Το Lateam είναι Ε Ν Α Ν Τ Ι Α σε οποιαδήποτε μορφή Π Ε Ι Ρ Α Τ Ε Ι Α Σ
This website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.
Accept
Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα This is a discussion on Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα within the Η ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ forums, part of the ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ category; Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250: Βαλένθια, προημιτελικά
15:00 OTE Sport 6 Τένις ATP 500: ...
30-10-2015, 09:16:
#1211
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
14:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250: Βαλένθια, προημιτελικά
15:00 OTE Sport 6 Τένις ATP 500: Βασιλεία, προημιτελικά
17:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού: 1ες ελεύθερες δοκιμές
19:00 NOVASPORTS 2 Euroleague Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
19:00 NOVASPORTS 1 Euroleague Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας
19:30 OTE Sport 7 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Μπόχουμ - Ζανκτ Πάουλι
21:00 NOVASPORTS 2 Euroleague Ζιελόνα Γκόρα - Λοκομοτίβ Κουμπάν
21:00 NOVASPORTS 3 Euroleague Μπάγερν Μονάχου - Στρασμπούρ
21:00 NOVASPORTS 4 Euroleague Ουνικάχα - Νταρουσάφακα
21:30 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ατλέτικο Μαδρίτης
21:30 OTE Sport 1 Γερμανικό Πρωτάθλημα Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μπάγερν Μονάχου
21:30 NOVASPORTS 6 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν
21:45 ΕΡΤ1 Euroleague Αρμάνι Μιλάνο - Ολυμπιακός
21:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού: 2ες ελεύθερες δοκιμές
22:10 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων, 1ος ημιτελικός
22:30 NOVASPORTS 1 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Τοντέλα - Μπενφίκα
πηγή sport-fm.gr
31-10-2015, 07:59:
#1212
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:30 NOVASPORTS 2 Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούφα
14:00 OTE Sport 3 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Πάντερμπορν - FSV Φρανκφούρτης
14:45 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Τσέλσι - Λίβερπουλ
15:00 NOVASPORTS 3 Super League Λεβαδειακός - Πανιώνιος
15:30 OTE Sport 6 Τένις ATP 500 (Βασιλεία, ημιτελικά)
15:30 ΕΡΤ2 Ρυθμική Γυμναστική Παγκόσμιο πρωτάθλημα (Τελικοί οργάνων)
15:40 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (μικρός τελικός)
16:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 1ος ημιτελικός)
16:30 OTE Sport 7 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χέρτα - Γκλάντμπαχ
16:30 OTE Sport 4 Γερμανικό Πρωτάθλημα Σάλκε - Ίνγκολσταντ
16:30 OTE Sport 3 Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Ντόρτμουντ
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Καβάλα - Απόλλων Πατρών
17:00 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Λας Πάλμας
17:00 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17:00 NOVASPORTS 1 Basket League Κόροιβος - ΑΕΚ
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Αρκαδικός - Ρέθυμνο
17:00 NOVASPORTS 2 Basket League Τρίκαλα - Κηφισιά
17:15 NOVASPORTS 3 Super League Πλατανιάς - Καλλονή
17:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού (3ες ελεύθερες δοκιμές)
18:00 NOVASPORTS 6 Γαλλικό Πρωτάθλημα Σεντ Ετιέν - Ρεμς
18:00 NOVASPORTS 7 Volley League Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
19:00 OTE Sport 8 Βόλεϊ Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων (Τελικός)
19:00 OTE Sport 4 Ιταλικό Πρωτάθλημα Γιουβέντους - Τορίνο
19:00 ΕΡΤ2 Α2 ανδρών Περιστέρι - Κύμη
19:15 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Βαλένθια - Λεβάντε
19:15 OTE Sport 1 Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Σεβίλλη
19:30 OTE Sport 3 Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν
19:30 NOVASPORTS 1 Super League Βέροια - Ολυμπιακός
20:30 NOVASPORTS 6 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μαντέιρα - Πόρτο
20:45 NOVASPORTS 2 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Ρόντα
20:50 OTE Sport 5 Formula 1 GP Μεξικού (Κατατακτήριες δοκιμές)
21:00 NOVASPORTS 3 Γαλλικό Πρωτάθλημα Τρουά - Λιόν
21:00 NOVASPORTS 4 Τένις ATP 250 (Βαλένθια, 2ος ημιτελικός)
21:30 OTE Sport 2 Ισπανικό Πρωτάθλημα Χετάφε - Μπαρτσελόνα
21:45 NOVASPORTS 7 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ντε Γκράαφστσαπ - Αϊντχόφεν
21:45 OTE Sport 1 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ίντερ - Ρόμα
22:45 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ - Εστορίλ
23:05 OTE Sport 7 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Σοσιεδάδ - Θέλτα
πηγή sport-fm.gr
01-11-2015, 09:06:
#1213
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Εϊμπάρ-Ράγιο Βαγιεκάνο
13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπον Ρέτζιο Εμίλια-Πέζαρο
13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Φιορεντίνα-Φροζινόνε
13:30: Novasports 3: Eredivisie: Ντεν Χάαγκ-Φέγενορντ
14:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Λαμποράλ Κούτσα-Γκραν Κανάρια
14:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα βόλεϊ Α1 γυναικών: Αρης-Μαρκόπουλο
14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Φράιμπουργκ-Μπράουνσβαϊγκ
15:00: Novasports 2: Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ
15:30: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Εβερτον-Σάντερλαντ
15:30 ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 500 – Swiss Indoor, Βασιλεία: Τελικός
16:00: ΟΤΕ Sport 5: Serie A: Τζένοα-Νάπολι
16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Κάρπι-Βερόνα
16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Ουντινέζε-Σασουόλο
16:00: Novasports 4: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour 250 – Valencia Open: Τελικός
16:00 ΕΡΤ 2: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής: Τελικοί οργάνων
16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Στουτγκάρδη-Ντάρμσταντ
17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Εσπανιόλ-Γρανάδα
17:00: Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρόδου
17:15: Novasports 2: Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός
17:15: Novasports 6: Super League: Ξάνθη-Παναιτωλικός
18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Σαουθάμπτον-Μπόρνμουθ
18:00: ΟΤΕ Sport 8: Football League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ-Ολυμπιακός Βόλου
18:15: ΟΤΕ Sport 7: Γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ: Φούσε Βερολίνου-Κίελο
18:30: ΟΤΕ Sport 3: Βundesliga: Αμβούργο-Αννόβερο
19:00: ΟΤΕ Sport 4: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης
19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ – 2ος γύρος: Βερόνα-Μόντενα
19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σπόρτινγκ Χιχόν-Μάλαγα
19:30: Novasports 1: Super League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
20:45: ΟΤΕ Sport 5, Αlpha: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 – Γκραν πρι Μεξικό: Αγώνας
21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ρεάλ Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο
21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Λάτσιο-Μίλαν
22:00: Novasports 2: Ligue 1: Ναντ-Μαρσέιγ
22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μπόστον Σέλτικς-Σαν Αντόνιο Σπερς
01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Χιούστον Ρόκετς
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα
16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 9η αγωνιστική
19:30: ΟΤΕ Sport 5: Εκπομπή Grand Prix 2015
21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα
21:30: Novasports 24: Best of Super League
21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off
22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή
22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights
πηγή sentragoal.gr
02-11-2015, 10:23:
#1214
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Δευτέρα 2 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 OTE Sport 6 Τένις ATP Masters: Παρίσι
16:00 OTE Sport 2 Football League Καλλιθέα - Χανιά
17:00 NOVASPORTS 4 FINA World League waterpolo Ντόχα, 1η μέρα
18:00 NOVASPORTS 2 Basket League ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός
18:00 OTE Sport 3 Football League Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
18:00 NOVASPORTS 3 Volley League Παναχαϊκή - Φοίνικας Σύρου
19:30 NOVASPORTS 1 Super League Ηρακλής - Ατρόμητος
20:00 OTE Sport 2 Ιταλικό Πρωτάθλημα Κιέβο - Σαμπντόρια
21:15 OTE Sport 7 Γερμανία δεύτερη κατηγορία Νυρεμβέργη - Καρλσρούη
21:45 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά
21:45 OTE Sport 8 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπολόνια - Γιουβεκαζέρτα
22:00 OTE Sport 1 Αγγλικό Πρωτάθλημα Τότεναμ - Άστον Βίλα
22:00 NOVASPORTS 2 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Πάσος Φερέιρα - Γκιμαράες
22:00 OTE Sport 2 Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Έμπολι
πηγή sport-fm.gr
03-11-2015, 09:54:
#1215
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Τρίτη 3 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
12:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι.: Κυρίως ταμπλό
17:00 OTE Sport 1: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/3ος όμιλος: Αστάνα - Ατλέτικο Μαδρίτης
17:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης: Fina world cup/2η μέρα, Ντόχα
18:00 OTE Sport 8: Βόλεϊ CEV Denizbank Champions League Ανδρών, League round/1ος αγώνας: Ντιναμό Μόσχας - Φριντριχσάφεν
20:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι.: Κυρίως ταμπλό
21:45 OTE Sport 1: UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό
21:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/1ος όμιλος: Ρεάλ Μαδρίτης - Παρί Σεν Ζερμέν
21:45 OTE Sport 3: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/4ος όμιλος: Σεβίλλη - Μάντσεστερ Σίτι
21:45 OTE Sport 4: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/4ος όμιλος: Γκλάντμπαχ - Γιουβέντους
21:45 OTE Sport 5: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/2ος όμιλος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
21:45 OTE Sport 7: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/3ος όμιλος: Μπενφίκα - Γαλατάσαραϊ
21:45 OTE Sport 8: UEFA Champions League/4η αγωνιστική/2ος όμιλος: Αϊντχόφεν PSV - Βόλφσμπουργκ
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:05 ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ
18:15 Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο
19:00 Novasports 1: Στο φιλέ
19:30 Action 24: Blender
20:00 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16
20:00 OTE Sport 4: Pick n' Roll
21:00 Novasports 1 & Novasports 24HD: Ωρα των πρωταθλητών
20:30 Action 24: Sports Live
23:45 OTE Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16
πηγή sentragoal.gr
04-11-2015, 08:26:
#1216
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
16:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σάρατοφ-ΠΑΟΚ
18:50: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου
19:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League Νέων – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ
19:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ
19:15: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ ανδρών 2017: Λετονία-Ελλάδα
19:30: Novasports 2: Ligue 1: Νις-Ναντ
20:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
21:45: ΟΤΕ Sport 8: CEV Denizbank Champions League βόλεϊ ανδρών – League Round, 1oς αγώνας: Τουρ-ΠΑΟΚ
21:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ
21:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ
21:45: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Αρσεναλ
21:45: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Mπαρτσελόνα-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ
21:45: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ρόμα-Μπάγερ Λεβερκούζεν
21:45: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Τσέλσι-Ντιναμό Κιέβου
01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Σπορτίβο Λουκουένο-Σάντα Φε
05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Λος Αντζελες Κλίπερς
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:30: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου (Pre Game Show)
18:30: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Pre Game Show)
19:30: Action 24: Blender
20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16
20:30: Action 24: Sports Live
21:00: ΟΤΕ Sport 4: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: ΑΕΚ-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Post Game Show)
21:00: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Pre Game Show)
21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών
21:00: ΕΡΤ 3: FIBA Eurocup – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρης-Στεάουα Βουκουρεστίου (Post Game Show)
21:45: OTE Sport 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική (Λεπτό προς λεπτό)
23:45: ΕΡΤ 1: UEFA Champions League – Φάση ομίλων , 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Post Game Show)
23:45: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Champions League Show 2015-16
πηγή sentragoal.gr
05-11-2015, 09:49:
#1217
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
18:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Καραμπάγκ-Μονακό
18:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Λοκομοτίβ Μόσχας
18:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κίμκι-Στρασμπούρ
20:00: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Κρασνοντάρ-ΠΑΟΚ
20:00: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Καμπάλα
20:00: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρουμπίν Καζάν-Λίβερπουλ
20:00: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αγιαξ-Φενέρμπαχτσε
20:00: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νάπολι-Μίντιλαντ
20:00: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπράγκα
20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
20:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Μπάμπεργκ-Μακάμπι Τελ Αβίβ
20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Αγώνες κυρίως ταμπλό
21:45: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ
21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου
21:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τσεντεβίτα
21:45: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές
22:05: ΟΤΕ Sport 2: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Σπάρτα Πράγας-Σάλκε
22:05: ΟΤΕ Sport 3: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΠΟΕΛ
22:05: ΟΤΕ Sport 4: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Τότεναμ-Αντερλεχτ
22:05: ΟΤΕ Sport 5: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ρόζενμποργκ-Λάτσιο
22:05: ΟΤΕ Sport 7: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λεχ Πόζναν-Φιορεντίνα
22:05: ΟΤΕ Sport 8: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Παρτιζάν Βελιγραδίου
01:45: ΟΤΕ Sport 3: Κύπελλο Σουνταμερικάνα 2015 – Ημιτελικός, 1ος αγώνας: Ρίβερ Πλέιτ-Ουρακάν
03:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σικάγο Μπουλς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ
18:15: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα πόλο
19:30: Action 24: Blender
20:30: Action 24: Sports Live
21:00: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών
21:00: ΕΡΤ 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Λιμόζ (Pre Game Show)
20:00: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)
22:05: ΟΤΕ Sport 1: UEFA Europa League – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: (Λεπτό προς λεπτό)
23:45: Novasports 2: Super Euroleague
23:45: ΕΡΤ 2: Euroleague Show
00:05: OTE Sport 2: UEFA Europa League 2015-16 Show
πηγή sentragoal.gr
06-11-2015, 09:56:
#1218
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
09:55: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
10:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
11:50: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 1
14:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
15:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
15:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός
16:00: ΟΤΕ Sport 3: Football League ΟΠΑΠ: Κισσαμικός-ΑΕΛ
16:00: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Ελεύθερα δοκιμαστικά 2
16:00: Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης FINA World Cup – Ντουμπάι: 1η ημέρα
17:00: ΟΤΕ Sport 8: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός
18:00: Novasports 7: Volley League «Πάμε Στοίχημα»: Κηφισιά-Παναθηναϊκός
19:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Πινάρ Καρσίγιακα
19:30: ΟΤΕ Sport 7: Bundesliga 2: Καρλσρούη-Μπόχουμ 1848
19:30: ΕΡΤ 2: AIMS Gala για τον «Καλύτερο Μαραθωνοδρόμο 2015»
19:45: Novasports 1: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα
20:00: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ζιέλονα Γκόρα-Παναθηναϊκός
20:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός
21:00: Novasports 3: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
21:30: OTE Sport 1: Bundesliga: Αννόβερο-Χέρτα Βερολίνου
21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Λας Πάλμας-Ρεάλ Σοσιεδάδ
21:45: Novasports 2: FIBA Euroleague – Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Ντίναμο Σάσαρι
22:30: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Προημιτελικός
22:30: Novasports 4: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Εστορίλ-Ακαδέμικα
05:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Σακραμέντο Κινγκς-Χιούστον Ρόκετς
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
18:00: Europa League ΕΡΤ
18:05: ΕΡΤ 3: Ο κόσμος των σπορ
19:30: OTE Sport 6: Top Spin
19:30: Action 24: Blender
20:30: Action 24: Sports Live
21:45: Novasports 1 & 24: Η ώρα των πρωταθλητών
22:00: ΕΡΤ 2: Euroleague Show
23:45: Novasports 2: Super Euroleague
πηγή sentragoal.gr
07-11-2015, 08:20:
#1219
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
09:55 OTE Sport 5: Moto3: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
10:50 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
11:50 OTE Sport 5: Moto2: Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
13:30 OTE Sport 5: Moto3: Προκριματικά
14:00 OTE Sport 3: Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία: Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ
14:25 OTE Sport 5: MotoGP: Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
14:45 OTE Sport 1: Premier League: Μπόρνμουθ - Νιουκάστλ
15:00 Novasports 3: Super League: Πανιώνιος - Πλατανιάς
15:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 1ος ημιτελικός
16:00 OTE Sport 5: Moto2: Προκριματικά
16:00 Novasports 4: Αγώνες κολύμβησης: FINA World Cup: 2η μέρα, Ντουμπάι
16:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Μπάγερν - Στουτγκάρδη
16:30 OTE Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: ΑΕΚ - Καβάλα
16:30 OTE Sport 7: Bundesliga: Μάιντς - Βόλφσμπουργκ
16:30 OTE Sport 8: Bundesliga: Λεβερκούζεν - Κολωνία
17:00 Novasports 3: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ
17:00 OTE Sport 1: Premier League: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Μπρόμιτς
17:00 OTE Sport 2: Primera Division: Θέλτα - Βαλένθια
17:00 ΕΡΤ 1: Τελετή έναρξης μαραθωνίου
17:00 ΕΡΤ 2: Μπάσκετ A2: Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας
17:15 Novasports 1: Super League: Καλλονή - Ξάνθη
18:00 OTE Sport 6: Τένις ATP World Tour Masters 1000, BNP Paribas Open/Παρίσι: 2ος ημιτελικός
18:00 Novasports 6: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ
18:00 Novasports 7: Volley League: Ηρακλής - Ολυμπιακός
19:00 OTE Sport 8: Serie A: Βερόνα - Μπολόνια
19:15 OTE Sport 2: Primera Division: Λεβάντε - Λα Κορούνια
19:30 Novasports 2: Super League: Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
19:30 OTE Sport 1: Premier League: Στόουκ - Τσέλσι
19:30 OTE Sport 3: Bundesliga: Ντάρμσταντ 98 - Αμβούργο
21:00 Novasports 3: Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ - Μπαστιά
21:30 OTE Sport 2: Primera Division: Εϊμπάρ - Χετάφε
21:30 OTE Sport 7: Primera Division: Ράγιο Βαγιεκάνο - Γρανάδα
21:45 OTE Sport 1: Serie A: Μίλαν - Αταλάντα
22:45 Novasports 1: Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Βιτόρια Γκιμαράες - Νασιονάλ Μαδέιρα
23:05 OTE Sport 8: Primera Division: Μάλαγα - Ρεάλ Μπέτις
01:00 OTE Sport 4: Μπάσκετ ΝΒΑ: Σικάγο Μπουλς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
12:00 ΣΚΑΙ: Goal χωρίς σύνορα
16:00 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα, λεπτό προς λεπτό
21:30 Novasports 2: Παίζουμε Ελλάδα
πηγή sentragoal.gr
08-11-2015, 08:56:
#1220
Moderator
Εγγραφή: Oct 2006
Περιοχή: ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Μηνύματα: 6.725
Thanks: 2.251
Thanked 1.470 Times in 1.072 Posts
My Mood:
Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2015
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
07:30: ΕΡΤ 1: Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας
09:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση
10:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση
10:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Προθέρμανση
11:35: ΟΤΕ Sport 5: Moto 3 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας
12:30: ΟΤΕ Sport 4: Basket League ΣΚΡΑΤΣ: Ολυμπιακός-Λαύριο
13:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ
13:00: ΟΤΕ Sport 8: Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πιστόια Μπάσκετ-Καντού
13:05: ΟΤΕ Sport 5: Moto 2 – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας
13:30: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Τορίνο-Ιντερ
14:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μούρθια-Μπιλμπάο Μπάσκετ
14:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga 2: Λάιπτσιχ-Καϊζερσλάουτερν
14:30: ΟΤΕ Sport 5: Moto GP – Γκραν πρι Ισπανίας, Βαλένθια: Αγώνας
15:00: ΟΤΕ Sport 2: Football League ΟΠΑΠ: Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης
15:00: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Ηρακλής
15:00: ΕΡΤ 2: Προκριματικά Παγκοσμίου Πρωτάθληματος χάντμπολ 2017: Ελλάδα-Κύπρος
15:30: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι
15:30: Novasports 4: Eredivisie: Φέγενορντ-Αγιαξ
16:00: ΟΤΕ Sport 4: Serie A: Ρόμα-Λάτσιο
16:00: ΟΤΕ Sport 6: Τουρνουά τένις ΑΤΡ World Tour Masters 1000 – BNP Paribas Open, Παρίσι: Τελικός
16:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Εμπολι-Γιουβέντους
16:00: ΟΤΕ Sport 8: Serie A: Παλέρμο-Κιέβο
16:00: Novasports 7: Πρωτάθλημα μπάσκετ Α1 γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
16:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Μπορούσια Ντόρτμουντ-Σάλκε
17:00: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ
17:00: ΕΡΤ 2: Πρωτάθλημα Α1 βόλεϊ γυναικών: ΑΟΦ Πορφύρας-Αρης
17:15: Novasports 2: Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός
17:15: Novasports 3: Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Βέροια
18:00: ΟΤΕ Sport 1: Premier League: Αρσεναλ-Τότεναμ
18:00: ΟΤΕ Sport 8: Premier League: Λίβερπουλ-Κρίσταλ Πάλας
18:30: ΟΤΕ Sport 3: Bundesliga: Αουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
18:30: Novasports 7: Ρωσικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Λοκομοτίβ Μόσχας-Ζενίτ
19:00: ΟΤΕ Sport 6: Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Εστουντιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης
19:00: ΟΤΕ Sport 7: Serie A: Νάπολι-Ουντινέζε
19:15: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Ατλέτικο Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν
19:30: Novasports 1: Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης
20:15: Novasports 3: Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ
21:30: ΟΤΕ Sport 2: La Liga: Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης
21:45: ΟΤΕ Sport 1: Serie A: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα
22:00: Νovasports 2: Ligue 1: Λιόν-Σεντ Ετιέν
22:00: Novasports 4: Ligue 1: Μπορντό-Μονακό
22:30: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Κλίβελαντ Καβαλίερς-Ιντιάνα Πέισερς
01:00: ΟΤΕ Sport 4: ΝΒΑ – Κανονική περίοδος: Μαϊάμι Χιτ-Τορόντο Ράπτορς
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
13:30: ΣΚΑΪ: Goal χωρίς σύνορα
16:00: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα – Super League, 4η αγωνιστική
21:30: Novasports 1: Παίζουμε Ελλάδα
21:30: Novasports 24: Best of Super League
21:40: ΣΚΑΪ: Kick Off
22:00: ΕΡΤ 1: Αθλητική Κυριακή
22:30: ΟΤΕ Sport 3: Sports Show Highlights
πηγή sentragoal.gr
Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
Ο κώδικας
[IMG] είναι
σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:10: .