Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ > ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ > ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πρόγραμμα αγώνων Α', Β', Γ' ΕΠΣΘ

This is a discussion on Πρόγραμμα αγώνων Α', Β', Γ' ΕΠΣΘ within the ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ forums, part of the ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ category; ( 19 και 20 Νοε 11 ) Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10η αγωνιστική - Σάββατο 19 Νοεμβρίου Γήπεδο Ώρα Ομάδες Αγριάς (3μμ) ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 18-11-2011, 13:37:   #1
cRc
Think Different..
 
Το avatar του χρήστη cRc
 
Εγγραφή: Jun 2006
Περιοχή: ΑΛΜΥΡΟΣ
Μηνύματα: 4.277
Thanks: 1.784
Thanked 1.341 Times in 846 Posts
My Mood:
cRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the rough
Προεπιλογή Πρόγραμμα αγώνων Α', Β', Γ' ΕΠΣΘ


( 19 και 20 Νοε 11 )

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10η αγωνιστική - Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Αγριάς(3μμ)Θησέας - Σαρακηνός
Διμηνίου(3μμ)Α.Ε. Διμηνίου - Δήμητρα
Δημητριάς(3μμ)Μαγνησιακός - Α.Ε. 2002
Νεάπολης(3μμ)Εθνικός - Απόλλων Καναλίων

10η αγωνιστική - Κυριακή 20 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Βελεστίνου(11.30 π μ)Ρήγας - Σκιάθος
Γατζέας(11 πμ)Ανθ. Γαζής - Ηρακλής
Χλόης(3μμ)Χλόη - Πρωτεσίλαος
Σούρπης(3μμ)Αίας Σούρπης - Αγία Παρασκευή

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10η αγωνιστική - Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Στεφανοβικείου(3μμ)Διαγόρας - Μυρμιδόνες
Σέσκλου(3μμ)Ακρόπολη - Αστέρας Ριζ.
Άλλης Μεριάς(3μμ)Ιάσων Α.Μ. - Αργαλαστή

10η αγωνιστική - Κυριακή 20 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Δημητριάς(11 πμ)Πανιώνιος - Μακρινίτσα
Σκοπέλου(1.15μ)Σκόπελος - Δάφνη
Αιδινίου(3μμ)Μικροθήβες - Αγχίαλος
Δημητριάς(3μμ)Πηλέας - Ν.Α. Νίκης
Πορταριάς(3μμ)Ιωλκός - Άρης Μελ.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8η αγωνιστική - Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Λεχωνίων(3μμ)Τοξότης - Ηρακλής Αγ.Θ.
Αλμυρού(3μμ)Άθλος - Αετός Κερασιάς
Αϊδινίου(3μμ)Απόλλων Κροκίου - ΑΠΟΒ

Ρεπό :Δημητριάς
__________________

Ο χρήστης cRc δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to cRc For This Useful Post:
geodon (18-11-2011), korn (19-11-2011)
Sponsored Links
Παλιά 23-11-2011, 22:40:   #2
cRc
Think Different..
 
Το avatar του χρήστη cRc
 
Εγγραφή: Jun 2006
Περιοχή: ΑΛΜΥΡΟΣ
Μηνύματα: 4.277
Thanks: 1.784
Thanked 1.341 Times in 846 Posts
My Mood:
cRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the rough
Προεπιλογή


( 26 και 27 Νοε 11 )

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η αγωνιστική - Σάββατο 26 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Πτελεού(3μ.μ.)Πρωτεσίλαος - Σαρακηνός
Δημητριάς(3μ.μ.)Ηρακλής - Θησέας
Αγίας Παρασκευής(3μ.μ.)Αγία Παρασκευή - Α.Ε. Διμηνίου
Γατζέας(3μ.μ.)Α.Ε. 2002 - Ανθ. Γαζής
Καναλίων(3μ.μ.)Απόλλων Καν.- Μαγνησιακός
Νεάπολης(3μ.μ.)Εθνικός- Ρήγας

11η αγωνιστική - Κυριακή 27 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Σκιάθου(11 π.μ.)Σκιάθος - Αίας Σούρπης
Ευξεινούπολης(3μ.μ.)Δήμητρα - Χλόη

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η αγωνιστική - Σάββατο 26 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Αγχιάλου(3μ.μ.)Αγχίαλος - Δάφνη
Πορταριάς(3μ.μ.)Μακρινίτσα Ιωλκός
Πλατάνου(3μ.μ.)Μυρμιδόνες- Μικροθήβες
Ριζομύλου(3μ.μ.)Αστέρας Ριζ.- Πηλέας
Αργαλαστής(3μ.μ.)Αργαλαστή- Πανιώνιος
Αλλης Μεριάς(3μ.μ.)Ιάσων Α.Μ.-Ακρόπολη

11η αγωνιστική - Κυριακή 27 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Δημητριάς(11:30 π.μ.)Άρης Μελ. - Σκόπελος
Νίκης(3μ.μ.)Ν.Α. Νίκης - Διαγόρας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9η αγωνιστική - Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Αλμυρού(3μ.μ.)Άθλος - Απόλλων Κροκίου

9η αγωνιστική - Κυριακή 27 Νοεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδες
Αγίων Θεοδώρων(3μ.μ.)Ηρακλής Αγ.Θ. - Δημητριάς
Κερασιάς(3μ.μ.)Αετός Κερασιάς - Τοξότης

Ρεπό :ΑΠΟΒ
__________________

Ο χρήστης cRc δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to cRc For This Useful Post:
geodon (23-11-2011), korn (24-11-2011)
Παλιά 04-12-2011, 08:54:   #3
cRc
Think Different..
 
Το avatar του χρήστη cRc
 
Εγγραφή: Jun 2006
Περιοχή: ΑΛΜΥΡΟΣ
Μηνύματα: 4.277
Thanks: 1.784
Thanked 1.341 Times in 846 Posts
My Mood:
cRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the roughcRc is a jewel in the rough
Προεπιλογή


( 3 και 4 Δεκ 11 )

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
12η αγωνιστική - Σάββατο 03 Δεκεμβριου
ΓήπεδοΏραΟμάδεςΔιαιτησία
Σαρακηνού(3μμ)Σαρακηνός - ΗρακλήςΔημητριάδης, Παλιούρας, Ζαχόπουλος
Αγριάς(3μμ)Θησέας - Α.Ε. 2002Δ.Κρητικός, Τσιγγινές, Τριφωνίδης
Δημητριάς(3μμ)Μαγνησιακός – ΡήγαςΣκουλάς, Αγρέβης, Γιαννης

12η αγωνιστική - Κυριακή 04 Δεκεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδεςΔιαιτησία
Γατζέας(11 πμ)Ανθ. Γαζής - Απόλλων ΚαναλίωνΔαλούκας, Αγρέβης , Παλιούρας
Διμηνίου(11.30 πμ)Α.Ε. Διμηνίου – ΣκιάθοςΣκουλάς, Πετρόπουλος, Γκάγκας
Ευξεινούπολης(3μμ)Δήμητρα - ΠρωτεσίλαοςΚαπέσιος, Τρυφωνίδης, Ζαχόπουλος
Αερινού(3μμ)Χλόη - Αγία ΠαρασκευήΜατσούκας, Δημητράκης, Βλάχος
Σούρπης(3μμ)Αίας Σούρπης – ΕθνικόςΣκουλάς, Βερτόπουλος, Τσάγγαρης


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
12η αγωνιστική - Σάββατο 03 Δεκεμβριου
ΓήπεδοΏραΟμάδεςΔιαιτησία
Νεάπολης(3μμ)Δάφνη - Άρης ΜελισσατίκωνΔαλούκας, Ματσούκας, Μπέλλου
Πλατάνου(3μμ)Μυρμιδόνες - ΑγχίαλοςΚαραγιάννης, Καρακίτσος, Σφυρής
Στεφανοβικείου(3μμ)Διαγόρας - Αστέρας ΡιζομύλουΜπουργάνης, Δημητράκης, Πρέντζας
Αιδινίου(3μμ)Μικροθήβες - Ν.Α. ΝίκηςΧαρβάλας, Κουβάτα, Κατσαρός
Σέσκλου(3μμ)Πηλέας - Ιάσων Αλ.ΜεριάςΤσακούμης, Βρτόπουλος ,Γκογκινούδης

12η αγωνιστική - Κυριακή 04 Δεκεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδεςΔιαιτησία
Δημητριάς(11 π.μ)Πανιώνιος - ΑκρόποληΔημητριάδης, Καπέσιος, Σφυρής
Σκοπέλου(1.15 μμ)Σκόπελος – ΜακρινίτσαΚουρσοβίτης, Σακκάς, Σταθούρος
Πορταριάς(3μμ)Ιωλκός - ΑργαλαστήΚαραγιάννης, Μπουργάνης, Βαζούρας


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10η αγωνιστική - Κυριακή 04 Δεκεμβρίου
ΓήπεδοΏραΟμάδεςΔιαιτησία
Κερασιάς(3μμ)Αετός Κερασιάς - Ηρακλής Αγ.Θ.Χαρβάλας, Κουβάτα, Τσαμαδιάς
Δημητριάς(3μμ)Δημητριάς - ΑΠΟΒΘεοχάρης,Ντάντος ,Γαβριτόπουλος
Λεχωνίων(3μμ)Τοξότης - Απόλλων ΚροκίουΚαρακίτσος, Σαρακατσάνος,Δάβιος

Ρεπό :Αθλος
__________________

Ο χρήστης cRc δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
The Following 2 Users Say Thank You to cRc For This Useful Post:
geodon (04-12-2011), korn (05-12-2011)
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5ης αγωνιστικής της Α΄ΕΠΣΘ Stella ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 0 29-10-2007 19:24:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 4ης αγωνιστικής της Α΄ΕΠΣΘ Stefania ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 0 15-10-2007 20:24:
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α' ΕΠΣΘ 20/05/07 Stella ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 0 21-05-2007 16:37:
ΕΠΣΘ - Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου cRc ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 0 28-03-2007 10:26:
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α' ΕΠΣΘ 11/02/07 Stella ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 0 12-02-2007 14:32:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:39:.


Powered and Developed by Lateam.gr
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.5.1
Lateam