήβα
Αστέρας Μαγούλας-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Βρασιές-Ένωση Μιδέας
Ηρακλής Ψαχνών-Κρανίδι

13η αγωνιστική 28η
Δήλεσι-ΑΟ Λουκισίων
ΑΕ Χαλκίδας-Πανελευσινιακός
Θήβα-Πανναυπλιακός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πόρος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πέλοπας Κιάτου
Ένωση Μιδέας–Αστέρας Μαγούλας
Κρανίδι–Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ηρακλής Ψαχνών–Βρασιές

14η αγωνιστική 29η
ΑΕ Χαλκίδας-Δήλεσι
ΑΟ Λουκισίων-Θήβα
Πανελευσινιακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Πανναυπλιακός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πόρος-Ένωση Μιδέας
Πέλοπας Κιάτου-Κρανίδι
Αστέρας Μαγούλας-Ηρακλής Ψαχνών
Ολυμπιακός Λουτρακίου-Βρασιές

15η αγωνιστική 30η
Δήλεσι-Θήβα
Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΕ Χαλκίδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΟ Λουκισίων
Ένωση Μιδέας-Πανελευσινιακός
Κρανίδι-Πανναυπλιακός
Ηρακλής Ψαχνών-Πόρος
Βρασιές-Πέλοπας Κιάτου
Ολυμπιακός Λουτρακίου–Αστέρας Μαγούλας

8ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Αθηναϊκός-Άγ. Ιερόθεος
Καρλόβασι-ΑΕΡ Αφάντου
Νέα Ιωνία-Ολυμπιακός Λ.
Ιαλυσός-Φωστήρας
Αίας Ταύρου-Απόλλων Αθηνών
Άγ. Δημήτριος-Ελπιδοφόρος
Άγ. Ανάργυροι-Μύκονος
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-ΠΑΟΚ Γλυφάδας

2η αγωνιστική 17η
Καρλόβασι-Αθηναϊκός
Άγ. Ιερόθεος-Νέα Ιωνία
ΑΕΡ Αφάντου-Ιαλυσός
Ολυμπιακός Λ.-Αίας Ταύρου
Φωστήρας-Άγ. Δημήτριος
Απόλλων Αθηνών-Άγ. Ανάργυροι
Ελπιδοφόρος-ΠΑΟΚ Γλυφάδας
Μύκονος-Πέρα Κλουμπ Κηπ.

3η αγωνιστική 18η
Αθηναϊκός-Νέα Ιωνία
Ιαλυσός-Καρλόβασι
Αίας Ταύρου-Άγ. Ιερόθεος
Άγ. Δημήτριος-ΑΕΡ Αφάντου
Άγ. Ανάργυροι-Ολυμπιακός Λ.
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Φωστήρας
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-Απόλλων Αθηνών
Ελπιδοφόρος-Μύκονος

4η αγωνιστική 19η
Ιαλυσός–Αθηναϊκός
Νέα Ιωνία–Αίας Ταύρου
Καρλόβασι–Άγ. Δημήτριος
Άγ. Ιερόθεος–Άγ. Ανάργυροι
ΑΕΡ Αφάντου-ΠΑΟΚ Γλυφάδας
Ολυμπιακός Λ.-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Φωστήρας-Μύκονος
Απόλλων Αθηνών-Ελπιδοφόρος

5η αγωνιστική 20η
Αθηναϊκός-Αίας Ταύρου
Άγ. Δημήτριος-Ιαλυσός
Άγ. Ανάργυροι-Νέα Ιωνία
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Καρλόβασι
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-Άγ. Ιερόθεος
Μύκονος-ΑΕΡ Αφάντου
Ελπιδοφόρος-Ολυμπιακός Λ.
Φωστήρας-Απόλλων Αθηνών

6η αγωνιστική 21η
Άγ. Δημήτριος-Αθηναϊκός
Αίας Ταύρου-Άγ. Ανάργυροι
Ιαλυσός-ΠΑΟΚ Γλυφάδας
Νέα Ιωνία-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Καρλόβασι-Μύκονος
Άγ. Ιερόθεος-Ελπιδοφόρος
ΑΕΡ Αφάντου-Απόλλων Αθηνών
Ολυμπιακός Λ.-Φωστήρας

7η αγωνιστική 22η
Αθηναϊκός-Άγ. Ανάργυροι
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Άγ. Δημήτριος
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-Αίας Ταύρου
Μύκονος-Ιαλυσός
Ελπιδοφόρος-Νέα Ιωνία
Απόλλων Αθηνών-Καρλόβασι
Φωστήρας-Άγ. Ιερόθεος
ΑΕΡ Αφάντου-Ολυμπιακός Λ.

8η αγωνιστική 23η
ΠΑΟΚ Γλυφάδας–Αθηναϊκός
Άγ. Ανάργυροι-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Άγ. Δημήτριος-Μύκονος
Αίας Ταύρου-Ελπιδοφόρος
Ιαλυσός-Απόλλων Αθηνών
Νέα Ιωνία-Φωστήρας
Καρλόβασι-Ολυμπιακός Λ.
Άγ. Ιερόθεος-ΑΕΡ Αφάντου

9η αγωνιστική 24η
Αθηναϊκός-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Μύκονος-ΠΑΟΚ Γλυφάδας
Ελπιδοφόρος-Άγ. Ανάργυροι
Απόλλων Αθηνών-Άγ. Δημήτριος
Φωστήρας-Αίας Ταύρου
Ολυμπιακός Λ.-Ιαλυσός
ΑΕΡ Αφάντου-Νέα Ιωνία
Άγ. Ιερόθεος-Καρλόβασι

10η αγωνιστική 25η
Μύκονος-Αθηναϊκός
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-Ελπιδοφόρος
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Απόλλων Αθηνών
Άγ. Ανάργυροι-Φωστήρας
Άγ. Δημήτριος-Ολυμπιακός Λ.
Αίας Ταύρου-ΑΕΡ Αφάντου
Ιαλυσός-Άγ. Ιερόθεος
Νέα Ιωνία-Καρλόβασι

11η αγωνιστική 26η
Αθηναϊκός-Ελπιδοφόρος
Απόλλων Αθηνών-Μύκονος
Φωστήρας-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Ολυμπιακός Λ.-ΠΑΟΚ Γλυφάδας
ΑΕΡ Αφάντου-Άγ. Ανάργυροι
Άγ. Ιερόθεος–Άγ. Δημήτριος
Καρλόβασι–Αίας Ταύρου
Νέα Ιωνία–Ιαλυσός

12η αγωνιστική 27η
Απόλλων Αθηνών-Αθηναϊκός
Ελπιδοφόρος-Φωστήρας
Μύκονος-Ολυμπιακός Λ.
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-ΑΕΡ Αφάντου
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Άγ. Ιερόθεος
Άγ. Ανάργυροι-Καρλόβασι
Άγ. Δημήτριος-Νέα Ιωνία
Αίας Ταύρου-Ιαλυσός

13η αγωνιστική 28η
Αθηναϊκός-Φωστήρας
Ολυμπιακός Λ.-Απόλλων Αθηνών
ΑΕΡ Αφάντου-Ελπιδοφόρος
Άγ. Ιερόθεος-Μύκονος
Καρλόβασι-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Νέα Ιωνία–ΠΑΟΚ Γλυφάδας
Ιαλυσός–Άγ. Ανάργυροι
Αίας Ταύρου–Άγ. Δημήτριος

14η αγωνιστική 29η
Ολυμπιακός Λ.-Αθηναϊκός
Φωστήρας-ΑΕΡ Αφάντου
Απόλλων Αθηνών-Άγ. Ιερόθεος
Ελπιδοφόρος-Καρλόβασι
Μύκονος-Νέα Ιωνία
Πέρα Κλουμπ Κηπ.-Ιαλυσός
ΠΑΟΚ Γλυφάδας-Αίας Ταύρου
Άγ. Ανάργυροι-Άγ. Δημήτριος

15η αγωνιστική 30η
Αθηναϊκός-ΑΕΡ Αφάντου
Άγ. Ιερόθεος-Ολυμπιακός Λ.
Καρλόβασι-Φωστήρας
Νέα Ιωνία-Απόλλων Αθηνών
Ιαλυσός-Ελπιδοφόρος
Αίας Ταύρου-Μύκονος
Άγ. Δημήτριος-Πέρα Κλουμπ Κηπ.
Άγ. Ανάργυροι–ΠΑΟΚ Γλυφάδας

9ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Κορωπί-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Αιολικός-Ελλάς Ποντίων
Δάφνη Δαφνώνα-Κερατσίνι
Ωρωπός-Άρης Αμφιάλης
Αμφιάλη-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός
ΑΕ Περάματος-Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΕΛ Καλλονής-Μαρκό

2η αγωνιστική 17η
Αιολικός-Κορωπί
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Δάφνη Δαφνώνα
Ελλάς Ποντίων-Ωρωπός
Κερατσίνι-Αμφιάλη
Άρης Αμφιάλης-Αήττητος Σπάτων
Προοδευτική-ΑΕ Περάματος
Αχαρναϊκός-Μαρκό
Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΕΛ Καλλονής

3η αγωνιστική 18η
Κορωπί-Δάφνη Δαφνώνα
Ωρωπός-Αιολικός
Αμφιάλη-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Αήττητος Σπάτων-Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Περάματος-Κερατσίνι
Μαρκό-Άρης Αμφιάλης
ΑΕΛ Καλλονής-Προοδευτική
Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός Λαυρίου

4η αγωνιστική 19η
Ωρωπός–Κορωπί
Δάφνη Δαφνώνα–Αμφιάλη
Αιολικός–Αήττητος Σπάτων
Διαγόρας Αγ. Παρ.–ΑΕ Περάματος
Ελλάς Ποντίων-Μαρκό
Κερατσίνι-ΑΕΛ Καλλονής
Άρης Αμφιάλης-Ολυμπιακός Λαυρίου
Προοδευτική-Αχαρναϊκός

5η αγωνιστική 20η
Κορωπί-Αμφιάλη
Αήττητος Σπάτων-Ωρωπός
ΑΕ Περάματος-Δάφνη Δαφνώνα
Μαρκό-Αιολικός
ΑΕΛ Καλλονής-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Ολυμπιακός Λαυρίου-Ελλάς Ποντίων
Αχαρναϊκός-Κερατσίνι
Άρης Αμφιάλης-Προοδευτική

6η αγωνιστική 21η
Αήττητος Σπάτων-Κορωπί
Αμφιάλη-ΑΕ Περάματος
Ωρωπός-Μαρκό
Δάφνη Δαφνώνα-ΑΕΛ Καλλονής
Αιολικός-Ολυμπιακός Λαυρίου
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Αχαρναϊκός
Ελλάς Ποντίων-Προοδευτική
Κερατσίνι-Άρης Αμφιάλης

7η αγωνιστική 22η
Κορωπί-ΑΕ Περάματος
Μαρκό-Αήττητος Σπάτων
ΑΕΛ Καλλονής-Αμφιάλη
Ολυμπιακός Λαυρίου-Ωρωπός
Αχαρναϊκός-Δάφνη Δαφνώνα
Προοδευτική-Αιολικός
Άρης Αμφιάλης-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Ελλάς Ποντίων-Κερατσίνι

8η αγωνιστική 23η
Μαρκό–Κορωπί
ΑΕ Περάματος-ΑΕΛ Καλλονής
Αήττητος Σπάτων-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αμφιάλη-Αχαρναϊκός
Ωρωπός-Προοδευτική
Δάφνη Δαφνώνα-Άρης Αμφιάλης
Αιολικός-Κερατσίνι
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Ελλάς Ποντίων

9η αγωνιστική 24η
Κορωπί-ΑΕΛ Καλλονής
Ολυμπιακός Λαυρίου-Μαρκό
Αχαρναϊκός-ΑΕ Περάματος
Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων
Άρης Αμφιάλης-Αμφιάλη
Κερατσίνι-Ωρωπός
Ελλάς Ποντίων-Δάφνη Δαφνώνα
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Αιολικός

10η αγωνιστική 25η
Ολυμπιακός Λαυρίου-Κορωπί
ΑΕΛ Καλλονής-Αχαρναϊκός
Μαρκό-Προοδευτική
ΑΕ Περάματος-Άρης Αμφιάλης
Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι
Αμφιάλη-Ελλάς Ποντίων
Ωρωπός-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Δάφνη Δαφνώνα-Αιολικός

11η αγωνιστική 26η
Κορωπί-Αχαρναϊκός
Προοδευτική-Ολυμπιακός Λαυρίου
Άρης Αμφιάλης-ΑΕΛ Καλλονής
Κερατσίνι-Μαρκό
Ελλάς Ποντίων-ΑΕ Περάματος
Διαγόρας Αγ. Παρ.–Αήττητος Σπάτων
Αιολικός–Αμφιάλη
Δάφνη Δαφνώνα–Ωρωπός

12η αγωνιστική 27η
Προοδευτική-Κορωπί
Αχαρναϊκός-Άρης Αμφιάλης
Ολυμπιακός Λαυρίου-Κερατσίνι
ΑΕΛ Καλλονής-Ελλάς Ποντίων
Μαρκό-Διαγόρας Αγ. Παρ.
ΑΕ Περάματος-Αιολικός
Αήττητος Σπάτων-Δάφνη Δαφνώνα
Αμφιάλη-Ωρωπός

13η αγωνιστική 28η
Κορωπί-Άρης Αμφιάλης
Κερατσίνι-Προοδευτική
Ελλάς Ποντίων-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αιολικός-ΑΕΛ Καλλονής
Δάφνη Δαφνώνα–Μαρκό
Ωρωπός–ΑΕ Περάματος
Αμφιάλη–Αήττητος Σπάτων

14η αγωνιστική 29η
Κερατσίνι-Κορωπί
Άρης Αμφιάλης-Ελλάς Ποντίων
Προοδευτική-Διαγόρας Αγ. Παρ.
Αχαρναϊκός-Αιολικός
Ολυμπιακός Λαυρίου-Δάφνη Δαφνώνα
ΑΕΛ Καλλονής-Ωρωπός
Μαρκό-Αμφιάλη
ΑΕ Περάματος-Αήττητος Σπάτων

15η αγωνιστική 30η
Κορωπί-Ελλάς Ποντίων
Διαγόρας Αγ. Παρ.-Κερατσίνι
Αιολικός-Άρης Αμφιάλης
Δάφνη Δαφνώνα-Προοδευτική
Ωρωπός-Αχαρναϊκός
Αμφιάλη-Ολυμπιακός Λαυρίου
Αήττητος Σπάτων-ΑΕΛ Καλλονής
ΑΕ Περάματος–Μαρκό

10ος όμιλος

1η αγωνιστική 16η
Γιούχτας-ΑΣ Ιεράπετρας
Μοχός-Ακρίτας
Μινώταυρος-Αετός Ανωγείων
Πατούχας-ΑΣΗ Γωνιά
Αστέρας Ρεθύμνου-Επισκοπή
Σπάθα-Χανιά
Ρούβας-ΠΑΟΚ
Αναγ. Ιεράπετρας-Ηρόδοτος

2η αγωνιστική 17η
Μοχός-Γιούχτας
ΑΣ Ιεράπετρας-Μινώταυρος
Ακρίτας-Πατούχας
Αετός Ανωγείων-Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΣΗ Γωνιά-Σπάθα
Επισκοπή-Ρούβας
Χανιά-Ηρόδοτος
ΠΑΟΚ-Αναγ. Ιεράπετρας

3η αγωνιστική 18η
Γιούχτας-Μινώταυρος
Πατούχας-Μοχός
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΣ Ιεράπετρας
Σπάθα-Ακρίτας
Ρούβας-Αετός Ανωγείων
Ηρόδοτος-ΑΣΗ Γωνιά
Αναγ. Ιεράπετρας-Επισκοπή
Χανιά-ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική 19η
Πατούχας–Γιούχτας
Μινώταυρος–Αστέρας Ρεθύμνου
Μοχός–Σπάθα
ΑΣ Ιεράπετρας–Ρούβας
Ακρίτας-Ηρόδοτος
Αετός Ανωγείων-Αναγ. Ιεράπετρας
ΑΣΗ Γωνιά-ΠΑΟΚ
Επισκοπή-Χανιά

5η αγωνιστική 20η
Γιούχτας-Αστέρας Ρεθύμνου
Σπάθα-Πατούχας
Ρούβας-Μινώταυρος
Ηρόδοτος-Μοχός
Αναγ. Ιεράπετρας-ΑΣ Ιεράπετρας
ΠΑΟΚ-Ακρίτας
Χανιά-Αετός Ανωγείων
ΑΣΗ Γωνιά-Επισκοπή

6η αγωνιστική 21η
Σπάθα-Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου-Ρούβας
Πατούχας-Ηρόδοτος
Μινώταυρος-Αναγ. Ιεράπετρας
Μοχός-ΠΑΟΚ
ΑΣ Ιεράπετρας-Χανιά
Ακρίτας-Επισκοπή
Αετός Ανωγείων-ΑΣΗ Γωνιά

7η αγωνιστική 22η
Γιούχτας-Ρούβας
Ηρόδοτος-Σπάθα
Αναγ. Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου
ΠΑΟΚ-Πατούχας
Χανιά-Μινώταυρος
Επισκοπή-Μοχός
ΑΣΗ Γωνιά-ΑΣ Ιεράπετρας
Ακρίτας-Αετός Ανωγείων

8η αγωνιστική 23η
Ηρόδοτος–Γιούχτας
Ρούβας-Αναγ. Ιεράπετρας
Σπάθα-ΠΑΟΚ
Αστέρας Ρεθύμνου-Χανιά
Πατούχας-Επισκοπή
Μινώταυρος-ΑΣΗ Γωνιά
Μοχός-Αετός Ανωγείων
ΑΣ Ιεράπετρας-Ακρίτας

9η αγωνιστική 24η
Γιούχτας-Αναγ. Ιεράπετρας
ΠΑΟΚ-Ηρόδοτος
Χανιά-Ρούβας
Επισκοπή-Σπάθα
ΑΣΗ Γωνιά-Αστέρας Ρεθύμνου
Αετός Ανωγείων-Πατούχας
Ακρίτας-Μινώταυρος
ΑΣ Ιεράπετρας-Μοχός

10η αγωνιστική 25η
ΠΑΟΚ-Γιούχτας
Αναγ. Ιεράπετρας-Χανιά
Ηρόδοτος-Επισκοπή
Ρούβας-ΑΣΗ Γωνιά
Σπάθα-Αετός Ανωγείων
Αστέρας Ρεθύμνου-Ακρίτας
Πατούχας-ΑΣ Ιεράπετρας
Μινώταυρος-Μοχός

11η αγωνιστική 26η
Γιούχτας-Χανιά
Επισκοπή-ΠΑΟΚ
ΑΣΗ Γωνιά-Αναγ. Ιεράπετρας
Αετός Ανωγείων-Ηρόδοτος
Ακρίτας-Ρούβας
ΑΣ Ιεράπετρας–Σπάθα
Μοχός–Αστέρας Ρεθύμνου
Μινώταυρος–Πατούχας

12η αγωνιστική 27η
Επισκοπή-Γιούχτας
Χανιά-ΑΣΗ Γωνιά
ΠΑΟΚ-Αετός Ανωγείων
Αναγ. Ιεράπετρας-Ακρίτας
Ηρόδοτος-ΑΣ Ιεράπετρας
Ρούβας-Μοχός
Σπάθα-Μινώταυρος
Αστέρας Ρεθύμνου-Πατούχας

13η αγωνιστική 28η
Γιούχτας-ΑΣΗ Γωνιά
Αετός Ανωγείων-Επισκοπή
Ακρίτας-Χανιά
ΑΣ Ιεράπετρας-ΠΑΟΚ
Μοχός-Αναγ. Ιεράπετρας
Μινώταυρος–Ηρόδοτος
Πατούχας–Ρούβας
Αστέρας Ρεθύμνου–Σπάθα

14η αγωνιστική 29η
Αετός Ανωγείων-Γιούχτας
ΑΣΗ Γωνιά-Ακρίτας
Επισκοπή-ΑΣ Ιεράπετρας
Χανιά-Μοχός
ΠΑΟΚ-Μινώταυρος
Αναγ. Ιεράπετρας-Πατούχας
Ηρόδοτος-Αστέρας Ρεθύμνου
Ρούβας-Σπάθα

15η αγωνιστική 30η
Γιούχτας-Ακρίτας
ΑΣ Ιεράπετρας-Αετός Ανωγείων
Μοχός-ΑΣΗ Γωνιά
Μινώταυρος-Επισκοπή
Πατούχας-Χανιά
Αστέρας Ρεθύμνου-ΠΑΟΚ
Σπάθα-Αναγ. Ιεράπετρας
Ρούβας–Ηρόδοτος


Πηγή : sport24.gr
__________________

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ο χρήστης geodon δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Sponsored Links
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Β' ΕΘΝΙΚΗ geodon ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 1 10-01-2011 22:31:
Γ' ΕΘΝΙΚΗ geodon ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 0 13-09-2009 16:25:
Δ' ΕΘΝΙΚΗ geodon ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 0 03-08-2008 19:46:
ΝΕΑ ΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ geodon ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 106 18-11-2007 15:34:
ΝΕΑ ΓΙΑ Δ' ΕΘΝΙΚΗ geodon ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 69 13-11-2007 15:30:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:53:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam