Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
This website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
Accept
Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα This is a discussion on Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα within the Η ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ forums, part of the ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ category; Πέμπτη 24/10/2013
14:00 OTE Sport 2 ATP 500 Βαλένθια, προκριματικά
15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προκριματικά
15:45 Eurosport ...
24-10-2013, 09:53:
#511
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Πέμπτη 24/10/2013
14:00 OTE Sport 2 ATP 500 Βαλένθια, προκριματικά
15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προκριματικά
15:45 Eurosport 2 Ιαπωνία - Τυνησία Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
15:45 Eurosport Ρωσία - Βενεζουέλα Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 69 κιλά γυναικών
18:45 Eurosport Κροατία - Ουζμπεκιστάν Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
19:00 Novasports 7 Σαχτιόρ Καραγκάντι - Άλκμααρ Europa League
19:00 Novasports 3 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Λιέτουβος Ρίτας Euroleague
20:00 Eurosport 2 Μαρόκο - Παναμάς Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
20:00 ANT1 ΠΑΟΚ - Μακάμπι Χάιφα Europa League
20:00 Novasports 4 Europa League Λεπτό προς λεπτό
20:00 Novasports 2 - HD2 Σέριφ - Τότεναμ Europa League
20:00 Novasports 1 - HD1 Απόλλων Λεμεσού - Λάτσιο Europa League
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 77 κιλά ανδρών
21:30 Novasports 3 Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις Euroleague
21:45 ΔΤ Γαλατάσαραϊ - Ολυμπιακός Euroleague
21:45 Novasports 7 Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάμπεργκ Euroleague
22:05 Novasports 2 - HD2 Μπορντό - ΑΠΟΕΛ Europa League
22:05 Novasports 1 - HD1 Σουόνσι - Κουμπάν Europa League
03:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Σεντ Λούις Κάρντιναλς MLB - 2ος τελικός
03:50 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
πηγή contra.gr
The Following User Says Thank You to korn For This Useful Post:
25-10-2013, 09:08:
#512
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Παρασκευή 25/10/2013
07:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
08:00 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
10:30 Eurosport 2 WatDucks - AZS Politechnika Euro Hockey League
11:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
13:00 Eurosport 2 Rot Weiss Koln - Stroitel Euro Hockey League
14:00 OTE Sport 2 ATP 500 Βαλένθια, προημιτελικά
15:00 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, προημιτελικά
15:45 Eurosport 2 Νιγηρία - Ιράκ Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
15:45 Eurosport Σουηδία - Μεξικό Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
16:00 OTE Sport 4 Πανηλειακός - Χανιά Football League
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 85 κιλά ανδρών
18:00 OTE Sport 4 Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας Football League
18:45 Eurosport Αυστρία - Ιράν Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
19:00 Novasports 1 - HD1 ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπουντιβέλνικ Euroleague
19:30 OTE Sport 5 Γκρόιτερ Φιρτ - Ίνγκολσταντ Bundesliga 2
20:00 Novasports 4 Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα Euroleague
20:00 Eurosport 2 Αργεντινή - Καναδάς Παγκόσμιο κύπελλο παίδων
20:00 Novasports 7 Παρτίζαν - Ναντέρ Euroleague
21:00 Novasports 2 - HD2 Μπάγερν Μονάχου - Σιένα Euroleague
21:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, σύντομο ζευγαριών
21:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 75 κιλά γυναικών
21:30 OTE Sport 1 Στουτγάρδη - Νυρεμβέργη Bundesliga
21:30 Novasports 3 Παναθηναϊκός - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
21:45 Novasports 7 Στρασμπούρ - Αναντολού Εφές Euroleague
21:45 Novasports 4 Ουνικάχα Μάλαγα - Ζιελόνα Γκόρα Euroleague
22:00 OTE Sport 5 Ράγιο Βαγιεκάνο - Βαγιαδολίδ Primera Division
22:05 Novasports 1 - HD1 Νιούελς Ολντ Μπόις - Γοδόι Κρους Πρωτάθλημα Αργεντινής
22:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, σύντομο γυναικών
00:15 Novasports 2 - HD2 Μπόκα Τζούνιορς - Κολόν Σάντα Φε Πρωτάθλημα Αργεντινής
03:50 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
πηγή contra.gr
26-10-2013, 10:16:
#513
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Σάββατο 26/10/2013
07:25 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
08:05 OTE Sport 2 MotoGP: Ιαπωνία Κατατακτήριες δοκιμές
08:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
09:00 Eurosport 2 Saitama Criterium Ιαπωνία
10:15 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Αυστρία, κατάβαση γυναικών
10:30 Eurosport 2 Uhlenhorst - AZS Politechnika Euro Hockey League
11:20 OTE Sport 1 Formula 1: GP Ινδίας Κατατακτήριες δοκιμές
13:30 Eurosport 2 Σεούλ - Γκουανγκτζού Champions League Ασίας - 1ος τελικός
13:30 Eurosport Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Αυστρία, κατάβαση γυναικών
14:00 OTE Sport 4 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Πάντερμπορν Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 2 Κρίσταλ Πάλας - Άρσεναλ Premier League
15:00 Novasports 2 - HD2 Ξάνθη - Ατρόμητος Superleague
15:30 Eurosport 2 Rotterdam - Reading Euro Hockey League
15:30 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, ημιτελικά
16:00 Novasports 3 Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ Basket League
16:00 Action 24 Σαχτάρ - Ζόρια Πρωτάθλημα Ουκρανίας
16:30 OTE Sport 4 Μπάγερν Μονάχου - Χέρτα Bundesliga
16:30 OTE Sport 1 Σάλκε - Ντόρτμουντ Bundesliga
17:00 OTE Sport 2 Λίβερπουλ - Γουέστ Μπρομ Premier League
17:00 OTE Sport 5 ATP 500 Βαλένθια, 1ος ημιτελικός
17:15 Novasports 1 - HD1 Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός Superleague
18:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 94 κιλά ανδρών
18:30 Novasports 3 Σπαρτάκ Μόσχας - Ροστόφ Πρωτάθλημα Ρωσίας
19:00 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, ελεύθερο ζευγαριών
19:00 OTE Sport 4 Σαμπντόρια - Αταλάντα Serie A
19:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης Primera Division
19:15 ΔΤ Ολυμπιακός - Ίκαρος Basket League
19:30 Novasports 2 - HD2 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Superleague
19:30 OTE Sport 5 Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
19:30 OTE Sport 2 Σαουθάμπτον - Φούλαμ Premier League
21:00 Novasports 1 - HD1 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός Volleyleague
21:00 OTE Sport 3 Έλτσε - Γρανάδα Primera Division
21:00 Novasports 3 Λιρς - Οστάνδη Πρωτάθλημα Βελγίου
21:00 OTE Sport 4 ATP 500 Βαλένθια, 2ος ημιτελικός
21:15 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, ελεύθερο γυναικών
21:15 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 75 κιλά γυναικών
21:45 OTE Sport 1 Ίντερ - Βερόνα Serie A
21:45 Action 24 Άγιαξ - Βάαλβαϊκ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
23:00 OTE Sport 3 Λεβάντε - Εσπανιόλ Primera Division
23:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix Καναδάς, ελεύθερος χορός
02:30 Novasports 2 - HD2 Σεντ Λούις Κάρντιναλς - Μπόστον Ρεντ Σοξ MLB - 3ος τελικός
03:45 OTE Sport 2 Moto3: Ιαπωνία Αγώνας
πηγή contra.gr
27-10-2013, 17:27:
#514
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Κυριακή 27/10/2013
15:00 Novasports 2 - HD2 Άρης - Πλατανιάς Superleague
15:30 OTE Sport 3 ATP 500 Βασιλεία, τελικός
15:30 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Νιουκάστλ Premier League
16:00 OTE Sport 4 Ουντινέζε - Ρόμα Serie A
16:00 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - Νίκη Αιγινίου Volleyleague
16:00 OTE Sport 2 Γιουβέντους - Τζένοα Serie A
16:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο Βέλγιο, τελικός ανδρών
17:00 OTE Sport 5 ATP 500 Βαλένθια, τελικός
17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πολωνία, 105 κιλά ανδρών
17:15 Novasports 4 Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης Superleague
17:15 Novasports 2 - HD2 Πανθρακικός - ΠΑΟΚ Superleague
17:15 Novasports 3 Βέροια - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
18:00 OTE Sport 3 Τότεναμ - Χαλ Premier League
18:00 OTE Sport 4 Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή Football League
18:00 OTE Sport 1 Τσέλσι - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
18:00 OTE Sport 2 Βιγιαρεάλ - Βαλένθια Primera Division
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Σταντάρ Λιέγης Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 Novasports 7 Παμβοχαϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης Volleyleague
19:15 OTE Sport 5 Λαμποράλ Κούτσα - Εστουδιάντες Liga Endesa
19:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός - ΟΦΗ Superleague
20:00 OTE Sport 4 Πιερικός - Καβάλα Football League
20:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ - Αλμερία Primera Division
21:30 OTE Sport 3 Αβελίνο - Βίρτους Ρόμα Serie A
21:45 OTE Sport 1 Λάτσιο - Κάλιαρι Serie A
22:00 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις Primera Division
28-10-2013, 09:42:
#515
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Δευτέρα 28/10/2013
08:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, 2η μέρα
09:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, 2η μέρα
12:00 Novasports 2 - HD2 ATP Masters 1000 Παρίσι, 1η μέρα
13:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, 2η μέρα
14:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
17:00 Novasports 1 - HD1 Τρίκαλα - Παναθηναϊκός Basket League
17:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
17:45 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
19:30 Novasports 1 - HD1 Παναιτωλικός - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
21:15 OTE Sport 2 Μπόχουμ - Κάιζερσλαουτερν Bundesliga 2
21:30 OTE Sport 5 Ερυθρός Αστέρας - Σολνόκι Αδριατική Λίγκα
23:00 OTE Sport 1 Χετάφε - Αθλέτικ ΜπιλμπάοPrimera Division
πηγή contra.gr
The Following User Says Thank You to korn For This Useful Post:
29-10-2013, 10:32:
#516
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Τρίτη 29/10/2013
08:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, 3η μέρα
09:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, 3η μέρα
12:00 Novasports 2 - HD2 ATP Masters 1000 Παρίσι, 2η μέρα
13:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, 3η μέρα
14:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
16:00 OTE Sport 5 Ιγκντισάντσι Μπακού - Ντινάμο Μόσχας Champions League γυναικών
17:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
17:45 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Φάση των "16"
19:45 Action 24 Άγιαξ - ASWH Κύπελλο Ολλανδίας
21:00 OTE Sport 1 Εσπανιόλ - Μάλαγα Primera Division
21:30 OTE Sport 5 Νόλικο Μαασέικ - Οστράβα Champions League
21:30 Eurosport 2 Μπιλμπάο - Σαρλερουά Eurocup
21:45 OTE Sport 2 Αταλάντα - Ίντερ Serie A
23:00 OTE Sport 1 Θέλτα - Μπαρτσελόνα Primera Division
πηγή contra.gr
30-10-2013, 10:08:
#517
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Τετάρτη 30/10/2013
08:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, 4η μέρα
09:45 Eurosport International Championship Τσενγκντού, 4η μέρα
11:30 Novasports 2 - HD2 ATP Masters 1000 Παρίσι, 3η μέρα
13:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, 4η μέρα
13:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, 4η μέρα
15:00 OTE Sport 5 Αιγινιακός - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 2 Απόλλων Καλαμαριάς - Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 3 Λεβαδειακός - Αστέρας Μαγούλας Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 4 Πανθρακικός - Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
18:00 OTE Sport 5 Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
18:00 OTE Sport 3 Ολυμπιακός - Μπελογκόριε Champions League
18:00 OTE Sport 2 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
19:00 Novasports 3 ΠΑΟΚ - Άνκαρα Eurocup
19:00 Novasports 4 ATP Masters 1000 Παρίσι, 3η μέρα
19:15 Eurosport 2 Χαποέλ Ιερουσαλήμ - Χίμκι Eurocup
19:45 Novasports 4 Λιέτουβος Ρίτας - Λαμποράλ Κούτσα Euroleague
20:30 OTE Sport 5 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
20:30 OTE Sport 4 Φωκικός - Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
21:00 Novasports 3 Πανιώνιος - Νεπτούνας Eurocup
21:00 OTE Sport 1 Βαλένθια - Αλμερία Primera Division
21:45 OTE Sport 3 Φιορεντίνα - Νάπολι Serie Α
21:45 OTE Sport 2 Μίλαν - Λάτσιο Serie A
23:00 OTE Sport 1 Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη Primera Division
23:00 OTE Sport 4 Οσασούνα - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division
02:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Σεντ Λούις Κάρντιναλς MLB - 6ος τελικός
02:00 OTE Sport 3 Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Ιντιάνα Πέισερς NBA
04:55 Novasports 4 HSBC Championship 1η μέρα
πηγή contra.gr
31-10-2013, 09:22:
#518
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Πέμπτη 31/10/2013
08:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, προημιτελικά
09:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, προημιτελικά
11:30 Novasports 2 - HD2 ATP Masters 1000 Παρίσι, 4η μέρα
13:30 Eurosport 2 International Championship Τσενγκντού, προημιτελικά
13:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, προημιτελικά
14:30 OTE Sport 5 Καλλονή - Πιερικός Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 4 Βέροια - Ηρακλής Ψαχνών Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 3 Παναιτωλικός - Κέρκυρα Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
15:30 OTE Sport 2 Χανιά - Αστέρας Τρίπολης Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
18:00 OTE Sport 4 Ξάνθη - Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
18:00 OTE Sport 5 ΟΦΗ - Καλλιθέα Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
19:00 Novasports 3 Μπουντιβέλνικ - Παρτίζαν Euroleague
19:45 Novasports 7 Ζαλγκίρις - Στρασμπούρ Euroleague
20:30 OTE Sport 5 Ατρόμητος - Φωστήρας Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
20:30 OTE Sport 4 Άρης - Ολυμπιακός Βόλου Κύπελλο Ελλάδος - 2η φάση
21:00 Novasports 4 Ουνικάχα Μάλαγα - Γαλατάσαραϊ Euroleague
21:00 OTE Sport 3 Βιγιαρεάλ - Χετάφε Primera Division
21:00 OTE Sport 1 Γρανάδα - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
21:15 Novasports 3 Ολυμπιακός - Μπάγερν Μονάχου Euroleague
21:45 Novasports 1 - HD1 Φενέρμπαχτσε - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Euroleague
21:45 OTE Sport 2 Ρόμα - Κιέβο Serie Α
21:45 Novasports 7 Μπαρτσελόνα - Ναντέρ Euroleague
23:00 OTE Sport 3 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Έλτσε Primera Division
23:00 OTE Sport 1 Μπέτις - Λεβάντε Primera Division
02:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Σεντ Λούις Κάρντιναλς MLB - 7ος τελικός
04:55 Novasports 4 HSBC Championship 2η μέρα
πηγή contra.gr
01-11-2013, 18:42:
#519
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Παρασκευή 01/11/2013
17:00 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Προημιτελικά
18:00 OTE Sport 4 Καβάλα - Αναγέννηση Γιαννιτσών Football League
18:00 Novasports 3 Λοκομοτίβ Κουμπάν - Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague
19:30 OTE Sport 2 Άαλεν - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2
20:00 Novasports 4 Ζιελόνα Γκόρα - Σιένα Euroleague
20:30 Novasports 2 - HD2 ATP Masters 1000 Παρίσι, προημιτελικά
21:00 Novasports 3 Μπάμπεργκ - Αναντολού Εφές Euroleague
21:30 OTE Sport 1 Ντόρτμουντ - Στουτγάρδη Bundesliga
21:30 ΔΤ Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός Euroleague
21:45 Novasports 1 - HD1 Ρεάλ Μαδρίτης - Αρμάνι Μιλάνο Euroleague
22:00 OTE Sport 2 Μπαρτσελόνα - Εσπανιόλ Primera Division
01:15 Novasports 1 - HD1 Κολόν - Νιούελς Ολντ Μπόις Πρωτάθλημα Αργεντινής
04:55 Novasports 4 HSBC Championship 3η μέρα
πηγή contra.gr
02-11-2013, 10:39:
#520
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Σάββατο 02/11/2013
08:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκ. τουρισμού Σαγκάη, προκριματικός γύρος
09:15 Eurosport 2 ISU Grand Prix Πεκίνο, ελεύθερος χορός
09:15 Eurosport International Championship Τσενγκντού, ημιτελικά
10:30 Eurosport 2 ISU Grand Prix Πεκίνο, ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
11:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
13:30 Eurosport 2 Porsche Supercup Άμπου Ντάμπι, 1η κούρσα
13:30 Eurosport International Championship Τσενγκντού, ημιτελικά
14:00 OTE Sport 2 Κάιζερσλαουτερν - Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 Νιουκάστλ - Τσέλσι Premier League
14:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Προημιτελικά
14:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες δοκιμές
15:00 Novasports 2 - HD2 ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς Superleague
15:30 Novasports 4 ATP Masters 1000 Παρίσι, ημιτελικά
16:00 Action 24 Κοπεγχάγη - Νόρτζελαντ Πρωτάθλημα Δανίας
16:00 Novasports 1 - HD1 Πανιώνιος - ΑΕΝ Κηφισιάς Basket League
16:30 OTE Sport 2 Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
16:30 OTE Sport 5 Χέρτα - Σάλκε Bundesliga
16:30 OTE Sport 4 Μπράουνσβαϊγκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Αμβούργο - Γκλάντμπαχ Bundesliga
17:00 OTE Sport 1 Φούλαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
17:15 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο παίδων Προημιτελικά
17:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - Εργοτέλης Superleague
18:00 Novasports 3 Λαμία - Παμβοχαϊκός Volleyleague
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Λέουβεν Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 OTE Sport 3 Πάρμα - Γιουβέντους Serie Α
19:00 OTE Sport 2 Αλμερία - Βαγιαδολίδ Primera Division
19:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Superleague
19:30 OTE Sport 4 Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βόλφσμπουργκ Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Άρσεναλ - Λίβερπουλ Premier League
21:00 OTE Sport 2 Ράγιο Βαγιεκάνο - Ρεάλ Μαδρίτης Primera Division
21:30 MOTORS TV Nascar Nationwide Series 31ος γύρος, Τέξας
21:45 OTE Sport 3 Νάπολι - Κατάνια Serie Α
21:45 Action 24 Αϊντχόφεν - Τσβόλε Πρωτάθλημα Ολλανδίας
21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Φιορεντίνα Serie Α
22:00 Eurosport 2 Πέρντιου - Οχάιο NCAA Big Ten
23:00 OTE Sport 2 Σεβίλλη - Θέλτα Primera Division
04:55 Novasports 4 HSBC Championship 4η μέρα
πηγή contra.gr
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης
Αλλαγή σε γραμμικό τρόπο
Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
Ο κώδικας
[IMG] είναι
σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:37: .