Greek infotainment community

Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
Facebooktwitter
Επιστροφή   Greek infotainment community > ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ > ΔΙΕΘΝΗ ΝΕΑ

72χρονη γιαγιά έχει ερωτική σχέση με τον 26χρονο εγγονό της

This is a discussion on 72χρονη γιαγιά έχει ερωτική σχέση με τον 26χρονο εγγονό της within the ΔΙΕΘΝΗ ΝΕΑ forums, part of the ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ category; Όχι μόνο έκανε σχέση με τον εγγονό της, αλλά έχουν προγραμματίσει να κάνουν και παιδί αδιαφορώντας για την αιμομιξία. Η ...

Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 01-05-2010, 08:55:   #1
Stella
I'm Blonde and i like it!

Το avatar του χρήστη Stella

Περιοχή: L.Alaloum
Thanked 1.000 Times in 646 Posts
My Mood:
Stella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura aboutStella has a spectacular aura about
Προεπιλογή 72χρονη γιαγιά έχει ερωτική σχέση με τον 26χρονο εγγονό της

Όχι μόνο έκανε σχέση με τον εγγονό της, αλλά έχουν προγραμματίσει να κάνουν και παιδί αδιαφορώντας για την αιμομιξία.

Η 72χρονη PearlCarter διατηρεί σχέση με τον 26χρονο εγγονό της Phil Bailey και δεν ντρέπεται να το παραδεχτεί δημόσια. Η απόφαση του ζευγαριού να αποκτήσει παιδί έχει σοκάρει συγγενείς και φίλους.''Δεν με νοιάζει τί λέει ο κόσμος. Είμαι πολύ ερωτευμένη με τον Phill όπως και αυτός με εμένα. Σε λίγο καιρό θα κρατάω το μωρό μας στην αγκαλιά μου και ο Phill θα είναι ένας περήφανος μπαμπάς'', δηλώνει χαρούμενη η ηλικιωμένη γυναίκα.

Ο Phill είναι γιος της κόρης η οποία τον απέκτησε στα 18 της χρόνια και τον έδωσε για υιοθεσία. Όταν η μητέρα του πέθανε πήρε την απόφαση να ψάξει την γιαγιά του. Εκείνη έμεινε έκπληκτη όταν τον είδε.''Από την πρώτη στιγμή που τον είδα, ήξερα ότι η σχέση μας δεν θα μπορούσε να είναι ποτέ γιαγιάς-εγγονού. Είχα πολλά χρόνια να νιώσω σεξουαλικά ενεργή'', ομολόγησε η 72χρονη.

Έτσι λοιπόν η Pearl έκανε την πρώτη κίνηση και από τότε γιαγιά και εγγονός έχουν ερωτική σχέση. ''Τον κάλεσα στο δωμάτιό μου, τον έβαλα να κάτσει στο κρεβάτι μου και έσκυψα από πάνω του για να τον φιλήσω. Φοβόμουν πως θα με χαστουκίσει αλλά τελικά ανταποκρίθηκε και με φίλησε και εκείνος'', εξομολογήθηκε η 72χρονη. ''Αγαπάω την Pearl με όλη μου την καρδιά. Από την πρώτη στιγμή ήθελα να την φιλήσω. Πάντα μου άρεσαν οι μεγαλύτερες γυναίκες'', υποστήριξε ο ερωτευμένος με την γιαγιά του εγγονός.

Η ενθουσιαμένη γιαγιά έβαλε αγγελία για να βρει παρένθετη μητέρα να κυοφορήσει τον καρπό του έρωτά τους. Βρήκε ανταπόκριση από μία 30χρονη γυναίκα, την Roxanne Campbell, η οποία παραδέχτηκε πως όταν αντίκρυσε το ζευγάρι κι έμαθα για αυτούς παραξενεύτηκε. ''Αρχικά σοκαρίστικα. Αλλά μετά κατάλαβα πόσο αγαπημένοι είναι και πιστεύω πως το παιδί θα περάσει πολύ καλά μαζί τους'', είπε η παρένθετη μητέρα.

Η Roxanne θα πληρωθεί με 54.000 δολλάρια μια και το ζευγάρι θα έδινε τα πάντα για να αποκτήσουν ένα μωρό. Όσον αφορά την αμαρτία της αιμομιξίας η Pearl πιστεύει πως ο Θεός της έδωσε αυτή την δεύτερη ευκαιρία να νιώσει γυναίκα και να ξαναγίνει μαμά!
Παλιά 01-05-2010, 18:48:   #2
ironitsa
Moderator

Το avatar του χρήστη ironitsa

Περιοχή: LA
My Mood:
ironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enoughironitsa will become famous soon enough
Προεπιλογή

Ο χρήστης ironitsa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές