This is a discussion on Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα within the Η ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ forums, part of the ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ category; Τετάρτη 20/08/2014
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 3η μέρα
15:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, γυναίκες 1μ.
...
06:30 OTE Sport 1 Τουρκία - Ρωσία World Grand Prix
09:10 OTE Sport 1 Βέλγιο - Βραζιλία World Grand Prix
10:30 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος 1η μέρα, Γερμανία
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 5η μέρα
10:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
13:15 OTE Sport 2 Κίνα - Ιαπωνία World Grand Prix
14:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
15:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, γυναίκες 10μ.
17:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Συγχρονισμένες ανδρών 3μ.
18:30 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, προημιτελικά γυναικών
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 5η μέρα
19:05 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
19:30 OTE Sport 2 Λειψία - ¶ουε Bundesliga 2
21:00 ANT1 Τουρκία - Ελλάδα Φιλικό
21:30 OTE Sport 1 Μπάγερν Μονάχου - Βόλφσμπουργκ Bundesliga
23:00 Eurosport Pro Cycling Challenge 5η διαδρομή, ΗΠΑ
23:30 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης Σούπερ Καπ Ισπανίας, 2ος τελικός
06:30 OTE Sport 1 Τουρκία - Κίνα World Grand Prix
09:10 OTE Sport 1 Ρωσία - Βραζιλία World Grand Prix
09:30 Eurosport 2 GWS Giants - Collingwood Πρωτάθλημα Αυστραλίας
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 6η μέρα
11:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
12:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, ημιτελικά γυναικών
12:15 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γερμανία
13:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Θερινό γκραν πρι HS 131, Ιαπωνία
13:15 OTE Sport 2 Ιαπωνία - Βέλγιο World Grand Prix
14:00 OTE Sport 4 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Καρλσρούη Bundesliga 2
14:45 OTE Sport 1 ¶στον Βίλα - Νιουκάστλ Premier League
14:50 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου Κατατακτήριες δοκιμές
15:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, ¶νδρες 10μ.
15:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Προκριματικός αγώνας, Σλοβακία
15:45 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, μικρός τελικός γυναικών
16:00 Action 24 Ζενίτ - ¶μκαρ Πρωτάθλημα Ρωσίας
16:30 OTE Sport 4 Κολωνία - Αμβούργο Bundesliga
16:30 OTE Sport 3 Χόφενχαϊμ - ¶ουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 OTE Sport 2 Ανόβερο - Σάλκε Bundesliga
17:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, τελικός γυναικών
17:00 OTE Sport 1 Τσέλσι - Λέστερ Premier League
17:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 6η μέρα
17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
18:00 Novasports 3 Διεθνές μίτινγκ Βαρσοβίας
18:30 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, προημιτελικά ανδρών
19:00 ΝΕΡΙΤsports Ελλάδα - Σλοβενία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα νεανίδων
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Συγχρονισμένες γυναικών 3μ.
19:15 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ - Παναιτωλικός Super League
19:15 Novasports 1 - HD1 Κέρκυρα - Πανθρακικός Super League
19:30 OTE Sport 2 Ντόρτμουντ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga
19:30 OTE Sport 1 Έβερτον - ¶ρσεναλ Premier League
20:00 OTE Sport 4 Μάλαγα - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
20:00 Action 24 Πάσος Φερέιρα - Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:00 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Jerez de la Frontera
20:30 OTE Sport 3 ΑΕΚ - Ρόμα Φιλικό
21:30 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Νίκη Βόλου Super League
22:00 OTE Sport 2 Γρανάδα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga
22:00 Eurosport Pro Cycling Challenge 6η διαδρομή, ΗΠΑ
22:00 OTE Sport 1 Σεβίλλη - Βαλένθια La Liga
00:00 OTE Sport 1 Αλμερία - Εσπανιόλ La Liga
02:00 OTE Sport 3 Σαν Αντόνιο Σίλβερ Σταρς - Μινεσότα Λινξ WNBA playoffs
06:30 OTE Sport 1 Κίνα - Ρωσία World Grand Prix
09:10 OTE Sport 1 Βέλγιο - Τουρκία World Grand Prix
10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 7η μέρα
11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Φάση των 16, Γερμανία
12:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, ημιτελικά ανδρών
12:45 Eurosport Porsche Supercup Σπα Φρανκοσάμπ
13:00 OTE Sport 1 WRC: Ράλι Γερμανίας Live Stage
13:15 OTE Sport 2 Βραζιλία - Ιαπωνία World Grand Prix
13:30 Action 24 Τσβόλε - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Σλοβακία
13:30 Novasports 2 - HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Σλοβακία
14:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Προημιτελικά, Γερμανία
15:00 ALPHA Formula 1: GP Βελγίου
15:00 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου
15:30 Action 24 Φέγενορντ - Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας
15:30 OTE Sport 4 Χαλ - Στόουκ Σίτι Premier League
15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ - ΚΠΡ Premier League
15:45 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, μικρός τελικός ανδρών
16:30 OTE Sport 2 Πάντερμπορν - Μάιντς Bundesliga
16:30 Eurosport Vattenfall Cyclassics Γερμανία
17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικά, Γερμανία
17:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, τελικός ανδρών
17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
17:45 Action 24 ¶γιαξ - Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας
17:45 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Algeciras - San Fernando
18:00 OTE Sport 1 Σάντερλαντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League
18:15 OTE Sport 4 Ράιν Νέκαρ Λέβεν - Μαγδεμβούργο Bundesliga
18:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ - Στουτγάρδη Bundesliga
19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Γυναίκες 3μ.
19:15 Novasports 4 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης Super League
19:15 Novasports 7 Βέροια - Ξάνθη Super League
19:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής Super League
19:15 Novasports 3 Ατρόμητος - Πλατανιάς Super League
20:00 OTE Sport 2 Εϊμπάρ - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
21:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος Τελικός, Γερμανία
21:30 Action 24 Μποαβίστα - Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
21:30 Novasports 1 - HD1 Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Super League
22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα - Έλτσε La Liga
22:00 OTE Sport 2 Θέλτα - Χετάφε La Liga
22:45 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Μικρός τελικός
23:00 Eurosport 2 Pro Cycling Challenge 7η διαδρομή, ΗΠΑ
00:00 OTE Sport 2 Λεβάντε - Βιγιαρεάλ La Liga
01:15 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Τελικός
17:00 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Cadiz - Arcos de la Frontera
17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση - Ημιτελικοί, τελικοί
18:00 Eurosport 2 US Open 1η μέρα
18:45 Eurosport US Open 1η μέρα
21:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης - Κόρδοβα La Liga
21:15 OTE Sport 5 Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2
21:30 Novasports 1 - HD1 Πανιώνιος - Εργοτέλης Super League
22:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ Premier League
23:00 OTE Sport 2 Ράγιο Βαγιεκάνο - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
15:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα
17:00 OTE Sport 4 Παναχαϊκή - Πανηλειακός Κύπελλο Ελλάδος
17:00 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Benalmadena - La Zubia
18:00 Eurosport 2 US Open 4η μέρα
18:45 Eurosport Champions League Κλήρωση των ομίλων
18:45 Novasports 1 - HD1 Champions League Κλήρωση των ομίλων
18:45 ΝΕΡΙΤsports Champions League Κλήρωση των ομίλων
19:15 OTE Sport 1 ΠΑΟΚ - Ζίμπρου Europa League - Πλέι οφ
19:30 Eurosport US Open 4η μέρα
20:30 OTE Sport 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ - Αστέρας Τρίπολης Europa League - Πλέι οφ
21:00 ΝΕΡΙΤsports Diamond League Ζυρίχη
21:00 Novasports 2 - HD2 Μίντιλαντ - Παναθηναϊκός Europa League - Πλέι οφ
02:00 OTE Sport 4 Γκρέμιο - Σάντος Κύπελλο Βραζιλίας
11:50 OTE Sport 2 MotoGP: Σίλβερστοουν Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
14:00 Eurosport Europa League Κλήρωση των ομίλων
14:00 Novasports 1 - HD1 Europa League Κλήρωση των ομίλων
14:00 ANT1 Europa League Κλήρωση των ομίλων
15:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα
16:00 OTE Sport 2 MotoGP: Σίλβερστοουν Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
17:00 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Alhendin - Alcaudete
18:00 OTE Sport 5 Ηρακλής - Λαμία Κύπελλο Ελλάδος
18:00 Eurosport 2 US Open 5η μέρα
18:45 Eurosport US Open 5η μέρα
19:30 OTE Sport 3 Ουνιόν Βερολίνου - Νυρεμβέργη Bundesliga 2
20:00 OTE Sport 4 ΑΕΚ - Φωκικός Κύπελλο Ελλάδος
21:00 OTE Sport 5 ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου Κύπελλο Ελλάδος
21:00 OTE Sport 2 Χετάφε - Αλμερία La Liga
21:30 OTE Sport 1 ¶ουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ Bundesliga
23:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Μάλαγα La Liga